Керівник міської виборчої кампанії Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»Віктор Беззубенко сьогодні зібрав журналістів і повідомив, що поніс політичну відповідальність, повіривши загальнонаціональному лідеру, який нині втік з країни.

– Той лідер йшов на вибори з гарними гаслами. У підсумку я став заручником корупції і популізму, що мали місце на загальнонаціональному рівні за попередньої влади. Усвідомлюючи відповідальність перед черкащанами, я пішов із посади першого заступника міського голови. На цій посаді я працював не виконуючи забаганки партійного керівництва, а забезпечуючи життєдіяльність міста, будуючи річковий вокзал, стадіони та сучасні лікарні.

Ті хто закидає, що під прапором Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» зібралися одні регіонали, відповім: з 44 кандидатів у депутати лише двоє свого часу перебували в лавах тодішньої провладної партії – я і Ігор Валовий. Ми були ініціаторами створення потужного діагностичного центру, який сьогодні вже працює і є найкращим в Україні. Ми говорили про створення найсучаснішої обласної дитячої лікарні, яка теж успішно функціонує, – зазначив Віктор Беззубенко.

За словами Беззубенка, нині в команді ВО «ЧЕРКАЩАН», крім Валового, є й інші медики.

– Тут є Павло Карась. Він із Валовим знає, як на базі Третьої лікарні створити сучасну лікарню швидкої медичної допомоги. І я готовий підставити їм плече, щоб кожен черкащанин відчував безпеку. При потребі знав, що його врятує сучасна швидка допомога, а не хвилювався через жахливий стан теперішньої третьої лікарні.Від некваліфікованої медичної допомоги ніхто не застрахований, і ми маємо багато прикладів, коли найбагатші люди помирали через відсутність необхідного обладнання та кваліфікації лікарів…

Я був куратором медицини в міськраді, тому розумію, про що кажу. І та програма, з якоюїде кандидат в міські голови Павло Карась, абсолютно реальна та відповідає очікуванням виборців. Я іду на вибори заради кращого життя нашого міста та черкащан. І якщо ми зробимо сучасну лікарню швидкої медичної допомоги, то переконаний, що ми працюватимемо не дарма, – наголосив Віктор Беззубенко.

У свою чергу сам Павло Карась, який є кандидатом на посаду міського голови Черкас від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», зазначив, що йому не соромно співпрацювати з Беззубенком, бо це є одна з найбільш працездатних осіб, яких він знає.

реклама

Коментарі  

 
+1 #30 Кравець_Андрій 24.02.2017 23:29
краще б машини продав, людина зовсім не політик, а барига по продажу автомобілів, прийшов до влади тільки за допомоги Партії Регіонів, а саме його просунув Кравец Андрій Віталійович, тоді куруючий справами президента України, безубий як керіник 0 після нього тільки все руйнуеться і нічого зовсімм не створюється, Євросервіс2000 розвалив і пішов політику погратися і знову помилка, рокова людина!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #29 Катерина 22.09.2015 18:47
Я щось не розумію - він же не йде ні в раду, ні на мера, вірно? Но треба і тут катком проїхатися... КОлись працювала в ПФУ - був там файний керівник Багрійчук - чудовий керівник і людина, але змушений був підчинятися тій лінії влади яка була. Або колишній Лега - ректор ЧДТУ. Пішли його (не безгрішний дядько, але про ЧДТУ піклувався). А взяли з Києва (!!!!) поставили Качалу - ото господня .....! ..........! Які скандали були!
Народ, може не треба так однобоко до усіх ставитися? Може ж і гірше стати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #28 alexandr lut 21.09.2015 05:27
Беззубенко-та ще штука!!!! Думаю,що рейтингу "Черкащанам" він ніяк не добавить, а навпаки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #27 Володимир 20.09.2015 22:07
Йдемо далі: Стосовно виборів і вибора. Тут багато в чому стоїть питання з-поміж вибору між місцевою елітою, та всеукраїнськими партіями. Нікому з Черкащан, я впевнений не буде імпонувати фракція депутатів , яка керується однією людиною з Києва. А це БЮТ БПП, Ляшко і т.д. Саме тому черкащани й обирають представників , яких вони знають , ті з яких можна в будь-який час спитати за їхні вчинки! Тож, як ми бачимо - логіка проста! І повірте мені на слово , й думки когось відбілювати немаю. Доля сама розпоряджається з кожним по його вчинках! Тож Господь усьому свідок!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #26 Володимир 20.09.2015 22:03
Шановний пан дописувач, по-перше дуже прошу Вас визначитися, бо Ви пишете одне й те саме під двома ніками. Тож Пункт 1. Ви "Віктор", чи Ви "не черкащанин", і якщо Ви не черкащанин, тоді звідки у Вас така критика до людей чиї справи Ви не знаєте? Це по-перше, по друге: Звідки такий негатив? Ви не описуєте ані якихось ганебних вчинків цієї людини, ані фактів з його біографії, Ви використовуєте виключно набір слів з негативним забарвленням. Ви так робите тому що банально не можете сказати нічого поганого про людину, про яку немає що сказати, а вигадати щось не можете тому що Вас дуже просто буде вивести на чисту воду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #25 Віктор 20.09.2015 20:53
Цитую не черкащанин:
...реалії таких як цей бувший регіонал-вскочити в партію що має шанс на владу, а там отримати посаду,кабінет, службову машину, владу над грошима і людьми, можливість брати хабарі і красти державні(людськ і)гроші, бути учасником різних тусовок "с сєбє подобнимі", з коньяком,шампан ським,бігаючими секретарками з підносами,можли вість поїхати з ласковою подружкою десь в відрядження(яка його терпіть не може,але ж повний пансіон),сидіти в перших vip-рядах в філармонії і театрі. Влада це наркотик і насолода "тєлу". Може я згустив? Тоді заперечте.

