Усіх, хто торік брав участь в Черкасах у акціях протесту, збирають в Будинку рад.

Відповідну пропозицію зібратися озвучив у «Фейсбуці» громадський активіст, член черкаського виконкому Анатолій Рекун.

«8-го лютого о 12.00 в приміщенні Будинку рад (1-й поверх) будуть проведені збори учасників акцій протесту взимку 2014 р. проти режиму В.Януковича. Мета зустрічі: обговорити формат та заходи з відзначення річниці Революції Гідності в м.Черкаси», – про анонсував зустріч активіст.


реклама

Коментарі  

 
+1 #17 Антон 09.02.2015 23:45
Верните Януковича!! При нем доллар был 8 а сейчас 25
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #16 Олександр 08.02.2015 18:57
У нас в Черкасах є два десятка "діячів" які постійно створюють громадські організації. Які б організації не з"явилися - в реєстри можете не заглядувати, це одні і ті самі люди. На кожного з цих "активістів" вже припадає по кілька десятків ГО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #15 Реаліст 08.02.2015 18:52
Революція Гідності витурила Яника. Тепер ще маємо витурити Путіна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #14 Ginza Project 08.02.2015 16:22
Це тi лузери , завдяки которим ,скасували стипендії,випла ти, підвищили
комуналку, підняли податки на пенсійний вік, обвалили гривню,через них
загинуло стільки солдатів і мирних українців!?
"Німецька розвідка повідомила про загибель 50 тисяч осіб у громадянськiй
вiйнi на Україні."Такі дані отримала розвідка ФРН.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #13 украина 08.02.2015 15:28
Это правительство войны!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 007 08.02.2015 13:43
На такий шабаш компашка достойних злетиться ще та :lol: :lol: .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Пропозиція 08.02.2015 13:28
На цих зборах треба обрати правління і президію та доручити їм розробити проект статуту новоутвореної організації, щоб не було анархії. А потім влаштувати громадське обговорення цього проекту. Це буде демократично і буде програмний документ. А головне, що буде засвідчено безмежні можливості піару. Роботи непочатий край. Усім вистачить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Василь 08.02.2015 12:54
Цитую Svoboda:
Не здивуюся якщо сюди спробують примазатися перефарбовані риги, такі як проректор ЧДТУ - Лазуренко Валентин Миколайович.


ЧуПРина вже був ПРимазався, але зараз обставини різко змінилися. Зараз в нього в почьоті флаг ДНР
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Коваль 08.02.2015 12:03
А что будут праздновать? Разве есть результат? Или празднуем развал страны? Или мазохисты или глупцы. В заголовке вместо фамилии Янукович, уже давно должны быть фамилии новых "гидных" лидеров.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Гека Чепе 08.02.2015 10:22
А про наслідки говорити не будемо? Ні про війну, ні про доллар за 25, ні про те шо в нашому жековському сміттєбаку тоді троє ковирялось, а тепер чоловік 10? Тільки тортік схаваємо й розійдемось? Тоді прийду.