Проаналізувавши ситуацію навколо можливої відставки міського голови Черкас Сергія Одарича, секретар міськради Олександр Радуцький вирішив просити депутата Артема Гришанова відкликати його ініціативу щодо відставки міського голови. А в разі його відмови просити депутатів не підтримувати імпічмент мера.


Про це Олександр Радуцький повідомив сьогодні під час прес-конференції.

– Це моя особиста ні з ким не узгоджена позиція, – наголосив секретар міськради.

Перелічивши позиції, за якими міського голову можна було б відправити у відставку (по частині епізодів порушено кримінальні провадження) Олександр Радуцький зазначив, що хотів би, щоб судові рішення щодо всього цього ухвалювали тільки коли міський голова перебуває на державній службі і на своїй посаді.

– Коли минулого разу Сергія Олеговича було відправлено у відставку, правоохоронні органи порушили за його діями кримінальні справи. Тоді у людей виникла думка, що на нього тиснуть, зводять із ним рахунки. Я хочу, щоб тепер це відбувалося, поки він працює, за наявності нового прокурора, міської ради, міськвиконкому, – сказав Олександр Романович.

реклама

Коментарі  

 
+8 #12 Інь і Янь 06.07.2015 20:50
"регіональчик Ладан"-влучно сказано.Він до цього часу на волі? Це ознака того, що суд і прокуратура бездіяльні.Правильніше буде сказати прикормлені, а такі типи намагаються правити балом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 смс 06.07.2015 20:29
Пацыку пора освежиться под пыхтою
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Віктор 06.07.2015 20:29
Цитую угу:
Заколотник -невдаха неназбирав достатньо д..рнів..... :-* Зате подякуєм виборцям Радуцького,всім 150-200-м особам,завдяки вам Черкаси втратили 1,5 роки,до жовтня шапіто радуцького в раді буде,

Прикро дивитись на цю шушеру, яка осідлала Самооборону, Автомайдан, пролізла в депутати і на посади. Здавалось, що після такої бійні скрізь будуть достойні, справедливі люди. Здавалося...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Володимир 06.07.2015 17:04
Цитую за правду:
Клоун !!! І Гришанов теж клоун !! Гришанов по його команді готував ту постанову....

В Гришанова .... не вистачить зробити таку постанову. Насправді, все значно простіше, проект постанови писал ті ж самі ..... Як кажуть:"На манєже все тєже!": головний "пІс..тєль" і "творєц" такого роду юридичних документів - друг В.Олійника Шабанов. Радуцький і К не може назбирати необхідних 41 голос, незважаючи на грошові "вліванія", от і міняють тактику- це задовбати Одарича скаргами до прокуратури, мовляв, хай там ходить по судам. Причому роблять це зараз іншими руками. На арені з"явився такий собі нікому не відомий регіональчик Микола Ладан, який за грошики подав чергову кляузу в прокуратуру, писану руками тієїж радуцького компашки. А давайте глянемо на маленьку детальку, хто ж в Ладана був довіреною особою? Ба! Ті ж самі ..., які обслуговували Тулуба, Гришанов Артем В’ячеславович. А дивитись ось тут http://cvu.ck.ua/kandidati3 . Ну що, ще є запитання?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 за правду 06.07.2015 15:13
Клоун !!! І Гришанов теж клоун !! Гришанов по його команді готував ту постанову....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Що, честно? 06.07.2015 14:14
Зря только Шура себе нервы делал :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 федор принципиальный 06.07.2015 13:38
Шура,что произошло,призн айся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Баба Валя 06.07.2015 13:10
Клоуни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 угу 06.07.2015 12:31
Заколотник -невдаха неназбирав достатньо д..рнів..... :-* Зате подякуєм виборцям Радуцького,всім 150-200-м особам,завдяки вам Черкаси втратили 1,5 роки,до жовтня шапіто радуцького в раді буде,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 oleg 06.07.2015 12:30
ти дивись дійшло до них нарешті. :eek: Своїми тупими діями вони лише додають піару Одаричу.