Народного депутата VII скликання від партії "Батьківщина" Леоніда Даценка помітили на з’їзді партії "Відродження", до складу якої входять низка регіоналів. На з’їзді делегати обрали нового голову – Віктора Бондаря, нардепа, який у минулому скликанні був у фракції Партії регінів, пише vikka.ua


На з’їзді Даценко сидить у другому ряду поряд зі своїм прес-секретарем і колегою із сайту "Дзвін" Тетяною Воронцовою.


Інформація про присутність Даценка викликала резонанс серед черкаського політикуму в соцмережах. У коментарях Тетяна Воронцова заявила, що "Батьківщина" "кинула" Даценка. Крім того вона зазначила, що екс-нардеп на засіданні був у ролі журналіста.

"Він – ЖУРНАЛІСТ. І сьогодні повернувся до роботи в строю. Ви побачите ще багато фото, різних. Може, з Порошенком, Яценюком, Ляшком, не знаю з ким. Куди запросять – ПО РОБОТІ. То що - йому, ще раз кажу, повіситься? Не працювать? Він бачить своє місце, і працює. Чого і вам всім бажаю))))", – написала Воронцова.


Втім на відео можна побачити, як Даценко голосує, а коли Бондаря обирають головою, дивиться на Тетяну Воронцову й посміхається.


На з'їзді засвітився і ще один нардеп від Черкащини. Екс-регіонал Володимир Зубик також побував на заході "Відродження".


реклама

Коментарі  

 
+8 #31 А.Н.Толстой 08.06.2015 23:31
Он мне всегда напоминали Кота и Лису из сказки Золотой ключик....
Все ищут дурака который бы для для них закопал пять золотых...

Бьюсь об заклад, если не найдут дураков она его накостыляет и с позором пинком прогонит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #30 Сеня Рудик 08.06.2015 23:07
http://vikka.ua/novini/65312-datsenko-rozpoviv-scho-robiv-na-zizdi-vidrodzhennya.htm
І ніяк не в якості журналіста він там був. Дивного нічого нема, чоловік повернувся ло своїх. Досить бути агентом в таборі опонентів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #29 Ольга 08.06.2015 22:10
Животное продажное,пусть тебе души убитых еженочно снятся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #28 дуплик 08.06.2015 21:03
нинішня влада не подарунок долі але йти до ригаків льоня тобі ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #27 лего 08.06.2015 20:34
Так доценко ж головував у якомусь районі прокучмівським демсоюзом (керівник Директор парламенту - Олександр Волков)і "соціальним захистом. " Підленькі були організації. А потім подався до націонал-свідомих. Так що він лише повернувся звідки пішов.
А Льонці сподобалось жирне життя і він готовий з ким завгодно. Що тут дивного

А ще можна згадати як Льоня гроші брав за газету проти Яценюка. Короче - ще той тіпок. Як за нього проголосували в Каневі не розумію...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #26 Риголюбам 08.06.2015 18:39
Хочеш утримувати за власний кошт терористів,вбив ць,русолюбів путіністів голосуй за Опоблок,Відродж ення,Тігіпка та комуняк.Комуналка вам дорога,то Україна на 1 міліарт доларів днр лнр газу та електрики вже дала,ще пропалатити бажаючи є?Хто бажає платити за себе та терористичні угрупування,гол осуйте за ригів.Коли в вас чи ваших дітей почнуть звідти стріляти не ображайтесь,про сєню поганого розкажіть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #25 Уважний 08.06.2015 17:19
Цитую Воронцовой:
Пані,ти останні ботоінструкції не отримала?Даценко вже сам заявив що ригів відродження при владі очолить !Вчи нову агітку

Та вона вже навіть на "Фейсбуці" видалила свою брехню про те, що Льонька був на з"їзді як журналізд. Тепер ще осталось "уболтать" "Прочерк", щоб вони видалили це зі свого сайту. :lol: Але тут - засада, бо сам Дацько вже був вимушений відбріхуваться так само - розказувать, що він був на ригоз"їзді просто як ох***тєльний журналізд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #24 Тася 08.06.2015 16:54
Цитую місцевий:
Цитую Воронцовой:
Пані,ти останні ботоінструкції не отримала?Даценко вже сам заявив що ригів відродження при владі очолить !Вчи нову агітку,риги "хороші",демократичні і Яника не любили,зла "хунта" їх оклєвєтала,то не вони тут Черкаси тероризували,то не за їх вказівкою людей на дамбі стріляли,то не за їх голосуванням людей на антимайданах вбивали,то не вони війну на сході роздмухували,то не вони за відділення Криму голосували,то не вони Путявведи війська на мітингах кричали!!!То не відродження в ВР вимагає прийняти та узаконити умови кремля і терористів,то не відродження вимагає амністію вбивцям.

Риги, риги,а самі обіс.....ся по саму шию! Може треба подумати як зцієї ж...и вилазить!

До нових питань більше ніж вони ,без"яцеві, витримають,а відповідати доведеться,але яким моральним дегенератом треба бути щоб ригоблювотину захищати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 черкащанин 08.06.2015 15:59
Цитую місцевий:
Цитую Воронцовой:
Пані,ти останні ботоінструкції не отримала?Даценко вже сам заявив що ригів відродження при владі очолить !Вчи нову агітку,риги "хороші",демократичні і Яника не любили,зла "хунта" їх оклєвєтала,то не вони тут Черкаси тероризували,то не за їх вказівкою людей на дамбі стріляли,то не за їх голосуванням людей на антимайданах вбивали,то не вони війну на сході роздмухували,то не вони за відділення Криму голосували,то не вони Путявведи війська на мітингах кричали!!!То не відродження в ВР вимагає прийняти та узаконити умови кремля і терористів,то не відродження вимагає амністію вбивцям.

Риги, риги,а самі обіс.....ся по саму шию! Може треба подумати як зцієї ж...и вилазить!

Всі скучающі по ригам в ДНРоЛНРо ,там порядок,розвито к і комсомол.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #22 ДУЖЕ РАДИКАЛЬНИЙ 08.06.2015 15:54
Цитую Патріот:
Зайвий привід впевнитись у своєму виборі,голосува в і голосуватиму за Вільних Демократів,по партіям не бігають,незручн і ані ригам ,ані нинішнім,мають стратегію для Черкас,тихо з машбуду на фронт то буржуйки,то матраси тягають,нікому не гадять.Для мене цього досить,головне щоб мали власну більшість,бо компроміси з перманентно пофарбованими ригобютоударобп пешками з радикалами ляшка до одного місця.З ними не дорогу не відремонтувати, ні будинки утеплити,ні лічильники встановити.Антиодаричевськ а кооліція сплочонних старих з новими думає тільки як його місце зайняти і бюджет по кишеням та на підкуп виборців розтягти.

ЗГОДЕН ПОВНІСТЮ,ТЕЖ ЗА ПВД ГОЛОСУВАТИМУ,НА ГРАВСЯ В АСОРТІ.ОБГОРТКИ МІНЯЮТЬ,НАЧИНКА ДЄ..МО.