Кадрова політика на Черкащині – на низькому рівні. Про це заявила під час сьогоднішнього громадського звіту за рік діяльності на посаді голови обласної ради Валентина Коваленко.

– Патріот і гарна людина – не завжди гарний керівник, – наголосила Валентина Михайлівна.

Голова облради нагадала, що під час революції гідності вони з головою ОДА Юрієм Ткаченком пішли назустріч народним радам, які висували свої кандидатури на посади керівників районів.

– Риторичне питання: чи всі голови РДА відповідають тим вимогам і довірі, яка була їм делегована, – зазначила пані Коваленко. – Чи достатньо гарні вони менеджери, господарники? Коли ми побачили, що відбувається в районах, що є слабкі голови РДА, то зрозуміли, що є необхідність їх замінити.

На думку Валентини Коваленко, голова ОДА, який відповідає за все, що відбувається в області, зробив свої висновки і запропонував свої кандидатури на посади керівників районів.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 адекватний 26.02.2015 19:33
Цитую Макаренко:
Побойся бога коваленко! Каким боком вы и ваш визави ткаченко, стоите к Революции достоинства? Прямо скажем- неудачный пиар-ход.

А мені чогось вже так хочеться "злочинну " владу повернути. Як там по вашому по революційногидн осному ватник я?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Ярослав 26.02.2015 18:48
Цитую Антитремор:
Чуприна знову вирішив фінансувати студентку, яка організовує йому "плюсики" на форумі, бо без неї його *****ваті пости замінусовують дюже. Ткаченко і Коваленко повинні брати приклад з Чуприни - так він організував одне робоче місце - для студентки :lol:

Ви не згідні з висновками Олександра Чуприни,чи захищаєте олухів від влади?Мабуть і ви є олух тільки в квадраті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #10 Антитремор 26.02.2015 12:23
Чуприна знову вирішив фінансувати студентку, яка організовує йому "плюсики" на форумі, бо без неї його *****ваті пости замінусовують дюже. Ткаченко і Коваленко повинні брати приклад з Чуприни - так він організував одне робоче місце - для студентки :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Макаренко 26.02.2015 11:21
Побойся бога коваленко! Каким боком вы и ваш визави ткаченко, стоите к Революции достоинства? Прямо скажем- неудачный пиар-ход.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Олена 26.02.2015 11:13
Цитую О.ЧУПРИНА:
Валентино Михайлівно,що Ви таке говорите?Під час якої "революції гідності" Ви з головою ОДА ішли на зустріч районним народним радам?По-перше,під час революції гідності головою ОДА був Сергій Тулуб.Нинішній голова,якого Ви маєте на увазі,сидів тихо в підпіллі з якого виходив,щоб "порішати свої проблеми" за допомогою того ж Тулуба.По-друге,голів РДА підбирає пан Ткаченко.На посади він рекомендує собі подібних,а сам займаної посади не достойний.Кому як не Вам, шановна Валентино Михайлівно,стат и ініціатором висловлення депутатським корпусом недовіри цьому недорозумінню.

Коваленко стала заговариваться и это уже серьёзная паталогия.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Вячеслав 26.02.2015 09:14
Ткаченко-это прежде всего,как и многие другие,проколы Порошенко.Он всю эту кадровую вакханалию отдал на откуп всей этой ковальчуковой ......,а сам устранился.Сейчас уже просочилась информация,что вместо ткаченко могут назначить миллиардера Косюка-советника президента.Шило на мыло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 О.ЧУПРИНА 25.02.2015 22:52
Валентино Михайлівно,що Ви таке говорите?Під час якої "революції гідності" Ви з головою ОДА ішли на зустріч районним народним радам?По-перше,під час революції гідності головою ОДА був Сергій Тулуб.Нинішній голова,якого Ви маєте на увазі,сидів тихо в підпіллі з якого виходив,щоб "порішати свої проблеми" за допомогою того ж Тулуба.По-друге,голів РДА підбирає пан Ткаченко.На посади він рекомендує собі подібних,а сам займаної посади не достойний.Кому як не Вам, шановна Валентино Михайлівно,стат и ініціатором висловлення депутатським корпусом недовіри цьому недорозумінню.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #5 Я черкащанин 25.02.2015 22:12
Цитую Знає правду:
Хай Коваленко розкаже скільки вона змінила людей у апараті ради, і скільки змінила керівників комунальних підприємств. Аж ніскільки. Всі, хто працював при регіоналах - всі на посадах. ТОбто це вона себе прокритикувала щодо низького рівня кадрової політики..


Вона не боялася критикувати і себе. І говорила про те, що дуже важко звільнити чиновника по закону, якщо він сам не хоче звільнятися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Svoboda 25.02.2015 20:55
Ну, а в Черкаському технологічному університеті якось умудрилися керівництвом вибрати і не патріотів, не порядних, і керівники здібні хіба що по затопленню та корупційним схемам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 Кадр 25.02.2015 19:16
Вона ні на якому рівні, бо її просто немає.