Один із кандидатів на посаду міського голови Черкас подав у своїй агітаційній газеті неправдиву інформацію щодо підтримки його кандидатури депутатами від ВО «Свобода». Про це своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив черкаський депутат від цієї політсили Юрій Ботнар.

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього



«Наголошую, що ані я, ані відомі мені новообрані депутати-свободівці Черкас кандидатуру Анатолія Бондаренка не підтримують. Я навмисно мовчав щодо другого туру виборів міського голови у Черкасах, щоб містяни самі визначились із своїми симпатіями. Не маю особливої політичної приязні до Сергія Одарича, але зовсім не розумію, як має очолювати місто політик, який ще до свого обрання намагається обманути виборців, видаючи бажане за дійсне, вигадуючи «підтримку», якої немає. Закликаю виборців бути пильними, – пише депутат. – Мені прикро, але кандидат, якого я і решта свободівців підтримує, – Ярослав Нищик – не вийшов у другий тур виборів. Відтак другий тур в Черкасах – це вибори без вибору».
Щоб збільшити зображення, натисніть на нього

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього

Нагадаємо, що в другому турі місцевих виборів 15 листопада за крісло міського голови боротимуться Сергій Одарич та Анатолій Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+3 #20 Бульба 10.11.2015 17:58
Поспішив малий поперед батька... Неслухняне дитя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Эней 10.11.2015 12:21
Цитую непонятливый:
Я вот не понимаю нас, черкащан. всем уже осто...л этот Одарич. все понимают - что ворюга и проходимец. так избирите кого-то другого. слов нет, толик-металлист тоже еще тот кадр. но тут хоть надежда есть, что он изменит эти одаричевские темы. может красть будет меньше или эффективнее.

Некпонятливый, ты толика в ПРиБЮТе видел в 2013? НЕ ПОНЯЛ?
За Одарыча черкащене голосуют как за меньшее зло по сравнению с криминалитетом, который ему противостоит. Крадёт - но меру знает и дело делает. Потому что знает: не будет поддержки черкащан - ему хана. Его выбирают - потому что его МОЖНО будет в любой момент переизбрать. А бандюки,которые на его место рвутся - ставку делают на то, чтобы просто НАГНУТЬ черкащан, захватить и удердживать власть СИЛОЙ, беззакониями и фальсификациями .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Бекас 10.11.2015 11:31
Цитую валера:
Цитую Памятаємо:
29 квітня 2013, 14:47 Новини Черкас

Членами виконкому стали Анатолій БОНДАРЕНКО, Станіслав ОВЧАРЕНКО («Батькивщина).
--------
Новий склад виконкому узгоджений з губернатором Сергієм Тулубом. Так вважає опозиціонер, депутата Черкаської міськради від «Батьківщини» Микола Булатецький.

СО Одарич считал президента Януковича лучшим менеджером!!!!!


27 квітня 2013, 11:32 Новини Черкас та Черкаської області
Голова Черкаської облдержадмініст рації Сергій Тулуб не міг пробачити меру Черкас своєї поразки на виборах 2010 року. На місцевих виборах губернатор «пхав свого кандидата» Євгена Влізла, але той в чотири рази поступився Сергію Одаричу за результатами голосування.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 старожил 10.11.2015 10:20
Прочитала слова Радуцкого;"Ми за БАНДАРЕНКО!...Ми переможИмо!" и стало так смешно! Значит,"навязывать" Одарыча никому нельзя, а вот откровенно навязывать Бондаренко - можно? В интернет-издании "Про головне" и "Вичерпно"статья за статьёй о "могущественном" Бондаренко, способным изменить наш город и нашу жизнь! Снова ОБIЦЯНКИ-ЦЯЦЯНКИ? Не нужно нам тут обещать то, чего априори сделать депутату не в его силах и компетенции. Лучше пусть научиться говорить литеретурным украинским языком, а не суржиком, как в Лысянке! Не навязывайте нам Бандаренко (как пишет А.Р.)! Мы разберёмся и без "Антенны", и без "вичерпно", и без "Про головне"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Вичерпно 10.11.2015 10:18
Микола Булатецький: «У нас не можна бути на високих посадах і не бути при цьому корупціонером»

