Черкаська міська виборча комісія визначила підсумки голосування на виборах міського голови та призначила на 15 листопада другий тур, оскільки жоден із кандидатів не набрав більше 50 % голосів. Про це йдеться в ухваленій міськвиборчкомом постанові.


Так, за даними міської виборчої комісії, участь у повторному голосуванні візьмуть Сергій Одарич (за нього черкасці віддали 19 042 голосів) та Анатолій Бондаренко (9 836 голосів).

Загалом участь у голосуванні взяли 85 783 черкащан. Про це повідомляють у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Антон 03.11.2015 23:41
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Цитую прохожий:
троли одурича повилазили


Чому відразу троллі? Вірменська діяспора широко представлена в м. Черкаси, писати знайдеться кому

Был на Тальнивщини...мрак полный...нэ надо нам такого у Черкассах )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Антон 03.11.2015 23:22
Цитую федор принципиальный:
Черкащане,после дний шанс и возможность избавить город от парашютиста,все на выборы.

Вы потом Ахренеете.....лучше не надо этих эксперементов...внимательно изучите жизненные вехи и "дела" этого "политика"...
Одарич не идеальный мер...но в Черкассах реально стало лучше...поэтому нэ надо тут...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Регіональна Тальнівщина 03.11.2015 11:24
Цитую прохожий:
троли одурича повилазили


Чому відразу троллі? Вірменська діяспора широко представлена в м. Черкаси, писати знайдеться кому
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 прохожий 03.11.2015 00:21
троли одурича повилазили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Екзитпол 02.11.2015 17:59
Цитую федор принципиальный:
Черкащане,после дний шанс и возможность избавить город от парашютиста,все на выборы.

Ти спочатку доведи, що "Металіст" - це краще, аніж "Парашутист" і що Толікова Лисянка до Черкас ближча, аніж Одаровий Київ!
На жаль, знову вибірати нема з кого і боюся, що "мером" залишиться той, що й був, хоча як "мер" він і справді бездарний і неймовірно ледачий!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 федор принципиальный 02.11.2015 16:56
Черкащане,после дний шанс и возможность избавить город от парашютиста,все на выборы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #3 Андрей 02.11.2015 15:53
Цитую ДЖЕКО:
Знаючи Бондаренка, думаю цілком ймовірно, що він вже злив вибори Олегичу, як злив свого часу Нечипоренку вибори до ВР. Як злив на цих виборах деяких "своїх" мажоритатників по місту. За гроші цей кадр готовий на все.

Там вся черкасская Батьківщина продажная во главе с дискантом. Сами партийцы об этом говорят.Ну а бондаренко - номер один по продажности
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #2 Эней 02.11.2015 15:36
В первом туре Одарич получил прибавку голосов за счёт возмущения граждан попытками снять с выборов его команду и неприятием Радуцкого. Во втором туре у Одарича есть перевес, потому что знакомый ч..рт лучше незнакомого, но всё зависит от явки. И победит тот, кто сумеет привлечь за свою кандидатуру нейтральных избирателей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #1 ДЖЕКО 02.11.2015 15:13
Знаючи Бондаренка, думаю цілком ймовірно, що він вже злив вибори Олегичу, як злив свого часу Нечипоренку вибори до ВР. Як злив на цих виборах деяких "своїх" мажоритатників по місту. За гроші цей кадр готовий на все.