Про те, що це, можливо, одна з останніх сесій, яку веде міський голова, заявив на засіданні 14 травня Сергій Одарич, відповідаючи на закид секретаря міськради Олександра Радуцького щодо його систематичної відсутності на сесіях із земельних питань.


– Хочу поінформувати, що зараз робочою групою напрацьовуються зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування», і там уже передбачена норма, яка забороняє міському голові головувати на будь-яких засіданнях міської ради, – сказав Одарич. – Тобто, міський голова – це виконавча гілка, а рада – представницька. Тож це, мабуть, одне з останніх засідань, де я головую.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Фонтан 18.05.2015 17:14
Тепер тільки виступатиме по вікка та вчитиме нас,нерозумних.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10   15.05.2015 19:38
Будуть проводити конкурс на посаду модератора, чи Якубович вже дав згоду?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 федор принципиальный 15.05.2015 18:40
Ккак он уже многим здравомыслящим черкащанам надоел своим враньем,словобл удием,тупой бездарной работой со своими липовыми убл......и.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Муська 15.05.2015 16:34
Цитую черкащанка:
а нема такого закону ,по якому таким як Радуцький заборонялось би взагалі в міськраду заходити?Черкащани,схаме ніться,скільки можно ганьбитись представництвом такої людини?Невже ви вважаєте себе такими як він,то обличча Черкас? :-x

Судя по отсветке в СМИ в скором времени туда подтянется и "ратувальник" и генератор Карась. Бо никому билеты на поезд заказывать для пани Джуган
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 roll 15.05.2015 13:42
Отакої! То вже нехай двірники голосують мітлами,а мер підписує прийняті ними рішення.Яка різниця?
Так море бардаку,а тепер буде ще більше! Вперед,до тотального бардаку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Эксперт 15.05.2015 11:05
Цитую Таки да:
Сисняюсь спросить, а єто очень трагично?

Не-а, ваще никак :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 сюмар 15.05.2015 10:58
Це такі бредові пропозиції робочої групи - щоб у мера не було відповідальност і та було завжди на кого скинути вину перед громадою за бездіяльність та злочини?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 черкащанка 15.05.2015 10:30
а нема такого закону ,по якому таким як Радуцький заборонялось би взагалі в міськраду заходити?Черкащани,схаме ніться,скільки можно ганьбитись представництвом такої людини?Невже ви вважаєте себе такими як він,то обличча Черкас? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Таки да 15.05.2015 10:06
Сисняюсь спросить, а єто очень трагично?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #2 Фугас 15.05.2015 09:47
А на кой Черкассам такой мэр, который под тем или иным предлогом усувается от всего, от чего теоретически можно усунуться? Зачем по досвид в Европы ездить, если тут белые труселя капитуляции вывешивать? Оставляет от города полуруину, а "очолюе рейтинг". Сваливай уже ..........!