Міський голова Черкас Сергій Одарич «не чув» про те, що на посаду заступника директора департаменту освіти та гуманітарної політики міськради висувається кандидатура начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ольги Сисоєвої. Так він відповів на прохання журналістів прокоментувати неофіційну інформацію про можливість такого призначення.


– Про Сисоєву я не чув. Я чув, що Олександр Романович Радуцький (секретар міськради, – ред.) проводив співбесіду з паном Шарапою, якого приводила Бакланова (директор департаменту Марина Бакланова, – ред.) до Олександра Романовича. Але призначати на посаду буде міський голова, – зазначив пан Одарич.

Іван Шарапа у 2010-2012 роках обіймав посаду начальника головного управління освіти ОДА, а у 2012-2014 роках – заступника керівника апарату ОДА.

Сергій Одарич зазначив, що ще не визначився з тим, чи призначати конкурс на посаду заступника директора департаменту, яка після звільнення з неї Анатолія Прітченка стала вакантною. Він допускає, що на цю посаду може бути переміщено чинного працівника департаменту освіти.

– Я маю кандидатуру із уже працюючих. Але поки що її озвучувати не буду. Це – не Сисоєва... До речі, там у філармонії нічого не звільнилося? – пожартував міський голова.

Нагадаємо, що в 2013 році призначення на посаду в.о. директора обласної філармонії тоді ще 23-річної депутатки міськради Ольги Сисоєвої викликало гучний скандал.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #15 да 21.04.2015 12:12
Цитую Світлана:
Цитую олег:
перш ніж пропонувати Саєнко Т.Б. узнайте скільки їй років.

Це точно, будуть працювати до 100 років, а молоді немає де працювати

Да, да- да- призначайте молодь-Сисоєву!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Світлана 21.04.2015 11:00
Цитую олег:
перш ніж пропонувати Саєнко Т.Б. узнайте скільки їй років.

Це точно, будуть працювати до 100 років, а молоді немає де працювати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Світлана 21.04.2015 10:53
Саєнко Т.Б. і в ЗОШ № 8 живеться не погано, навіщо їй в Департамент, там же державна служба, а вона на пенсії, то знімуть пенсію, по-перше, а по-друге на державну службу є граничний вік, так що не буде діла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 олег 21.04.2015 10:33
Цитую oleg:
Цитую соловейко:
Своїх пхає.... :-x

Це та що директор 8-ї школи? Ото сімейство дає - 3 директора школи, а тепер ще й заступником департаменту

Сімейство нікому нічого не дає, бо директор Першої гімназії Саєнко не є родичем Саєнків а однофамілець, бо Вам як Сірий так і вовк.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 олег 21.04.2015 09:54
перш ніж пропонувати Саєнко Т.Б. узнайте скільки їй років.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Гека Чепе 21.04.2015 09:12
Навіть те, що це питання десь витає хоч теоретично, свідчить про те, що влада таки невиліковна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 oleg 21.04.2015 07:59
Цитую соловейко:
Своїх пхає.... :-x

Це та що директор 8-ї школи? Ото сімейство дає - 3 директора школи, а тепер ще й заступником департаменту
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 черкащанин 21.04.2015 00:58
Цитую освітянин:
Скрытный вы наш :lol: Так известна ж кандидатура - Саенко Т.Б.

А дайте ж угадаю, кто бы мог ее отрекомендовать . :-* Неужто бывшая директор департамента образования города, которая сама сейчас претендует на область. Мафию нельзя победить, ее можно только возглавить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Фонтан 20.04.2015 23:15
Не несіть дурниць! Названа кандидатура давно на пенсіі.
Степка-можливо.Однак там посада економіста.
Хоча.Зараз все може бути.
Та й Депутат ходить на роботу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Вася 20.04.2015 21:23
На посаду першого заступника директора департаменту освіти Одарич хоче призначити Степка Євгена, у якого закінчується контракт на посаді начальника управління освіти, а пізніше - директором департаменту освіти Одарич хоче призначити відому ....... - Топчій Ірину Вікторівну, яка зараз очолює школу №9.
Топчій + Степко = махінації в освіті, побори в школах та садочках Черкас.
Голубок Саєнко (екс-начальник освіти) теж нагадує Одаричу, що за посаду "він здатен на все". Саєнко, з такими пропозиціями не до Одарича ходити треба, - йому дєвушки подобаються......... :lol: