реклама

реклама

Свіжі новини з ЦВК повідомив в соцмережі "Фейсбук" лідер ПВД Сергій Одарич.


"Рішення Міської комісії про зняття з виборів Партії вільних демократів - СКАСОВАНО! Комісії надано один день для реєстрації 12 незаконно знятих кандидатів. Доведеться комісії втретє проводити жеребкування", - зазначив Сергій Одарич.

Нагадаємо, що постановою черкаської міської ТВК № 100 від 10 жовтня 00.10 хвилин було скасовано реєстрацію всього списку «Партії вільних демократів».

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Ваш ход, 13.10.2015 17:50
Мэрсум!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Эней 13.10.2015 12:10
В Законах України не прописано право членів ТВК за виборців вирішувати, хто достойний бути кандидатом, а хто ні. Обмеження виборчих прав громадян - кримінальний злочин. І ті, хто його вчинив, на чолі з прославленим ветераном виборчих фальсифікацій колишнім регіоналом Бунякіним - мають відповісти за законами України за свій злочин і відправитися на нари. Чи для того був Майдан, щоб перефарбовані регіонали за мене вирішували, за кого мені голосувати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 вова 13.10.2015 08:38
Сколько лет еще малограмотный сброд будет бороться за власть в городе ? Предлагаю для всех кандидатов устроить публичный экзамен-диктант по программе 5 класса ! Уверен 90% не сдадут !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 СССР 13.10.2015 08:32
Ну хоть на Києві є здоровий глузд.... або Радуцькому з б...дою Солідарності вже забракло тих грошей шо треба давати на лапу ЦВК шоб узаконила Черкаський беспрєдєл
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Свідомий громадянин 13.10.2015 00:54
От этих к....ционеров ПВД я смотрю нашему городу не избавиться, их не то, что скасовывать, их поганой метлой надо гнать уже! Уничтожили эти ...Вільні демократинаш город и дальше хотят мародерствовать .... Ск...база такая!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Эней 13.10.2015 00:15
Закон надо выполнять ВСЕМ. А кто хочет его подменять хотелками -в...лите в Луган..., это там у кого м...да шире, тот и прав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Сергей 12.10.2015 23:47
Уже проплатил но ничего люди принципиально не проголосуют
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 007 12.10.2015 23:44
Yuriy Kutsenko
7 год ·
Вошел в образ, и не может выйти.
1 декабря 2013 года, Порошенко залез на трактор, и до сих пор не может с него слезть.
Не провоцировать, не сопротивляться, не бороться, не критиковать.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 007 12.10.2015 23:39
Nata Radina
5 год. · Warsaw, Poland ·
Порошенко поздравил Лукашенко с "победой" на выборах. Поздравляю Петра Алексеевича с окончательно прос...нной репутацией.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 блазень 12.10.2015 22:00
Перша дія спектакля завершена. Квітки на другу раскуплені, очіку
ється аншлаг. Ай да Олєгіч, куда тому Жолдаку :lol: