Член правління обласного відділення Дитячого фонду України, пенсіонер Василь Касян йде місцеві вибори від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».


У біографічній довідці Василя Петровича йдеться: «Пенсіонер, член правління обласного відділення Дитячого Фонду України. 56 років, освіта вища, правознавство. Одружений, має доньку Інну».

Нагадаємо, що Василь Касян пройшов до обласної ради у 2010 році від «Народної партії» (очільник партії – екс-спікер Верховної Ради України Володимир Литвин, – ред.). Із листопада 2010 року по квітень 2014 року пан Касян працював заступником голови Черкаської обласної ради. Рішення піти з посади Василь Петрович прийняв через те, що «відчував моральну відповідальність за те, що відбувалося на майдані в Києві». При цьому він залишився депутатом обласної ради та, як повідомляв, повернувся на роботу керівника підприємства в галузі сільського господарства.

реклама

Коментарі  

 
-1 #15 Василь 01.10.2015 13:08
А шо у нас только в БПП регионалы и прочая шушваль собралась? А про БЮТ мы уже забыли? Забыли и про Толю Бондаренко который всю Лысянку разгр..бил, теперь всё никак до Черкасс свои ручёнки не дотянет? Забыли про "бедную, нещасную" Юлю, которая с Путиным ручкалась всю жизнь? У меня такое ощущение что Вы все остыли , и начинаете забывать и про войну и про майдан? Какое-то глубокое ощущение де-жавю! ЛЮДИ, вы и правда хотите вернуть всю эту грязь болотную к власти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 уточніть 01.10.2015 09:03
певно й інвалідність здобув :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Все по плану 01.10.2015 08:12
Цитую люблюкукурузу:
Оце новина. Від Терещука біжать даже родичі. Похвально.

Помиляєтесь.
Безперечно що то не його ідея, скоріш за все родич його командирує.
Безпрограшна карта, напічкати своїми людьми чужі ряди, які по факту будуть своїми, а там як карта ляже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Oles 30.09.2015 22:51
Рэгионал? Гнати в шию. Не треба таких
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 злий 30.09.2015 22:16
БПП ригоблок д...вбаний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Спеціаліст 30.09.2015 21:56
Обласний дитячий фонд - структура Али Бучковської, яка за дитячі гроші к..пила собі пристойну хатинку. Суцільне мухлівство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Тарас 30.09.2015 21:51
Невже Ткаченко не обійдеться без такого ....? :P ГАНЬБА ТКАЧЕНКІВСЬКИМ КУКЛОВОДАМ,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 сільрада 30.09.2015 19:17
Нехай цей псевдопенсіонер розкаже, як він перебуваючи на посаді заступника голови облради, відвідуючи з робочою поїздкою районні центри області, заставляв зустрічати його на кордоні з районом із короваєм. Вважав себе, як мінімум барином, а ми всі його холопи. І знову у владу. Ганьба. Де люстрація?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Батрахоміомахія 30.09.2015 19:02
Він оформив собі пенсію як інвалід. В той час всі, хто був при владі, зробили собі такі пенсії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Іван 1 30.09.2015 17:56
Чому в 56 років пенсіонер? Хто дав пенсію?