Сьогодні голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко з робочою поїздкою відвідала Чорнобаївщину.


Метою поїздки була зустріч з працівниками соціальної сфери району, ознайомлення з роботою закладів і установ охорони здоров’я, освіти і культури в умовах бюджетної децентралізації та їх підготовки до адміністративно-територіальної реформи та реформи місцевого самоврядування.

Спочатку голова обласної ради взяла участь у відкритті пам’ятних дошок Заслуженим лікарям України хірургу Анатолію Хлопецькому і терапевту Василю Нагезу на приміщенні центральної районної лікарні, де ці лікарі від Бога зцілювали, лікували, рятували пацієнтів, повідомляють у відділі інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації Черкаської облради.

В урочистій церемонії також взяли участь депутат обласної ради Володимир Гресь, голова районної ради Михайло Бурган, голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, колишні колеги та рідні Заслужених лікарів.


Звертаючись до присутніх, Валентина Коваленко зазначила, що відкриття таких пам’ятних дошок на рівні районної лікарні виглядає нині, коли йде війна, досить логічно. Адже таким чином ми дбаємо про пам'ять тих, хто залишив по собі посутній слід на Черкащині, в серцях людей.

– Ці лікарі – Анатолій Хлопецький і Василь Нагез свято пронесли через своє життя клятву Гіппократа. Вони є тим прикладом для людей, що дає філософію буття людини, заради чого вона живе. І коли ми зараз несемо втрати отам, на сході України, то більше розуміємо суть лікаря: цілителя і тіла, і духу.

Валентина Коваленко подякувала всім, хто організував і долучився до цієї справи, а також щодо шанобливого ставлення до таких людей, які є нашим духовним українським мірилом.


На заході з приводу вшанування пам’яті заслужених лікарів Василя Антиповича і Анатолія Володимировича виступили їхні дружини, які від імені рідних і близьких висловили слова щирої вдячності.

Потім голова обласної ради ознайомилася з роботою лікувального закладу, відвідавши ряд відділень. Було відзначено, що приміщення знаходяться в доброму стані, для стаціонарних хворих створено належні умови. Зазвичай заклад потребує додаткових фінансових надходжень, щоб оновлювати обладнання, купувати достатню кількість медикаментів, завдяки чому поліпшувати якість наданих послуг. Очевидно, для цього необхідно запроваджувати і страхову медицину, адже бюджетне фінансування не забезпечує потреби галузі охорони здоров’я.

реклама

Коментарі  

 
-4 #4 Чукча 19.03.2015 13:36
Очень, очень миленько...непонятно только, для чего протянут провод на плитами героев? (фото 2) Может от охранной сигнализации, чтобы не поцупылы?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 СЕЛЯНИН 19.03.2015 09:25
Пры ций люстрований БОМОНДШИ БЮДЖЕТНОГО ФИНАНСУВАННЯ ни на шо не выстачыть Хиба шо робочого дня в робочий час накрыть столы в ресторане областного бюджетного финансирования по поводу себя любимой пьятдесятыриччя СЛАВА УКРАИНЕ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #2 S Mиколаєнко 19.03.2015 08:21
Город Сирт.Боевики "Исламского государства" договорились с украинскими врачами лечить их раненых."ЦЕНЗОР"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Черкащанин 19.03.2015 01:09
Валя, ти чим думала, коли такі надмогильні плити розпорядилася почепить на ЛІКАРНЮ?! З яким настроєм люди мають йти туди лікуватися?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100