Нардеп Владислав Голуб (округ 197, Блок Петра Порошенка), якого журналісти сайту «Дзвін» не побачили на своєму робочому місці під час вчорашньої сесії парламенту, проте який все ж проголосував за визнання Росії-держави агресора, роз’яснив журналісту «Прочерку», як це йому вдалося.

Як поінформував нардеп, він вже три тижні перебуває в лікарні. Але враховуючи, що було вкрай важливе голосування, учора він відпросився з лікарні у Верховну Раду.

«Враховуючи той факт, що я не встигав, я заскочив у залу вже після реєстрації і саме тоді коли йшло голосування за постанову. Тому я вставив картку в найближче гніздо, що було вільне біля дверей. Згідно роботи системи Рада, картка може бути вставлена в будь-яке гніздо, не обов’язково на місці депутата», – роз’яснив Голуб.

При цьому він зазначив, що є противником кнопкодавства, ніколи цим не займався і займатися не збирається.

«Саме тому я не голосував за жоден законопроект на  сесійному тижні з 12 по 16-те січня, бо моя картка завжди зі мною», – зазначив нардеп.

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 Некір 29.01.2015 12:50
Цитую 007:
Схоже він нас за лохів має? :lol: :lol:

звичайно, що за лохів. На виборах за лохів тримав, створивши для опонента двійників, а тепер бреше, шо був на лікарняному, в той же час, коли Гринів за нього голосував у ВР.
І далі буде всіх за лохів тримати. Адже він вже при державному кориті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 007 29.01.2015 07:41
Схоже він нас за лохів має? :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 клюшка Діда 28.01.2015 23:08
Цитую Дахнівчанин:
Ага, заскочив проголосував, побіг... це європейська держава? Це Парламент? Як ти це доведеш? Чи якщо ти зять Соболєва то можна так закони приймати? А реєстрацію ти пройшов? Чи мажорам можна за спрощеною схемою голосувати? Треба змінювати систему для голосування Рада, тільки відбиток пальця! Нас же весь світ вважає зімбабве із-за таких голубів-олійників!

Навіщо нам такі діти парламенті. А його помічники , теж такі ж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 я тут живу 28.01.2015 21:32
"Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Франції Франсуа Олландом та Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.
Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі та шляхи її мирного врегулювання. Президенти України та Франції, а також Канцлер Німеччини наголосили, що Тристороння контактна група є оптимальним форматом для переговорів щодо мирного врегулювання та втілення Мінських домовленостей, під якими стоять підписи всіх сторін включно із Росією.Також Петро Порошенко, Франсуа Олланд та Ангела Меркель висловили переконання, що негайне двостороннє припинення вогню та звільнення заручників мають стати наступними кроками у мирному врегулюванні."(Вау,як цікаво,вони платівку вмикають???Те саме було і минулого,і позаминулого,і поза-поза-позаминулих разів.А як на рахунок Женевського формату,Порошен ко знову протрухав що домовився?Хтось хоч одну виконану обіцянку Порошенком назвати може?)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Микита 28.01.2015 18:00
Слащавий він якийсь...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 я тут живу 28.01.2015 17:56
Киеврада лишила УПЦ МП льгот на землю...А в Черкасах????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 гонта 28.01.2015 17:37
*****
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Дахнівчанин 28.01.2015 17:28
Ага, заскочив проголосував, побіг... це європейська держава? Це Парламент? Як ти це доведеш? Чи якщо ти зять Соболєва то можна так закони приймати? А реєстрацію ти пройшов? Чи мажорам можна за спрощеною схемою голосувати? Треба змінювати систему для голосування Рада, тільки відбиток пальця! Нас же весь світ вважає зімбабве із-за таких голубів-олійників!