Майже півтори тисячі переглядів за неповних два дні з часу публікації отримав відеоролик про Черкаси, зроблений  у стилі Time-lapse.   Як зазначають його автори – Ярослав Ярко та Костянтин Ігнатенко – на створення фільму пішло півтора місяці роботи та 21 тисяча фотознімків!  Адже суть методу "Time-lapse"(у перекладі -  "стиснення часу" або "прискорена зйомка") – отримання протягом довгого часу фотознімків одного і того ж об’єкту або місця, а потім - складання тисяч кадрів у відео.

Відео - Konstantin-film

реклама

Коментарі  

 
 
 
+1 #13 Михаил 30.07.2011 13:03
Отличный промо-ролик Черкасс! Поднимаем авторитет города :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Зуб 25.07.2011 12:53
Интересно - как так ровно перед Экватором по Сурикова удалось проехать? Может у ребят машина на воздушной подушке? ;)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Анна 25.07.2011 10:29
у нас уже в усьому вбачають "прогиб" під мера. Поменше політики, товарісчі! А ви не думали, що просто хлопці хочуть показати наше місто у гарному світлі, а не наголошувати ще раз на тих проблемах, які всім нам чудово відомі. Згодна із Знающим з цього приводу. Як на мене, гарно показали Черкаси. тепер хоч можна друзям із інших міст і країн похвалитися чимось хорошим))) А ями і жахливі дороги ми щодня і так бачимо. Так що хлопці молодці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #10 лола 25.07.2011 00:03
без облич, без очей, без емоцій :sad: :sad: :sad: bad
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Знающий 24.07.2011 21:59
В данном случае оцениваю ролик не как прогиб перед Одарычем или рекламу проектов,фирм и марок,а чисто со стороны искусства - как по мне, то сделано хорошо и на достаточно высоком уровне! Достаточно хороший ролик, красиво представляет Черкассы и большинство достопримечател ьностей города, плюс работа в интересном и достаточно тяжелом, как по мне,стиле Time-lapse. Ребята старались и заслуживают на позитивную оценку их работы! Касательно комментария про краны, которые строят Черкащину - так не фотографировать же застывшие стройки на полигоне и на мытнице,пролома нные дороги и разбитый речпорт?! Не боюсь повториться,что это в первую очередь искусство,а не показательное сравнение того,что происходит в городе. По поводу фишки ролика, так я считаю,что фишка ролика - это представить Черкассы в каком-то новом свете и стиле,плюс показать свой город жителям других городов.Ведь согласитесь,что интересно бывает посмотреть ролики про разные города не только Украины,но и про другие города мира.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Изя 24.07.2011 17:26
красота!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Спилберг 24.07.2011 15:48
Прогиб аффторов перед Одаричем засчитан. Но "ролик" обречен быть высмеян черкасчанами, ибо из него следует, что в городе на каждом шагу работают краны, строящие "новую Черкасчину" и даже кладут новые дороги - а это дас ист вершина цинизма! Кстати, верно замечено насчет навязчивой рекламы одаричевого "Экватора"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Черкасець 24.07.2011 12:37
І що це було? Яка ідея? У чому фішка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Демотиватор 24.07.2011 12:12
уже 3500 просмотров