На сьогоднішній прес-конференції голова міської ТВК Анатолій Кошовий сказав, що не знає бізнесмена Анатолія Бородая, який за словами представників ПВД вчора побив двох кандидаток цієї партії.

На питання, що черкаський підприємець Андрій Бородай робив на засідання міської ТВК вчора, Анатолій Костянтинович відповідає:

- А хто це такий?

Натомість юрист міської ТВК Людмила Бордунос пояснює, що вчора у приміщенні комісії знаходилось близько сорока невідомих людей.

- А тому, - говорять представники комісії, - чи був серед них Бородай, чи ні – невідомо.

Нагадаємо, вчора, під час засідання міської виборчої комісії відбулась сутичка між підприємцем Андрієм Бороданем та кандидатами від «Партії вільних демократів».


реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Регіональна Тальнівщина 14.10.2015 11:27
Єврейський цирк влаштували регіонали. Колишніх регіоналів не буває

Вакханалію можна припинити раз і назавжди, показово розстрілявши пару таких "бізнесменів" на очах в чесного народу. Займаєшся бізнесом - не лізь в політику!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 сквер 14.10.2015 04:57
Цитую глас народа:
бородай это тот кто укр...л сквер за драм-театром у горожан .. :-x :-x :-x

не вкрав, а чесно отримав в подарунок від друга Одарича. Тепер в сім'ї Одаричів-Бородаїв йде шлюборозлучний процес. Покинута дружина бігає по місту й кричить, що її побив коханий чоловік. А коли разом пиляли сквер, то робили це тихесенько.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Черкащанин 13.10.2015 21:06
.... .... горіть тобі в ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 батя 13.10.2015 18:30
У Кошевого є своя Б........ай,ай,ай.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Иван 13.10.2015 16:05
ПустьТоля у своего хозяина Арсенюка спросит кто такой Дюша Бородай состоящий ОПГ торпеды с 80х держатель общака и многое другое или старых ментов поспрашает на которых горбатил по чесноку поэтому и жив пока старый .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 глас народа 13.10.2015 15:35
бородай это тот кто укр...л сквер за драм-театром у горожан .. :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 Афродита 13.10.2015 14:14
Гнусная личность,всю жизнь врет и присмыкается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #3 Яша 13.10.2015 14:10
А чого ви кіпішуєте? Ну, прийшов на ТВК громадянин України подивитись, як вони працюють... Ну, має право... А яка різниця як його звати - Іванов, Петров, Бородай... Прийшов, побачив, переміг!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #2 Эней 13.10.2015 13:52
Цитую СССР:
Да за такие коментарии (как страус в землю голову воткнул и ниче не знаю ниче не видел) уже пора сразу снимать председателя ТВК с юристкой с своих должностей.

Раз так говорят - значит, БЫЛ Бородай, но признавать это не хотят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #1 СССР 13.10.2015 13:41