«Жага до насилля над жінками бере своє - Бородай у приміщенні виборчої комісії побив також двох кандидаток від Вільних демократів - Юлію Погостинську і Лесю Валяєву. Сволота!» – написав серед ночі у «Фейсбуці» міський голова Сергій Одарич.

На фото - Андрій Бородай у своєму офісі

На фото - Андрій Бородай у своєму офісі



«Я взагалі не встигла, навіть зреагувати....тільки хотіла зняти на телефон сторонніх людей не причетних до виборчого процесу, які заходили в кабінет комісії як додому,а ми кандидати стояли в коридорі, як отримала від пана Бородая подачу в живіт, чоловіка мого звалили на підлогу, бо він стояв біля самих дверей ще й тримав фотоапарат в руках, а далі підключився охоронець Бородая і місив того хто був ближче до господаря», – розповіла про нічні подробиці Леся Валяєва.

Свою версію подій подає черкащанка Людмила Бордунос, що є юристом міської ТВК та просить очільника обласної міліції втрутитися в ситуацію.


На сайті обласної міліції немає повідомлення про нічний інцидент. Щоправда і вчора у міліції не могли прокоментувати, чи буде якась реакція на рішення ТВК щодо зняття всіх кандидатів від Партії вільних демократів з виборів...

реклама

Коментарі  

 
+4 #21 стабилизец 14.10.2015 09:30
ого как околокорытные рвутся бесплатно на благо города поработать, не жаль никого, превращение людей в обезьян налицо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #20 ванга 13.10.2015 22:33
Плохо ты кончишь ........ Люди тебе не простят драмтеатр.Воздастся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 блазень 13.10.2015 18:57
О, нічні подіі в ТВК- нарешті Одаричу є з чим іти у двори до людей! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #18 Степаныч 13.10.2015 16:41
Ха-ха, как Одарыч выделил с депутатами Бородаю землю в самом центре города, за что его проклинают тысячи черкащан, так это лучший друг! А как партейка Одарыча получила в лицо от Бородая, так уже сволота! Вот уж воистину, бумеранг вернулся обратно! Поделом обоим!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #17 Иван 13.10.2015 16:26
[quote name="Вася Петрович"]Мабуть сильно бояться Одарича ці б......ки з 90-х.... Памятаю я їх всіх.... Б...ти рвуться до влади... Що вже не може заробляти на своїх грандмаркетах ??? Бюджетних грошиків захотілось...??? І весь блок По..рошенка такой

Маринкевич шо ли пенсик ты опять в бригаде Одаркина
МОЖЕТ расскажешь про свои заработки в СбУ с Кулей
Так они с Мелей и Бородаём лучшие друзья пожалуйся на беспредел по старой дружбе
Как твою кралю Валю до сих пор с СБУ не люстрировали ведь закон же всех КгБшников выгнать видно революционерам закон разный для разных случаев