Доходи нардепа Антона Яценка (виборчий округ №200 з центром в Умані) за минулий рік склали 175 тисяч 874,24 грн. Усе це – зарплата.


Доходи родини декларанта склали 1 мільйон 169 тисяч 712,24 грн. (складові доходу родини: зарплата – 0; дивіденти, проценти – 1 тис. 488,34 грн.; доходи від передачі майна в оренду –1 мільйон 167 тисяч 074,66 грн.; інші види доходів – 1 тис.149,24 грн.). Сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах у родини декларанта – 1 тис. 028,53 грн.

Про це йдеться у його декларації, оприлюдненій на сайті парламенту.

Що ж до майна, то в Яценка не задекларовано нічого, а у членів родини є житловий будинок площею 611 кв. м.

Немає в Яценка і транспорту. Втім, не задекларований транспорт і родиною нардепа.

Як інформує Вікіпедія, Яценко з З 2011 по 2014 роки був членом Партії регіонів.

Нагадаємо, оприлюднені також декларації інших нардепів-мажоритарників від Черкащини. Зокрема дивіться декларацію мільйонера Геннадія Бобова ТУТ, декларацію екс-свободівця Сергія Рудика - ТУТ.

реклама

Коментарі  

 
-5 #8 адекватний 17.04.2015 11:43
один бруд і яд в вашій присідальницькі й сущності. Запроданці вони і є запроданці аби кого обгадить ваш сенс життя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Регіональна Тальнівщина 17.04.2015 00:09
Гої, давайте скинемось депутату на достойний депутата автомобіль... від цього залежить його депутатська безпека!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 черкащанин 16.04.2015 22:14
Как же ж надоели все эти ....., которые делают из простого народа л...хов. Благодаря таким как он, сейчас разные ... рассказывают людям, что необходимо подзатужить пояски. Когда ж вы все нажретесь, кровосиси псевдоукраински е? Вас наверное можно победить только лишь тогда, когда терпение людей будет измеряться виселицами с такими .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Ротшильд 16.04.2015 16:06
Бідна людина. Із злиднів не вилазить. Житла свого не має. Поки депутат то держава житло в Києві надає. А як наступного разу не виберуть, то що? Бомжем буде?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 федор принципиальный 16.04.2015 15:45
Наверно все деньги отдал на борьбу с собственным народом,читаешь просто жалко человека-это надо же жить хамелеону на одну зарплату и передвигаться на общественном транспорте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 ф 16.04.2015 14:10
уже розбиваю копілку і висилаю біднязі дєнюжку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 До уваги волонтерів! 16.04.2015 13:27
Нас у мами шестеро, тато нас покинув, хата згоріла, все згоріло, живу на одну зарплату. Терміново потрібно:
1) ........
...)........
ХХL)........
Вечно ваш друг Екс.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 незнайка 16.04.2015 12:43
подозреваю шо ти девиденты з моих замороженных 5 рублей с 1990 в Ощадбанке