СБУ України в Черкаській області інформують, що не побачили складу порушень у діях американського військового експерта Рустама Ташбаєва. Про це прес-служба управління повідомила в коментарі «Прочерку».

Нині в СБУ готується детальна відповідь на запит депутата облради Любов Майбороди, яка, власне, і зверталася з приводу виступу Рустама Ташбаєва до відповідних структур.

Нагадаємо, що Рустам Ташбаєв, який називає себе «американським військовим експертом», здійснюючи поїздку обласними центрами України, відвідав нещодавно Черкаси, де виклав своє бачення нинішньої ситуації в нашій державі.

Учасники зустрічі з американським експертом: скрін-шот з новин телеканалу "Рось"

Учасники зустрічі з американським експертом: скрін-шот з новин телеканалу "Рось"


Пізніше депутат облради Любов Майборода звернулася до СБУ, побачивши у висловлюваннях експерта можливі провокації.

Як поінформували в СБУ, «після перегляду відеозапису прес-конференції у діях іноземного громадянина склад правопорушень не виявлено».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #20 Kot patriot 18.02.2015 00:28
Цитую Аналітик:
Україна показала, что вона позаду Гондурасу. Так лохонутись з пройдисвітом - треба уміти. Втішає, що не ми одні. Житомир не краще. :roll:

Аналітик,,,ну ты и л"х!!! Україна із-за таких пройдисвітів, як ти, в такій "жопі".Вмикай мозок,,,,а...він у тебе відсутній :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Пройдисвіт нікчемний...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #19 Kot patriot 18.02.2015 00:21
Цитую Уважуха:
Юлька всіх прокатила. :eek: Хто оплатив гастролі узбекського бендера?

Уважуха,ты просто "московская вата" и тупой трус!!! , :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 спостережливий 17.02.2015 19:10
А Макеєва найбільше цікавило фінансування: яке, коли, на що, скільки? Ударівець найбільше набалакав на президента, був в такому запалі, що Рустам ще й заспокоював :lol: . Всі переполошилися, бо вони ж все люблять контролювати і очолювати, а тут без їхнього відома щось відбувається. Ті хто воює на сході прийшли послухати думку про військові дії. Рустам Ташбаєв, по факту, сказав все правильно і триматися він уміє, швидко реагує і правильно розставляє акценти. До чого це все приведе, подивимся... А хто не прийшов співчуваю :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Рись 17.02.2015 19:05
Псевдопатріоти, заділо??? :P :P :P Нехай задіва!!! Правда очі ріже!!! Тролі "вон-чі". :P :P :P З вовками жити, по вовчому вити!!! Рустам Ташбаєв перейшов дорогу шакалам при владі...не подобається, муляє.Там Доктор Про є,коменти подібні вашим пише))))) геморой вам вилікує, до нього)))))))))) )) 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #16 Чукча 17.02.2015 16:43
Цитую Ольга:
Читаю коментарії деяких черкащан....і на сміх тяне :lol: :lol: :lol: Шановні, Рустам Ташбаєв не має нічого спільного з тими депутатами.Він приїхав у тяжкий час на свою Батьківщину, щоб допомогти .А вам,панове, мабуть, немає чим зайнятися, як писати образи та всіляку несинітницю!!! Можливо, на більше ви не здатні....не хочу нікого образити, але ваш рівень говорить сам за себе!!!

Ваши слова, о том что в скрутные часы таварищь издалека приехал помогать... и прямо во всех красках встала перед глазами картина Остапа Бендера приехавшего в глубинку просвещать народ шахматным наукам :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #15 Уманский Еврей 17.02.2015 03:03
Американский военный эксперт. Вроде до 1 Апреля далеко, но этот уже точно победитель.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Рись 17.02.2015 01:45
РУСТАМЕ , Так Тримати!!! Глянь, як "запроданці" захвилювалися. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Ольга 17.02.2015 00:12
Невдалий піар Майбороди з наклепом на Рустама Ташбаєва, військового аналітика консорціуму "Stratagem" із Сполучених Штатів.Це ще раз доказує ганебність та бездарність наших депутатів...Боязнь Правди, яку так сміливо оприлюднив аналітик!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Антон 17.02.2015 00:04
Всі знають,що ХУ,,,ЛО сидить в Кремлі))Відгада йте загадку)) Брехло Черкас №1( підсказка :-) на Майб....ПОЧИН на да...закінчується)??? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Ольга 16.02.2015 18:11
Читаю коментарії деяких черкащан....і на сміх тяне :lol: :lol: :lol: Шановні, Рустам Ташбаєв не має нічого спільного з тими депутатами.Він приїхав у тяжкий час на свою Батьківщину, щоб допомогти .А вам,панове, мабуть, немає чим зайнятися, як писати образи та всіляку несинітницю!!! Можливо, на більше ви не здатні....не хочу нікого образити, але ваш рівень говорить сам за себе!!!