Екс-тренера черкаського футбольного клубу «Славутич» Ігоря Петрова призначили головою так званого «Футбольного союзу ДНР». Призначення відбулося в Донецьку під час засідання установчої конференції, інформує «Черкаський спорт».



Ігор Петров близько року працював у черкаському клубі. Більше того, уродженець Горлівки півроку працював у клубі як головний тренер команди в 2013 році.

До речі, саме Петров допоміг черкаському клубу зробити перші кроки назустріч історичному півфіналу у Кубку України. Правда, на гру проти «Шахтаря» «Славутич» виводив уже Юрій Бакалов.

Окрім того, Петров як футболіст виступав за «Шахтар» і донецький «Металург», а у середині 2000-х тренував донецький «Олімпік».

Під час установчої конференції колишній коментатор телеканалу «Футбол» В'ячеслав Шарафутдинов призначений виконавчим директором організації. У заході також взяли участь відомі гравці «Шахтаря» радянської епохи – Юрій Дегтярьов і Віктор Звягінцев.

реклама

Коментарі  

 
-4 #15 бульба 29.07.2015 17:23
Цитую Справжній Бульба:
Цитую бульба:
Новина неоднозначна. З одного боку нібито ще вчора ми сиділи з ним на одному стадіоні і плескали за його роботу, з другого боку якось ці новини зовсім заперечують тв- присідання, де нам чешуть що всі ці ДНР і ЛНРи сплош наркомани, алкоголіки і терористи а вони он футбол вже створюють. То може хтось нам бреше????

"бульбо", я тебе колись дістану, .......... Доки іще будеш мій старий "нік" паплюжити?

Ти оформив авторське право? Такі як ти Україну спаклюжили а ти про якийсь нік.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 А-320 28.07.2015 11:52
Цитую Борис Юхно:
І хто він був в Україні? Посередній тренер посередньої команди найнижчої ліги. А тепер - Голова Футбольного союзу ДНР! По ходу - рівнозначні поняття :lol:

А кто был депутат Гаврилюк,пока его не поморозили? :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Борис Юхно 28.07.2015 11:24
І хто він був в Україні? Посередній тренер посередньої команди найнижчої ліги. А тепер - Голова Футбольного союзу ДНР! По ходу - рівнозначні поняття :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Шльома 28.07.2015 10:39
Цитую бульба:
Новина неоднозначна. З одного боку нібито ще вчора ми сиділи з ним на одному стадіоні і плескали за його роботу, з другого боку якось ці новини зовсім заперечують тв- присідання, де нам чешуть що всі ці ДНР і ЛНРи сплош наркомани, алкоголіки і терористи а вони он футбол вже створюють. То може хтось нам бреше????

Ви плескали тому, в що грав "Славутич" при Петрову? Тоді ви, зьома, мало розумієтесь на футболі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Шльома 28.07.2015 10:34
Уже в августе мы хотим начать розыгрыш Кубка Донецкой Народной Республики. Со следующей недели мы начнем мониторинг наших стадионов; посмотрим, в каком состоянии находятся команды, и смогут ли они принять участие в Кубке Донецкой Народной Республики. Это наша первоочередная задача. А с нового года мы будем проводить чемпионат Донецкой Народной Республики. Возможно, кстати, это будет совместный турнир с участием команд из Луганской Народной Республики. Планов много: мы будем заниматься детским, женским и любительским футболом, а также мини-футболом. У нас уже сейчас есть немало предложений проводить футбольные соревнования в школах и чуть ли не в садиках. Мы будем учитывать все эти моменты, и надеемся насытить Республику спортивными соревнованиями.
Із першого інтерв"ю в новій сепарській якості. Хто б міг подумать... Ех, Ігорьок...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Фугас 28.07.2015 10:10
С 1900 по 1940 год проводился отдельный чемпионат Каталонии. Потом местные поняли, что вечные чемпионы Эспаньол и Барселона - это тупо и скучно и клубы вошли в испанскую Ла Лигу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 украина 28.07.2015 09:40
Цитую Уманский Еврей:
Желаю ему удачи в развитии футбола в этом регионе. Лучше в футбол играть, чем в войну играть.


Полностью поддерживаю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Уманский Еврей 28.07.2015 03:17
Желаю ему удачи в развитии футбола в этом регионе. Лучше в футбол играть, чем в войну играть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 бульба 27.07.2015 21:42
Цитую Справжній Бульба:
Цитую бульба:
Новина неоднозначна. З одного боку нібито ще вчора ми сиділи з ним на одному стадіоні і плескали за його роботу, з другого боку якось ці новини зовсім заперечують тв- присідання, де нам чешуть що всі ці ДНР і ЛНРи сплош наркомани, алкоголіки і терористи а вони он футбол вже створюють. То може хтось нам бреше????

"бульбо", я тебе колись дістану, .......... Доки іще будеш мій старий "нік" паплюжити?

Тото й довели присідальники такі як Ви країну, змагаючись хто з вас патрійотичніший патріот. А по суті хто найголосніше кричить "Держи вора" ? Закон відомий отакі справжні, як Ви.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Реаліст Комаров 27.07.2015 19:53
А через пару років можливо знову в Черкасах обявиться............................