Сьогодні зранку в Черкасах на маршрути не вийшли автобуси №12, 20, 25 та 31, які належать перевізнику «ЧАРЗ-Авто». Цю інформацію «Прочерку» підтвердили в Черкаському міськвиконкомі.


– Виїхали тільки спецрейси відповідно до договорів із «Лікеро-горілчаним заводом» та «Азотом». Відповідно до умов договору ми відвозимо людей на роботу, а ввечері – забираємо, – зауважив у коментарі «Прочерку» директор «ЧАРЗ-Авто» Віктор Подкур.

Причини не виходу маршрут Віктор Петрович пояснює ціною на паливно-мастильні матеріали.

– Солярка – 27 гривень – опт. Проїзд – 3 грн. У мене все налаштовано: зарплату плачу, податки, а мер не хоче піднімати тариф. Виконком завтра не хоче розглядати питання підвищення вартості проїзду в міських маршрутках, переносять на вівторок. Чи вийдемо ми завтра на маршрут, не можу сказати. Вирішую зараз це питання, – сказав Віктор Подкур.

реклама

Коментарі  

 
+1 #18 ссссссссссс 28.02.2015 20:28
пусть всю выручку которую привозят автобусы чарз авто показуют в реале а не скрывают на 300 или даже 200 в день с каждого автобуса
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Тролейбуси 26.02.2015 20:24
ПАТ «Азот» планує створити товариство з обмеженою відповідальніст ю під назвою «Новий тролейбус», зробити вклад у це товариство всіх 15-ти тролейбусів, які перебувають на балансі «Азоту», та передати їх в оренду КП «Черкасиелектро транс» по сумі 1 гривня в місяць за кожен тролейбус. Згідно з пропозицією, тролейбуси вранці рухатимуться за маршрутом на «Азот», а в денний час курсуватимуть за міськими маршрутами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 Игорь 26.02.2015 20:09
ДЛЯ ВСЕХ КТО ЛЯПАЕТ ЯЗЫКОМ НА ФОРУМЕ : ПОДАВАЙТЕ ЗАЯВКИ В ГОРИСПОЛКОМ И ПОЛУЧАЙТЕ МАРШРУТ ! БУДЕТЕ ВОЗИТЬ ЧЕРКАЩАН ЗА 2.5ГРН. ИЛИ ВАМ ЛИШЬ-БЫ ПОБОЛТАТЬ , А ПЕРЕВОЗИТ ПУСТЬ КТО-ТО ДРУГОЙ ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Всеволод 26.02.2015 18:10
А ніхто не задумувався над тим, на скільки подорожчав проїзд на власному транспорті, або таксі? А маршруток це не стосується? Вони працюють на повітрі в якості топлива і геть не ламаються?!
Замовлена акція, підготовлене заздалегіть засідання міськвиконкому...
Просто Одарич хоче щоб пасажири з автобусів конкурента пересіли до його новеньких зелененьких автобусів. А потім, усунувши конкурента він сміливо підніме ціни на проїзд без права вибору і буде КОСИТИ БАБЛО!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Всеволод 26.02.2015 18:01
Цитую Партиотка:
Цитую Слава:
Не надо было титушек бесплатно возить на антимайдан, вот где прибыли и улетучись. А так новый конкурс и давай до свидания чарз-авто.


Так там наоборот урвали большой куш на тех титушках. А затягивать паскы теперь не хочется вместе со всеми.


А откуда инфа, что Чарз возил титушек? Когда беркутня стреляла на дамбе, то майдановцев от драмтеатра в сосновку повез розвернувшийся с обратного направления рейсовый автобус Чарза! Бесплатно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 федор принципиальный 26.02.2015 16:10
Когда займемся СНИЖЕНИЕМ ЦЕН на продовольственн ые товары,газ,элек троэнергию,комм уналку,поговори м как долго будут нервотрепка с выплатой пенсий в банках,топливо, запчасти растут цены ежедневно на эти товары или у нас в стране одна проблема установят или нет проезд в Черкассах-4грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Партиотка 26.02.2015 15:27
Цитую Слава:
Не надо было титушек бесплатно возить на антимайдан, вот где прибыли и улетучись. А так новый конкурс и давай до свидания чарз-авто.


Так там наоборот урвали большой куш на тех титушках. А затягивать паскы теперь не хочется вместе со всеми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 визор 26.02.2015 15:16
Цитую Вжесь:
Найбільше мене вразили бійки за олію у Львові і Тернополі. Адже ще недавно вони були першими в колоні, котра прямувала до Європи. Щось зламалось у цій системі?????????????


В самое яблочко! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #10 Виктор 26.02.2015 14:57
В Черкассах и так много маршруток, так что переживем, пусть продает свои автобусы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Слава 26.02.2015 14:54
Не надо было титушек бесплатно возить на антимайдан, вот где прибыли и улетучись. А так новый конкурс и давай до свидания чарз-авто.