реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

Щойно Вищий господаський суд України відмовив «Альфа-банку» та арбітражному керуючому Наталії Левченко у задоволенні касаційних скарг щодо призначення заробітної плати понад півмільйона та відмовив у скасуванні постанови Київського апеляційного господарського суду, якою було скасовано рішення про ліквідацію м’ясокомбінату («ЧПК»). Про це в коментарі «Прочерку» повідомив правозахисник, який відстоює інтереси трудового колективу «ЧПК», юрист Валерій Макеєв.

Справу повернуто на розгляд Господаського суду Черкаської області.

У процедурі будуть розглядитися питання щодо існування підстав для банкрутства підприємства, про поновлення платоспроможності підприємства, можливість укладання мирової угоди і тільки в крайньому випадку, за відсутності інвесторів, – питання щодо можливої ліквідації.

– На сьогодні підприємство може спокійно працювати принаймні півроку, а засновники – шукати інвесторів та інших способів установлення платоспроможності підприємства, – наголошує Валерій Федорович.

Нагадаємо, що на початку травня товариство з обмеженою відповідальністю «Черкаська продовольча компанія» постановою Господарського суду Черкаської області визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців.

Підприємство справді має кредитні зобов’язання як перед ще донедавна російським «Альфа-банком», так і перед іншими кредиторами. Однак майна й активів «ЧПК», як наголошував раніше Валерій Макеєв, достатньо для погашення всіх боргових зобов’язань. Утім суд, не дослідивши документи, які свідчать про платоспроможність підприємства, виніс ухвалу про початок ліквідаційної процедури.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-4 #2 незнайка 05.08.2015 14:26
не тратьтэ кумэ сылы-спускайтэся на дно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Борис Юхно 05.08.2015 14:13
Звучить оптимістично. Приблизно як лікар хворому: живіть собі спокійно ще півроку, але хустки купити не завадить вже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
Театр