Це все правда. А що не був у партіях чи у владі - сумніваюся, бо написав усе зі знанням справи!!!
Ні друже, не був. Тільки був жовтеням, піонером і комсомольцем, тільки ніколи не приймав участі в комсом. заходах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 не черкащанин 20.09.2015 18:29
...реалії таких як цей бувший регіонал-вскочити в партію що має шанс на владу, а там отримати посаду,кабінет, службову машину, владу над грошима і людьми, можливість брати хабарі і красти державні(людськ і)гроші, бути учасником різних тусовок "с сєбє подобнимі", з коньяком,шампан ським,бігаючими секретарками з підносами,можли вість поїхати з ласковою подружкою десь в відрядження(яка його терпіть не може,але ж повний пансіон),сидіти в перших vip-рядах в філармонії і театрі. Влада це наркотик і насолода "тєлу". Може я згустив? Тоді заперечте.
Це все правда. А що не був у партіях чи у владі - сумніваюся, бо написав усе зі знанням справи!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #23 не черкащанин 20.09.2015 18:26
Цитую Володимир:
А мені здається тут якраз і йде мова пор щирість! Ніхто інши з ПР не вийшов і не подивився людям в очі, а він зміг! Це вже чогось та й варто! Я взагалі не памятаю щоби хтось з політиків, колись виходив і визнавав свою не правоту! Особисто для мене це великий вчинок! А з приводу красти, ну це ерунда якась, у нас вже все Одарич з Радуцьким давно розікрали! Ніколи не повірю ,що Беззубенко щось крав.

Беззубенка пригорнули ВО ЧЕРКАЩАНИ... Ось тепер у "ніках" захищають його "мужній " поступок. А все просто: людині треба жити і щось робити. Пристосовуватис я - це наше, українське...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 Віктор 19.09.2015 15:12
Цитую Виборець-аналітик:
Пора вже не звертати уваги на те, хто в якій партії був. Бо всі без винятку побували щонайменше в 5 партіях (нерідко діаметрально протилежни). Такі реалії.

А я не був ні в одній партії,принципо во,щоб потім не було гидко в старості і не мучило сумління коли оголиться душа.Такі мої реалії. А реалії таких як цей бувший регіонал-вскочити в партію що має шанс на владу, а там отримати посаду,кабінет, службову машину, владу над грошима і людьми, можливість брати хабарі і красти державні(людськ і)гроші, бути учасником різних тусовок "с сєбє подобнимі", з коньяком,шампан ським,бігаючими секретарками з підносами,можли вість поїхати з ласковою подружкою десь в відрядження(яка його терпіть не може,але ж повний пансіон),сидіти в перших vip-рядах в філармонії і театрі. Влада це наркотик і насолода "тєлу". Може я згустив? Тоді заперечте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Reter 19.09.2015 10:28
Дієвий.Підступний.Мстивий.(коротка характеристика)