реклама

реклама

Звільнення Павла Карася пов'язують із новою структурою мерії

Звільнення Павла Карася пов'язують із новою структурою мерії

Директор департаменту економічної політики та розвитку, голова Єдиного тендерного комітету мерії Павло Карась звільняється з роботи.  Попередньо завтра він хоче скликати журналістів на «прощальну» прес-конференцію. У розмові з «Прочерком» Павло Миколайович підтвердив інформацію про звільнення, але остаточні коментарі обіцяв дати після зустрічі з мером Сергієм Одаричем.

Нагадаємо, що недавно, в інтерв’ю «Прочерку» Павло Карась зауважив, що вже давно мав намір залишити роботу в мерії насамперед  через величезну кількість перевірок, які не припиняються в тендерному комітеті. Своє майбутнє бачить у «реальному бізнесі».

реклама

Коментарі  

 
+5 #11 Макс 09.08.2011 23:25
паша зря увольняешся,ком у дорогу даеш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Депутат сільської ради 09.08.2011 21:23
Аревидерче Пашуня...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 дядька 09.08.2011 16:34
будет земельку продавать, что в сосновке прихватил
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Семен Семенович 09.08.2011 15:54
Шкода.При всіх дивацтвах Павла,він був торнадо у затхлих коридорах влади.Його мало хто сприймав всерйоз.Він багатьох сердив.
Однозначно стане нудно в коридорах мерії.
Із могікан лишились лише Джуган і Стадник.Як довго?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Максим Колісник 09.08.2011 14:02
Павле! Ти - політик, і не давай привід себе вмазувати! Адже керманичі завжди білі та пухнасті:) Удачі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Вова 09.08.2011 13:57
Надеюсь мы тебя больше не увидим во власти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Чиновник 09.08.2011 13:48
Паша - розумний хлопець, і собі роботу знайде. А Одарич залишиться сам - подивіться, від нього ж люди тікають))Думає, що ті, які залишаться, допоможуть йому на виборах? залишається ж одна сірість!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 юр к-о 09.08.2011 13:36
як на мене : він надмірно емоційний чоловік як для роботи у мерії. багатьох просто дратувала його бурхлива емоційність. старі кадри стримані. інші.
Оратор-трибун міг би з нього бути непоганий. з часом . або ведучий ігрових шоу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Іван 09.08.2011 13:18
Прощай, Пашо!