Київський апеляційний суд визнав протиправним звільнення начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області Миколу Клименка та поновив його на посаді. Про це «Новинам Черкащини» повідомив сам Микола Клименко.

Офіційне представлення нового начальника колективу відбулося вчора, а наказ про призначення Клименка на посаду підписаний 10 березня. Таким чином, він обійняв місце в.о. начальника відомства Сергія Поліщука.

Нагадаємо, Миколу Клименка звільнили з посади начальника екоінспекції у вересні 2010 року за вказівкою колишнього голови ОДА Сергія Тулуба, який публічно висловив незадоволення його роботою. У лютому 2011 року через суд Клименка поновили на посаді, а ще через рік – знову звільнили у зв’язку з ліквідацією структури.

реклама

Коментарі  

 
0 #15 Швед 20.03.2015 14:29
Цитую Муська:
Цитую федор принципиальный:
Пане Микола,возьмись за "БОЧКУ" и выведи арсенюка на чистую воду.

А что?
Или ликвидация "бочки" - или отставка!
Срок - 2 месяца

а чем вам бочка -то мешает??? , лучше когда там ср..ч и кусты были???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 вальтер 19.03.2015 16:43
Так, это же тот Клименко, который в 2006г. был желающим сесть в кресло мера Черкасс, а до этого был и ментом и налоговым ментом. Это же он обещал закрыть прибрежные заведения: его цитата (Июль 2011)- «И с« бочкой »судимся, и с« Агро-каскад », и с «Ремпобутсервис ». Сегодня подали и на «Царское село». Это касается и «Селены» тоже. Все здания, расположенные в прибрежно-защитной полосе, будут убраны ». Угу..
В Черкассах - теперь пропала экология. Клим, ты же был на пенсии уже..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 О.ЧУПРИНА 19.03.2015 15:27
Цитую Сусик:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Більш принципового керівника екологічної інспекції в області не було!Звертаюсь до редакторів Прочерку.Не знаю хто там такий "розумний" в Новинах Черкащини,а в Прочерку працюють грамотні люди.Навіщо ви передруковуєте дурниці?Пан Клименко зайняв соє законне місце,а не місце в.о.начальника Поліщука.За призначення останньго без фахової освіти та за наявності злочинного шлейфу,повинен понести відповідальніст ь іграшковий черкаський губернатор.

Одна команда?
Если бы в свой час пан эколог (а он претендовал в 2010) стал губеранатром, видимо вы были бы первым заместителем?

Шановний пане.У мене з 1990 року немає начальників.Повірте,це велике щастя працювати сам на себе і бути вільним.І для того,щоб бути успішним мені влада не потрібна.Важливо,щоб у владі працювали чесні і порядні люди.Повторюю,Микола Клименко принципова людина.Думаю,що і свого попередника разом з його покровителем виведе на чисту воду.Честь маю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Муська 19.03.2015 12:41
Цитую федор принципиальный:
Пане Микола,возьмись за "БОЧКУ" и выведи арсенюка на чистую воду.

А что?
Или ликвидация "бочки" - или отставка!
Срок - 2 месяца
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Сусик 19.03.2015 12:40
Цитую О.ЧУПРИНА:
Більш принципового керівника екологічної інспекції в області не було!Звертаюсь до редакторів Прочерку.Не знаю хто там такий "розумний" в Новинах Черкащини,а в Прочерку працюють грамотні люди.Навіщо ви передруковуєте дурниці?Пан Клименко зайняв соє законне місце,а не місце в.о.начальника Поліщука.За призначення останньго без фахової освіти та за наявності злочинного шлейфу,повинен понести відповідальніст ь іграшковий черкаський губернатор.


Одна команда?
Если бы в свой час пан эколог (а он претендовал в 2010) стал губеранатром, видимо вы были бы первым заместителем?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #10 О.ЧУПРИНА 19.03.2015 10:41
Більш принципового керівника екологічної інспекції в області не було!Звертаюсь до редакторів Прочерку.Не знаю хто там такий "розумний" в Новинах Черкащини,а в Прочерку працюють грамотні люди.Навіщо ви передруковуєте дурниці?Пан Клименко зайняв соє законне місце,а не місце в.о.начальника Поліщука.За призначення останньго без фахової освіти та за наявності злочинного шлейфу,повинен понести відповідальніст ь іграшковий черкаський губернатор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Петрович 19.03.2015 07:37
Подивіться, які в нього хитрі очі. Він всі п"ять років мріяв повернутися та спасти екологію рідної області. На вигляд людина пенсійного віку. Навіщо його повертати? І куди його вернули, якщо структуру ліквідували, у нову організацію, він що незамінний?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 браун 18.03.2015 23:05
Цитую федор принципиальный:
Пане Микола,возьмись за "БОЧКУ" и выведи арсенюка на чистую воду.


и построй рядом свою... правда??
а по сути Клим был и ментом, и налоговиком и экологом... давно пора внуков нянчить... всех денег не заработаешь...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Небайдужий 18.03.2015 23:02
Не треба так категорично. Вони ж не самі собі форму придумали, залізничники, митники, податкова.... Свої претензії до ВР.

Я з Вами не згоден. Саме ці відомства і розробили відповідні положення про форменний одяг для своїх співробітників, а Кабінет Міністрів України відповідною постановою його затвердив. Верховна рада до цього ніякого відношення не має.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 читач 18.03.2015 22:28
Оце такої! Хто ж незнає цього генерала !!! Оце тобі В Європу!!! Позорище! Хто ж в Черкассах незнає цього хапугу, у нього все схвачено і всіма проплачено!!!!! ! Пропала екологія!!!!!!! !!!