08 грудня 2014, 11:10 Назарій ВІВЧАРИК Резонанс

Розслідуючи всю цю політчину корупцію, я одного разу зі сцени майдану розповів про черкаську команду – Бондаренка, Тулуба, Івакіна, Березу та Воротника, – і показав суть цієї команди.
Почалися розмови за Анатолія Бондаренка. Та я сказав, щоб навіть не думали бо я кістьми ляжу, але такого не буде.
Що ж до Бондаренка, то я його так просто не залишив, а пояснював Яценюку і Турчинову, що він не може очолювати черкаську організацію «Батьківщини», бо він не політик, а провокатор, він тісно вмонтований в систему Януковича-Тулуба
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 валера 09.11.2015 22:44
Цитую Памятаємо:
29 квітня 2013, 14:47 Новини Черкас
О 16.00 в Черкаському міськвиконкомі розпочнеться сесія міської ради. У порядку денному – затвердження нового складу виконавчого комітету.
Як прокоментував у п’ятницю журналістам голова фракції Партії регіонів у міськраді Ігор Мельников, затримки виникли через УВАЖНИЙ підбір нових кадрів.

29 квітня 2013, 16:44 Новини Черкас
Щойно депутати Черкаської міської ради ухвалили новий склад виконавчого комітету.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 блазень 09.11.2015 22:00
Свобода та Батькивщина домовились підтримувати кандидатів в мери та співпрацювати в радах :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Пшонка 09.11.2015 18:32
Цитую черкащанка:
Сегодня на перекрёстке Героев Сталинграда - Гагарина увидела билборд с фотографией Бондаренко и заголовок "Выберем Черкассам нового мэра!" Думаю, ну где же я уже ТАКОЕ видела? И вспомнила! Помните, как Тулуб нам навязывал своего друга из "Энергоатома"? Так по всему городу стояли билборды (а на пл.700-летия аж 2 рядом!)с огромным портретом и надписью:" ВЛИЗЛО - наш мэр!" И что? Ни влизло, ни вылизло. Осечка получилась! Это и доказывает:НЕ НУЖНО НАМ НИЧЕГО И НИКОГО НАВЯЗЫВАТЬ! Народ сам в состоянии разобраться и выбрать, с кем ему будет лучше и кто станет мэром!

"Черкащанко", це якраз твоє "С.О." ВЛІЗЛО у крісло черкаського міського голови майже десять років тому і не ніяк хоче вилазити, безсовісне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 непонятливый 09.11.2015 16:42
Я вот не понимаю нас, черкащан. всем уже осто...л этот Одарич. все понимают - что ворюга и проходимец. так избирите кого-то другого. слов нет, толик-металлист тоже еще тот кадр. но тут хоть надежда есть, что он изменит эти одаричевские темы. может красть будет меньше или эффективнее.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 черкащанка 09.11.2015 15:28
Сегодня на перекрёстке Героев Сталинграда - Гагарина увидела билборд с фотографией Бондаренко и заголовок "Выберем Черкассам нового мэра!" Думаю, ну где же я уже ТАКОЕ видела? И вспомнила! Помните, как Тулуб нам навязывал своего друга из "Энергоатома"? Так по всему городу стояли билборды (а на пл.700-летия аж 2 рядом!)с огромным портретом и надписью:" ВЛИЗЛО - наш мэр!" И что? Ни влизло, ни вылизло. Осечка получилась! Это и доказывает:НЕ НУЖНО НАМ НИЧЕГО И НИКОГО НАВЯЗЫВАТЬ! Народ сам в состоянии разобраться и выбрать, с кем ему будет лучше и кто станет мэром!