реклама

реклама

Черкаська міська організація ВО «ЧЕРКАЩАНИ», а також депутати від цієї політсили не приймали жодного рішення в підтримку Анатолія Бондаренка на посаду черкаського міського голови. Про це в коментарі «Прочерку» заявив секретар ради Черкаської міської організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Павло Карась.

Нагадаємо, що один з кандидатів на посаду мера Черкас від «Батьківщини» Анатолій Бондаренко у своїй агітаційній газеті подав інформацію щодо підтримки його кандидатури деякими політ силами.

– Інформація, подана ним в газеті є цинічною і відвертою брехнею, – заявив Павло Карась.

Як відомо, нещодавно і представник ВО «Свобода» Юрій Ботнар заявляв, що інформація про підтримку «свободівцями» «батьківщинівця» Анатолія Бондаренка є неправдивою. Проте вже сьогодні у «Фейсбуці» Юрій Ботнар уточнив інформацію, реагуючи на вище партійні рішення «Свободи» і «Батьківщини» про співпрацю на місцевих виборах:

«Виконуємо партійне рішення. Щодо мого учорашнього посту про відсутність «підтримки новообраними депутатами від «Свободи» кандидатури Анатолія Бондаренка: дійсно, станом на учора рішення партії про взаємопідтримку і координацію не було опубліковано, станом на час друку й роздачі агітації цього кандидата ніхто з відомих мені новообраних депутатів від «Свободи» персонально підтримки Бондаренкові не оголошував. Тому станом на учора інформація, яку я розмістив у своєму дописі, була актуальна…» – зазначив «свободівець».

реклама

Коментарі  

 
+3 #16 Александр 10.11.2015 14:30
БПП , Бондаренко в первом туре шли честно,что не скажешь об Одариче !! БПП И Бондарнко честно взяли свои голоса,а Одарич включил свою пирамиду,вот почему у него был отрыв почти в два раза! Люди живущие в р-н Казбета не продайтесь за 200 грн!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Бульба 10.11.2015 14:24
Цитую Эней:
Цитую Бульба:
Серьйозний Карась, крута політсила...


Ты своих рыгов с коммиками хорони, несчастье! Карась какой ни есть, но не брешет. В отличие от тебя и твоих хозяев. И голоса честно от избирателей получил ,не воровал, как твои дружки.

"Эней", ти "рамси попутал". То не до мене, є іще одна "бульба", комуняцька, яка стирила цей нік. Так що слину підбери, "парубок моторний".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Эней 10.11.2015 11:58
Цитую Бульба:
Серьйозний Карась, крута політсила...


Ты своих рыгов с коммиками хорони, несчастье! Карась какой ни есть, но не брешет. В отличие от тебя и твоих хозяев. И голоса честно от избирателей получил ,не воровал, как твои дружки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 Эней 10.11.2015 11:55
Короче, забрехался Толик. Совсем дешёвкой оказался...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Василь 10.11.2015 11:52
Ой, не смішіть. Карась обізвався. Краще б мовчав. Так толку більше. Маріонетка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Микола 10.11.2015 11:48
Підтримати кандидата від Батьківщини - це кранти черкаській Свободі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Бекас 10.11.2015 11:25
Цитую Черкас:
Ботнар, ти мені скажи: ви просто флюгер, який повертається в залежності від того, як на нього тьотя Юля Тимошенко дмухнула?

А там одни национал-аферисты
25.09.2013 13:22
На прошлой неделе достоянием общественности стала известна жуткая история когда депутат от "Свободы" Игорь Швайка забрал у своей бывшей (третьей по счету) супруги Ольги их пятилетнего сына Тараса и долгое время не отдавал своей матери. Сына в конце концов, Швайка вернул но только после того как мать Тараса вместе со своими добровольными помощниками взяли в осаду квартиру где жил в это время социал-националист из "Свободы" со своей четвертой супругой
Лично я когда знакомился с обстоятельствам и дела обратил внимание на то, что депутат Швайка которому только 37 лет женат уже в четвертый (!!) раз. Интересно сколько браков будет у него перед выходом на пенсию. У него уже четверо детей, четвертая супруга беременна пятым ребенком
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Це так 10.11.2015 11:23
Цитую Черкас:
Ботнар, ти мені скажи: ви самодостатня партія чи просто флюгер, який повертається в залежності від того, як на нього тьотя Юля Тимошенко дмухнула?

До 2013 Свободі дмухали з ПР , після втечі бонеціарів знайшли нового, але як і тоді це безперечно стратегія Кремля.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Моня Биберман 10.11.2015 11:19
Шо это вообще за прихлебательска я практика пидтрымкы тех, с кем вчера воевал? Шоб потом прийти под двери и пуская слюни просить кусочек пирожка, бо "мы тэбэ пидтрымалы"? Фу, гыдота
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 туся 10.11.2015 11:13
Йой,який самостійний Карась.Ню-ню!!