реклама

реклама

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко перевірив, як відбувається зведення оборонних укріплень на сході країни.


«Черкащина вносить свій вклад у зведення оборонних укріплень на Сході. Побував на «нашій» ділянці, щоб побачити хід робіт на власні очі, провів декілька зустрічей, які мають прискорити ці роботи, і залишився задоволений: Черкащина вкладеться у визначений Києвом термін»... – написав на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Юрій Олегович.

 

Нагадаємо, що черкащани будують у Донецькій області інженерні споруди, які мають захистити українські міста й села від наступу сепаратистів. Передбачається спорудити три смуги оборони, при цьому перші дві мають бути готові до середини травня, третя – до кінця травня. Черкаська область відповідає за 6 взводних опорних пунктів на третій оборонній смузі.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-4 #12 адекватний 04.05.2015 22:48
Цитую Патріот:
Цитую ф:
Шановні панове кореспонденти «Прочерку»! От ви пишете "Ткаченко перевірив...". Скажіть, будь ласка, пан Ткаченко яку спеціальність має? Він є військовим інженером? Може має цивільну спеціальність інженера-будівельника? Чи, може, хоч вивчав механіку деформівного твердого тіла? То за якими критеріями він може перевіряти "оборонні споруди"? Я розумію, що у наш неоднозначний час кандидат ЕКОНОМІЧНИХ наук, спеціаліст із "розміщення продуктивних сил" може керувати будь-чим, хоч танковим підрозділом, хоч будівництвом, хоч охороною здоров’я, аби присідав і віждимався із патріотичними гаслами. Але, можливо, варто-таки привчати людей до того, що кожною справою повинен керувати спе

Ткаченко губернатор,він особисто відповідає за ділянку Черкаської обл.Цілком логічно і позитивно що він на містці перевіряє що робиться і що ще треба.

Мова про дурня що призначив відповідальними повністю некомпететних осіб.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 адекватний 04.05.2015 22:47
Цитую Реаліст:
Цитую Патріот:
Що, це називається укріплення? В 2015му році? :eek: :-x :-x :-x :-x

Траншеї і бліндажі матимуть такий вигляд і в 2135 році. А ДОТи і основні опорні пункти - зі сталі й бетону. Навіть армії НАТО продовжують використовувати деревину для укріплення брустверу.

Ні Ви оцініть глибину траншеї :lol: Чи то губер в 2,5 метри зросту чи то таки траншеї по присідальницьки задля більшого знищення українців.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 ЛВВ 04.05.2015 14:00
Качество оборонительных укреплений: "Землянка наша в три наката ..." Сосны сгоревшей только не хватает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Гека Чепе 04.05.2015 10:22
Цитую Патріот:
Що, це називається укріплення? В 2015му році? :eek: :-x :-x :-x :-x

По війні і укріплення. Ясно, що якщо Путлєр пустить авіацію... Печалить інше: винятково оборонна стратегія. Ні про що інше ніхто не думає. Просто позатикають ті окопи новим м’ясом, потім ще новішим... Ото і вся стратегія.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Реаліст 04.05.2015 10:20
Цитую Патріот:
Що, це називається укріплення? В 2015му році? :eek: :-x :-x :-x :-x

Траншеї і бліндажі матимуть такий вигляд і в 2135 році. А ДОТи і основні опорні пункти - зі сталі й бетону. Навіть армії НАТО продовжують використовувати деревину для укріплення брустверу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7   04.05.2015 09:43
Укріплення так і називаються "Ткаченківський редут" та "Коваленчихові флеші".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Патріот 04.05.2015 09:27
Цитую ф:
Шановні панове кореспонденти «Прочерку»! От ви пишете "Ткаченко перевірив...". Скажіть, будь ласка, пан Ткаченко яку спеціальність має? Він є військовим інженером? Може має цивільну спеціальність інженера-будівельника? Чи, може, хоч вивчав механіку деформівного твердого тіла? То за якими критеріями він може перевіряти "оборонні споруди"? Я розумію, що у наш неоднозначний час кандидат ЕКОНОМІЧНИХ наук, спеціаліст із "розміщення продуктивних сил" може керувати будь-чим, хоч танковим підрозділом, хоч будівництвом, хоч охороною здоров’я, аби присідав і віждимався із патріотичними гаслами. Але, можливо, варто-таки привчати людей до того, що кожною справою повинен керувати спеціаліст і не може неспеціаліст перевіряти роботу спеціаліста - це нераціональна трата ресурсів?

Ткаченко губернатор,він особисто відповідає за ділянку Черкаської обл.Цілком логічно і позитивно що він на містці перевіряє що робиться і що ще треба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Патріот 04.05.2015 00:57
Що, це називається укріплення? В 2015му році? :eek: :-x :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Черкащанин 03.05.2015 22:56
Цитую Таки и правда, он:
рождён был хватом. Присел, упал, отжался!

Это точно. Голову в песок не прячет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 Ірина 03.05.2015 21:35
Активну роботу проводить Ткаченко. Хочеться сподіватися, що з того буде користь.