реклама

реклама

Комунальне підприємство «Дирекція парків» планує оновити фонтан у Ювілейному парку в Черкасах.

«У цьому році планую зробити реконструкцію фонтану в Ювілейному парку. Як Вам такий варіант центральної фігури замість того, що існує?» – цікавиться думкою черкащан у соціальній мережі «Фейсбук» очільник підприємства Микола Бондаренко.




реклама

Коментарі  

 
+2 #14 Червона рута 03.08.2015 12:12
Ескіз відтворює те, що в голові у Бондаренка...Головне, щоб фонтан ПРАЦЮВАВ. За Будинком рад працює і гарно, без ніяких амфор. Але ці ідеї - тріпотня перед виборами. Де кошти брати, автор не сказав.Їх буде ще більше. Зачекайте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Сеня Рудик 03.08.2015 12:10
50-річчя Жовтневої революції, ЮВІЛЕЙНИЙ, СОСНОВИЙ БІР... 100-річя Жовтневої революції... То як, нарешті, називається парк?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Фугас 03.08.2015 07:22
Уже планував два месяца назад видновыть панно в Детском парке на сцене, весь ФБ на уши поднял. Ноль. Чистый тебе Сергей Олегович со своим "мистом успиху" в миниатюре. Одна трепотня имиджу ради. А вариант дикий. В парковом ансамбле нет ни одной "античной" детали, то с какого перепугу? Впрочем, кому рассказывать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Зіновій 03.08.2015 03:03
А проект і справді спірний. І за дизайном в тому числі. Однак, з тією калюжею в парку дійсно треба щось робити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Зіновій 03.08.2015 03:02
Цитую для лвв:
А тебе лишь бы телефон размером с лопату поставили, шорты прилепили и шлепанцы, в которых ты ходишь каждый день потому, что тебе селюку приезжиму пэчэ и так дэшэвшэ. Вали на мову патрыот.

Сам хоч зрозумів, що написав! А з приводу селюка, то ти сам справжнісінький селюк. Всі обговорюють проект, висловлюють свої думки з цього приводу (деякі дуже влучні) і тут таке .... вилізло. А щодо мови... Ти сам то звідки будеш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 ЛВВ 02.08.2015 15:48
Цитую для лвв:
А тебе лишь бы телефон размером с лопату поставили, шорты прилепили и шлепанцы, в которых ты ходишь каждый день потому, что тебе селюку приезжиму пэчэ и так дэшэвшэ. Вали на мову патрыот.

Читайте другие комментарии, делайте выводы. Для того, чтобы в следующий раз так не облажаться, советуйтесь перед тем, как прокукарекать, с профессионалами .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 СЕЛЯНИН 02.08.2015 11:58
Шедевр НАШОЙИ думкы Патриотычно и нэ задорого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Gostь 02.08.2015 11:35
Красиво - на эскизе! А поставят, наверное, опять какой-нибудь "модерн", что все плеваться будут!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Дядько з Києва 02.08.2015 10:06
Що це за атлантки, що однією рукою тримають не відомо що, з якого тече вода? А на самому верху глечик-кувшин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #5 для лвв 02.08.2015 10:04
А тебе лишь бы телефон размером с лопату поставили, шорты прилепили и шлепанцы, в которых ты ходишь каждый день потому, что тебе селюку приезжиму пэчэ и так дэшэвшэ. Вали на мову патрыот.