реклама

реклама

У Черкасах задушили сина працівника обласного управління ДАІ. Семирічного хлопчика знайшли у квартирі, де проживала сім'я. Хлопчику було сім років. Його мати перебуває в реанімації. Про це vikka.ua стало відомо із власних джерел.

Фото: Вконтакте/Подслушано Черкассы

Фото: Вконтакте/Подслушано Черкассы

Інцидент трапився учора ввечері в районі площі 700-річчя.

Інформацію про вбивство підтвердили й у прес-службі УМВС у Черкаській області.

У коментарі «Новій Добі» прес-служба відомства повідомила, що дитина загинула внаслідок механічної асфіксії (тобто удушення). Відкрито кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України. Наразі проводяться експертизи. Слідчі мають кілька версій того, що відбулося, але не озвучують їх, зберігаючи таємницю слідства.

Версія про те, що дитина постражадала під час пограбування квартири не підтверджена, але й не спростована.

Мати хлопчика досі в лікарні, вона при свідомості, але міліціянти не кажуть, чи вона постраждала так само, як дитина, чи вона в стані шоку від смерті свого сина.

«Працівники міліції працюють над встановленням всіх обставин події та осіб, які причетні до скоєння даного кримінального правопорушення. Причина смерті дитини – механічна асфіксія. Відкрито кримінальне провадження за статтею 115(Умисне вбивство) Кримінального кодексу України», - повідомляє сайт УМВС в Черкаській області.

реклама

Коментарі  

 
+1 #20 ипапа 17.03.2015 00:12
хіба наша міліція здатна щось розслідувати до кінця??? Он Сергієнка закатували і що? Пустовар тільки очками кліпає...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 небайдуже 16.03.2015 22:32
Як результати розслідування?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Черкаси 06.03.2015 09:16
Читаю коментарі зловтішників і виникає бажання переіменувати наше місто в Пі....... :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 стабилизец 05.03.2015 16:30
Для начала хотя бы раскрыли уж как нибудь "по дружбе". Не менее жестокое убийство Сергиенко затихарили и ничо, служба идет, зарплата начисляется...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #16 федор принципиальный 04.03.2015 23:12
А сделали ведь это не инопланетяне,а люди,первое:най дет наша славная милиция преступников,ес ли"ДА"считаю расстрелять прямо на площади и показывать несколько дней по всем каналам телевидения или,как всегда 5миллионов под залог и на свободу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #15 Serg 04.03.2015 22:16
Вимагаючи позасудової розправи ви солідаризуєтесь зі злочинцями та по суті закликаєте до розкладання МВС.
У сучасній історії України вистачає випадків коли схожими позасудовими (аля НКВС-івськими) методами знищували зовсім невинних людей (наприклад шукайте у wiki статтю "Довженко, Сергей Иванович"). Включно з історією де ловили маніяка і нашвидкоруч звинуватили батька жертви, і батько наклав на себе руки в камері (або допомогли) - шукайте у wiki "Ткач Сергей Фёдорович".
Тільки прозорий та відкритий суд з дотриманням усіх вимог законодавства. Поступай так, как хочешь, чтобы поступали с тобой! До тех пор пока народ Украины не будет уважать ЗАКОН и законность, до тех пор в стране не будет ни порядка, ни успешного развития. Украина не должна быть страной беззакония. Иначе никто её не назовет цивилизованной. Dura Lex Sed Lex -
Закон суров, но (это) закон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Д А І 04.03.2015 16:23
Дуже можливо, що хтось так відплатив працівнику ДАІ. Всім треба пам'ятати. що є люди, які роками виношують образу і мстяться найжорстокішим способом. Для них помста стає метою життя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 марина 04.03.2015 15:27
В квартире был порядок. Ничего не украли. Работа папы здесь ни при чем. Делайте выводы сами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #12 Патріот 04.03.2015 14:24
міліціонери, які будуть затримувати 100%-го злочинця живим цього злочинця не повинні доставити в міліцію, ЛИШЕ В МОРГ
Де таких "патріотів" виховують, чи не на москві часом?
Вимагаючи позасудової розправи ви солідаризуєтесь зі злочинцями та по суті закликаєте до розкладання МВС.

У сучасній історії України вистачає випадків коли схожими позасудовими (аля НКВС-івськими) методами знищували зовсім невинних людей (наприклад шукайте у wiki статтю "Довженко, Сергей Иванович"). Включно з історією де ловили маніяка і нашвидкоруч звинуватили батька жертви, і батько наклав на себе руки в камері (або допомогли) - шукайте у wiki "Ткач Сергей Фёдорович".

Тільки прозорий та відкритий суд з дотриманням усіх вимог законодавства.[/quote
я точно не прихильник москви і суду лінча, але якщо злочинця ув'язнять на 15 років, то чере з 7 років він вийде на волю, і що дальше ? я писав, що "ліквілація" має бути 100-го злочинця, помилка в особі недопустима!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #11 браун 04.03.2015 14:04
...., уб..ть при задержании и все.