реклама

реклама

Журналіст  держтелекомпанії «Рось» Станіслав Шемет став свідком конфлікту між кандидатами в мери Сергієм Одаричем та Анатолієм Бондаренком.

Свої враження він написав у «Фейсбуці»:

«Тіки но мав нагоду пересвідчитися у важкому залізному характері громадянина А. Б. Той що йде у мери. Сьогодні він прийшов до студії на прямий ефір з групою своїх поплічників/однодумців. Їх було чоловік пять. Перед цим писався Одарич. Коли Сергій Олегович вже виходив зі студії ці люди влаштували банальний мордобій. Явні провокатори. Розбили Одаричу окуляри. Кілька разів дали по голові. І невеличка штурханина була. Наче стільця ще зламали - збиток держпідприємству. Ось така якість черкаського політикуму. Шкода що не було при собі телефону, а то такий би ролик до ютюбу - явне хуліганство», – зазначив журналіст.


Нагадаємо, що кажучи про «залізний характер» громадянина Бондаренка, Шемет натякає на нещодавні дебати між кандидатами, коли Бондаренко звинуватив Одарича у корупції, а той, у свою чергу, порадив Бондаренку краще роз’яснити походження його прізвиська Толя-металіст (як подейкують, за оборудки з брухтом).

На це Анатолій Васильович відповів, що свого часу служив у десанті, й таке прізвисько отримав «за залізний характер».

реклама

Коментарі  

 
0 #16 Валя 16.11.2015 10:52
Молодець Бондаренко!! Підтримую!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Албеа 15.11.2015 13:26
Одарич в своем репертуаре, устроитель цирка. Где фейс с синяками? Где энцефалограмма и снимок черепа, где заключения врачей? Комбинатор. Товарищ О. Бендер нервно курит в сторонке.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Эней 15.11.2015 08:13
Цитую Шлеппер:
Яка ...... Одарич, вже заздалегідь приніс розбиті очки

Каждому шлепперу ясно, что унтер-офицерская вдова сама себя высекла!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 ХХХ 15.11.2015 07:54
"Сдается мне, господа, это была комедия". Олегович уже минимум раз третий выезжает на выборах как жертва притеснений (интересно, что там с гранатой в огороде? :). Не исключаю, что за определенную сумму он был немножечко поколочен по собственной просьбе. Толя теперь - "той, шо дав по морди Одаричу", т.е. политик с перспективой, а Сода получает возможность допилить, додеребанить и больше уже не рыпаться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Шлеппер 14.11.2015 22:12
Яка ...... Одарич, вже заздалегідь приніс розбиті очки, і знайшов продажного кориспондента, для публікації.Він "бідняк" при собі не мав телефона, що - .............. чи забув в .........Із сотні пересічних громадян всі мають при собі телефон, а цей забув.Завтра прийдеш Одарич подарить з старими окулярами.Продажні пройдисвіти.СЛАВА УКРАЇНІ! Толя молодець так тримати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 пс 14.11.2015 20:27
Бондаренко зрозумів, що його IQ нижче кришки унітазу, тому рішив натиснути на кнопку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Эней 14.11.2015 15:40
Кто-то ещё сомневается, что оппоненты Одарыча на этих выборах - просто бандиты? Уголовники вносят в политику привычные им методы рэкета, мошеннических разводов и прочей уголовщины, с помощью которых сколачивали свои состояния. Одарыч - не ангел. Мягко говоря. Но альтернатива - просто ужасает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Бульба 14.11.2015 15:34
Цитую Школьник:
Цитую О.ЧУПРИНА:
В голові не вкладується.З нормальними рефлексами Одарич дав себе вдарити?Щось тут не те!

Он же не боксер. Кто знал, что Бондаренко поведет себя как хулиган.

Так, "нє боксьор". Ботанік він, щоправда злодійкуватий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Толік 14.11.2015 13:07
Бондаренко падає в крайнощі!!Кому потрібний мер провокатор,зі своєю"Батьківщиною""?Юля Толя,ідіть на пенсію!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Вчитель м.Черкас 14.11.2015 11:25
http://vlasti.net/news/146373
Бойові заслуги "Залізного чоловіка". Толя а ти коли жінок бєш теж кажеш, що вони на тебе самі напали, а ти захищався?