«Сьогодні вночі черкаські «ватніки-сепаратисти» замалювали графіті, яке молодіжна організація «Сокіл» намалювала до Дня народження провідника української нації Степана Бандери», – пише на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» голова Черкаської обласної організації «ВО «Свобода» Андрій Куча.



«Біля графіті з'явився напис «Слава ДНР і ЛНР». Не знаю, як розцінює такі написи СБУ та МВС, але ми розцінюємо це як заклики до сепаратизму. Сподіваємося, що правоохоронні органи та Служба безпеки Черкаської області розцінюють це так само і почнуть проводити відповідні заходи. Адже графіті намальоване біля обласної прокуратури і майже в центрі міста, де встановлена велика кількість камер зовнішнього спостереження. P.S.: Звичайно, графіті в найближчий час ми відновимо», – пообіцяв пан Куча.

Таким було графіті донедавна

Таким було графіті донедавна


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-9 #42 Чип 30.12.2014 13:31
Згоден багато кому можно, тобто вважаєте, що і у даному конкретному випадку теж заслуговує "хрестик"
Вважаю що дехто більш заслуговує.Бандера воював на своїй землі,він з Гітлєром Польшу не ділив,на Фінляндію не нападав,Литву,Л атвію,Естонію не окупував.Кажеш дєдивоювали?
Більше чи менше це інше питання...Мова іде про конкретну постать, яка теж цю відмітку заслуговує...А то що він нічого не ділив то це з тої причини. що як політичний діяч це 0, як очільник якоїсь держави теж, що він міг ділити і хто б з ним розмовляв....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #41 Пошливы 30.12.2014 10:38
Пятая колонна работает па начам. Бить их тоже нужна ночью.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #40 Тася 30.12.2014 09:52
Цитую свидетель:
Цитую Патріот:
Цитую хохол:
Цитую Тася:
Цитую zaja:
Так как же так????? Нету же бандеровцев на Украине ?! Это же пропаганда российских СМИ!!!!!!!!

Як нема?Я є,і ще мільони,тут вони не збрехали.


Бандеровцы путсь с тобой вместе на западную Украину едут...

Як всі поїдуть,сам лишишся????Не жирно буде?Чи москалів покличеш?Зараз тільки "хохли" і не бандерівці,укра їнці обандерились,та ке життя..На Черкащені була Холодноярська республіка,тіж бандерівці,тіль ки раніше в часі.Так що кров не вода,москалів гнали і будуть гнати,як з Черкас,так і звідусіль.


А че электричество у России покупаете тогда? ;-) :lol:

Після газу то вже байдуже...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #39 Тася 30.12.2014 09:51
Цитую Чип:
Цитую Тася:
Цитую Чип:
Ну нема чого славити ту ДНР і ЛНР бо це наслідки недолугих дій таких, як "пан" Куча і намагання таких, як він, тільки східних та під іншими прапорами, набути певних дівідендів на безладі у країні. А то, що Степанкові на лобі намалювали ну як то кажуть "що було, то було..."

?І про те що намальовано на лобі,то війська СРСР 22 вересня 1939го року спільний парад проводили,пакт Молотова-Ріббєнтропа був,хто з Гітлєром співпрацював довше ще питання.Тож той хрестик можно багато кому намалювати..

Згоден багато кому можно, тобто вважаєте, що і у даному конкретному випадку теж заслуговує "хрестик"

Вважаю що дехто більш заслуговує.Бандера воював на своїй землі,він з Гітлєром Польшу не ділив,на Фінляндію не нападав,Литву,Л атвію,Естонію не окупував.Кажеш дєдивоювали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #38 адекватний 30.12.2014 02:53
Цитую хохол:
А в Германии памятник на его могиле разбили ;-)

Прикольно і чого мінусують. Тобто настільки є недолугі присідальники що некоментваний факт і той не сприймають. Це хронічна хвороба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #37 адекватний 30.12.2014 02:52
Цитую Патріот:
Цитую zaja:
Так как же так????? Нету же бандеровцев на Украине ?! Это же пропаганда российских СМИ!!!!!!!!

Ха ,зая,бандерівці є навіть НА РАСЄЇ,прапор в Новосібірську бачіла?А в Москві?Там не тільки синьо-жовті,там і червоно-чорні майоріють.Поки є бандерівці є Україна.Завдяки рашистам їх стало набагато більше,на дуже багато.

От за таких патрийотив і стогне український народ поки вони мотивуючи добрими справами допомоги армії деруть останню крихту з народу напихуючі свої курдюки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #36 адекватний 30.12.2014 02:49
Цитую свидетель:
Цитую Патріот:
Цитую хохол:
Цитую Тася:
Цитую zaja:
Так как же так????? Нету же бандеровцев на Украине ?! Это же пропаганда российских СМИ!!!!!!!!

Як нема?Я є,і ще мільони,тут вони не збрехали.


Бандеровцы путсь с тобой вместе на западную Украину едут...

Як всі поїдуть,сам лишишся????Не жирно буде?Чи москалів покличеш?Зараз тільки "хохли" і не бандерівці,укра їнці обандерились,та ке життя..На Черкащені була Холодноярська республіка,тіж бандерівці,тіль ки раніше в часі.Так що кров не вода,москалів гнали і будуть гнати,як з Черкас,так і звідусіль.


А че электричество у России покупаете тогда? ;-) :lol:

а ещё уголёк клянчим, и министров шн..рей црушных трудоустроили. вот такая она независимость по Абраше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #35 Пшонка 30.12.2014 00:37
Цитую Мурзилка:
Цитую Пшонка:
Там недалеко знаходиться "приход старовірів", які дуже активно вболівають за "руській мір", здється - це їхніх рук справа... Бачу схожі літери, колись іще навесні один бородатий попік із цієї "церкви" серед білого дня писав такими ж літерами (стоячи на драбині!) там, біля графіті, присвяченого Небесній сотні "Слава бєркуту!" та усяке таке. Із драбини його зняла Самооборона Майдану, дали в "табло", але здається, цей діяч не вгомонивсь....

Бачу -ти спец з бухваря??? вивчав почерки на Прочерку???)))

Мурзилко, я не почерки вивчав, а був свідком, як піп-старовір писав здравиці беркутні на тому ж паркані, де й ці нові його малювання, асолютно ідентичні!... За що й отримав у бородате "табло" від самооборонівців ! А ти мабуть теж захотів у замурзану мармизу? Як і той "хохол" недолугий, російськомовний .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #34 ф 29.12.2014 22:55
а те кто рисовал бендеру разве не сепаратисты?! пусть во львове рисуют но не у нас бендераэто зло еще то