реклама

реклама

30 квітня на Соборній площі Черкас встановлять новий національний рекорд – понад 1,5 тисячі черкащан та гостей міста одночасно відіжмуться 25 разів – за кожну область нашої країни, враховуючи Автономну Республіку Крим.

Цей спортивний захід, організований за ініціативи голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка, відбуватиметься під гаслом «Українці – сильна нація» в рамках національно-патріотичного фестивалю «Пліч-о-пліч».

– 30 квітня ми знову, як торік, зберемося на центральній площі й здійснимо наймасовішу зарядку, щоб укотре довести, що українці – сильна нація, неподільна та єдина, – каже начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Максим Зеленський. – Тож закликаю усіх черкащан та гостей приєднатись цього дня до встановлення нового рекорду України!

Нагадаємо, минулого року на черкаській площі під час фестивалю здоров’я «Пліч-о-пліч» був установлений рекорд України з колективного присідання. Того разу одночасно більше 4 тисяч людей із різних куточків України, взявшись за руки, присіли 25 разів.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до участі в заході, який відбудеться 30 квітня на Соборній площі о 13.00.

Про це інформує сайт ОДА.

реклама

Коментарі  

 
+1 #27 незнайка 30.04.2015 17:25
Ирка-вот и радий ХОЧЬ ЧОМУСЬ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #26 Іра 30.04.2015 16:58
Цитую василь петрович:
БРЕД ! ЛУЧШЕ СТАРУШКАМ С МИНИМАЛЬНОЙ ПЕНСИЕЙ ПРОДУКТОВ БЫ КУПИЛИ !

Сьогодні всеукраїнський день здоров'я!!! це не просто так вийшло 1, 5 тисячі людей повіджиматись!м и встановили новий рекорд!
я вважаю, що потрібно хоть чомусь радіти у цьому житті!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #25 василь петрович 29.04.2015 09:03
БРЕД ! ЛУЧШЕ СТАРУШКАМ С МИНИМАЛЬНОЙ ПЕНСИЕЙ ПРОДУКТОВ БЫ КУПИЛИ !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #24 Фугас 29.04.2015 08:37
На следующую акцию позовут с горшками и называться он будет "К..кашки для Рашки". Не, от таких креативщиков всего ждать можно :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #23 A 28.04.2015 23:26
У 13-му вже повіджималися "за кожний мирно прожитий день" - чим у 14-му закінчилося? А тепер ще й "за Україну"? Не знаю, як у кого, а у мене асоціації якісь неоднозначні...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #22 ЛЛВ 28.04.2015 22:55
Цей захід - це намагання відволікти увагу від реальних проблем у області
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #21 Народ 28.04.2015 22:54
Головне, щоб учнів та студентів примусово не згонили, як це було минулоріч. Щоб це було добровільно. Чи знову рознарядку довели до навчальних закладів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #20 адекватний 28.04.2015 21:07
О новий спосіб залучення інвестицій :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #19 адекватний 28.04.2015 21:05
Цитую Я:
Гарний захід.
Була минулого року, сподобалося, приємні спогади.
Обов'язково піду знову. Добре, що в обідню перерву зробили.

Угу замість обіду підіть попідскакуйте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 адекватний 28.04.2015 21:04
Цитую Українець:
Цитую  :
Крим - віджали.
Донецьк - віджали.
Луганськ - віджали.
Тепер - за те, щоб всю Україну віджали?

А ми відіжмемо назад!!! І знову буде Україна - єдина!!!!!!

Ага і в европу нас взяли і безвізовий режим з усім світом, і зажили ми заможно бо Яник вже півтора роки не ворує, і зірочки навіть з америкоського прапору познімали, і всього комуністичного позбавилися навіть на суботники не заганяють на шарка лопатами помахати. Я нічого не путаю? У нас після революції гИдності все так? А трішки не все, ще в нас куля в лоб транші не поворував і ціни на газ знизив як колись чесав? Так да?