З благословення митрополита Черкаського і Канівського Софронія на другому поверсі церковної крамниці, що діє поруч із кафедральним Михайло-Архангельським собором (що в колишньому Першотравневому парку Черкас), відкрито кав’ярню, яку після служби можуть відвідати парафіяни й всі охочі.

У кав’ярні створено умови для того, щоби відпочити у культурний спосіб, поласувати домашньою випічкою, попити запашну каву, охолоджену мінеральну воду. Перші дні роботи закладу показали, що людям сподобалася ідея церковної кав’ярні: тут постійно можна бачити батьків з дітьми, сюди заходять старенькі парафіяни, тут люблять просто поспілкуватися.

На майбутнє асортимент кав’ярні буде урізноманітнюватися, під час пісних днів пропонуватимуться корисні пісні страви з цілком натуральних, екологічно чистих продуктів, повідомляє офіційний сайт Черкаської єпархії УПЦ (МП).

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #20 Ольонка 13.08.2015 13:40
А кальян есть? А пенная вечеринка когда планируется?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 Платник податків 10.08.2015 22:54
Податки повинні платити всі хто займається бізнесом та отримує прибутки, в тому числі і церковні служителі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #18 Віруючий 10.08.2015 22:42
"Не кладите в свои кошельки на поясах ни золота, ни серебра, ни меди".
(Матвея 10:9)
"Войдя в храм, Иисус выгнал оттуда всех, кто там продавал и покупал. Он перевернул столы тех, кто обменивал деньги, и скамьи тех, кто продавал голубей, и сказал им: Написано:"Мой дом будут называть домом молитвы, а вы превращаете его в пристанище разбойников" (Матвея 21:12,13).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Нестор Іванович 10.08.2015 20:38
Щоб для батечка Путлєра більше грошиків заробити Сафронію потрібно ще палагодити продаж наркотиків, зброї і монашок на панель виставити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Бетман 10.08.2015 17:04
Краща новина цього літа!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 серафим 10.08.2015 17:00
Цитую Каркар:
Стін майже нема, дах якимись металевими балками підперто... А вони не бояться, що це горище під людьми завалиться?

звісно, не бояться. В разі чого, скажуть, що то грішники бухали і поламали стіни. Взагалі ж, дивно, як певні структури досі не оштрафували Софронія за те, чим він займається Це ж чистої води спекулянт
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Я черкащанин 10.08.2015 17:00
Цитую ЛВВ:
На площі Слави у церкві Киівського патріархату на церковні свята безкоштовно годують смачною їжею усіх бажаючих.


Я вам відкрию секрет: так роблять практично в усіх церквах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Каркар 10.08.2015 16:44
Стін майже нема, дах якимись металевими балками підперто... А вони не бояться, що це горище під людьми завалиться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12   10.08.2015 16:20
Фрески на стелі, по біблейских мотивах його монашого життя в Дахнівському скиті, точно,- кістєй самого ж Нікаса Софронія. А от відвідувачів значно побільшає, якщо поряд з філіжанкою кави, в цій кнайпі можна буже замовити: літом - кухоль літнього, а взимку - зимового, освяченого власноручно митрополитом Нікасом, Шпритца.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 ЛВВ 10.08.2015 15:49
На площі Слави у церкві Киівського патріархату на церковні свята безкоштовно годують смачною їжею усіх бажаючих.