реклама

реклама

У Черкасах побилися кандидати в мери і чинного міського голову Сергія Одарича. У «Фейсбуці» він опублікував світлину своїх розбитих окулярів, додавши в описі: «Ось які дебати в Черкасах. В стилі 90-х..».


– У мене був прямий ефір на “Росі”, при виході зі студії мене зустріли Роман Діскант, Геннадій Шевченко, Станіслав Овчаренко та Анатолій Бондаренко. Бондаренко вдарив мене в обличчя і розбив окуляри. Я вже викликав міліцію, – розповідає Одарич у коментарі infomist.ck.ua.

«Вільні демократи усією командою приїхали до телекомпанії «Рось». Там уже працює міліція», – написав у «Фейсбуці» член команди мера Сергій Кузляєв

«Вільні демократи усією командою приїхали до телекомпанії «Рось». Там уже працює міліція», – написав у «Фейсбуці» член команди мера Сергій Кузляєв


Екс-нардеп Віталій Іляшенко, що є людиною наближеною до черкаської “Батьківщини”, висловив свою версію подій:

Одарич дає покази. Фото з сайту "ВІККА"

Одарич дає покази. Фото з сайту "ВІККА"

 

Свої 5 копійок вставив і колишній депутата міськради Володимир Мамалига:

Дуже неоднозначний допис зробив у соцмережі соратник Бондаренко Михайло Мушієк. Після того, як дехто розцінив цей допис як погрозу, Мушієк таки дописав уточнення, нібито це він з «батьківщинівцями» очікує нападу від Рибченка…

Дуже неоднозначний допис зробив у соцмережі соратник Бондаренко Михайло Мушієк. Після того, як дехто розцінив цей допис як погрозу, Мушієк таки дописав уточнення, нібито це він з «батьківщинівцями» очікує нападу від Рибченка…

 

Нагадаємо, за результатами обробки 100% протоколів виборчих комісій чинний мер Черкас, лідер Партії вільних демократів Сергій Одарич набрав 23,1% голосів виборців. Його найближчий суперник, висуванець від Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Анатолій Бондаренко, набрав 12% голосів.

Зазначимо, Черкаси були одним із проблемних міст на місцевих виборах-2015.

реклама

Коментарі  

 
+9 #34 Кличко 14.11.2015 17:54
А ...... Ильяшенка присутствовала? Как вышла на фото, удачно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #33 Бугай 14.11.2015 17:52
Интересно, а кто нибудь видел декларации Бондаренка, Дисканта и остальной шоблы
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #32 алибаба 14.11.2015 17:44
Цитую Rodik:
Этот скандал видел лично.На повторные выборы не хотел идти вообще.У нас как всегда выбирают меньшее зло.Но то что творили бондаренковцы в студии то это полный пипец (колхозники)!!! Пойду на выборы и проголосую не за Одарича, а против Бондаренка!!!Од арич в той ситуации повел себя более адекватно.

Да, надо идти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #31 Pretty Maids 14.11.2015 15:20
Цитую Loki:
Подобное развитие событий уже давно стало очевидным. Я ошибся только в том, что они перестрилы его не по дороге в лесу между черкассами и мошнами. Хотя братва 90-х, вряд ли остановиться на побитых очках. Это скорее всего просто предупреждение. Даже в период первоначального накопления депутатского капитала, они не жалели никого и ничего, а шо уже говорить о сегодняшних ставках, где в игре собственность на землю, а в их дружбанах черкасские правоохренитель ные органы. Можно быть уверенным, что они запустят и главный план "а". Только вопрос времени. Братве некуда отступать.

А Локи так ты эстрасенс.Удачи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #30 черкащанка 14.11.2015 14:59
Цитую О.ЧУПРИНА:
Сергію!При всій повазі не вірю в цю історію.Названих тобою нападників можна було розігнати одним потужним прямим в голову тому,хто був ближче.Решта розбіглися б як миші.Не тих героїв ти обрав собі в "нападники".Вибач,але мені не зрозуміло як може нормальний мужик дати себе вдарити Анатолію Бондаренку.

Что значит "дати себе вдарити"? Одарыч что, ожидал, что это чмо его стукнет? Очень прикольно будет, если Толя сядет на 15 суток за хулиганство и будет махать метлой на улице!)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #29 Гека Чепе 14.11.2015 14:53
Нє, це не 90-ті. Це набагато раніше, в дусі середньовіччя. Спочатку поєдинок перших, потім рать на рать (по дільницях) :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #28 Loki 14.11.2015 13:36
Подобное развитие событий уже давно стало очевидным. Я ошибся только в том, что они перестрилы его не по дороге в лесу между черкассами и мошнами. Хотя братва 90-х, вряд ли остановиться на побитых очках. Это скорее всего просто предупреждение. Даже в период первоначального накопления депутатского капитала, они не жалели никого и ничего, а шо уже говорить о сегодняшних ставках, где в игре собственность на землю, а в их дружбанах черкасские правоохренитель ные органы. Можно быть уверенным, что они запустят и главный план "а". Только вопрос времени. Братве некуда отступать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #27 Бульба 14.11.2015 13:02
Цитую Брек!:
Цитую О.ЧУПРИНА:
[quote name="Черкас"][quote name="О.ЧУПРИНА"]Названих тобою нападників можна було розігнати одним потужним прямим в голову тому,хто був ближче.Решта розбіглися б як миші.

Це був би не Чуприна, щоб не поганяв "боксьорські" понти! То піди та дай Толікові під око - за те, що Одарича обідив. Тим більше, що Воротнік вже виставляв фотку на ФБ на цю тему - лисого маЛчика з підбитим глазіком)
А Одарич - шахіст, байдарочник і любитель метеликів.

Агов, доктор Бульба, ти де - спиш? Тут твій пацієнт на людей кидається, а тільки в тебе вистачає наснаги бесідувать з ним, коли він не Наполеоном почувається, а Моххамедом Алі! :-x


Я поки що спостерігаю, до чого цей підстаркуватий "Тайсон" договориться у своєму лебезінні перед зайдою-злодюжкою в розбитих окулярах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #26 Олена 14.11.2015 10:33
Геть Бо....нко до Лисянки! Нам не потрiбнi мери-боксери, з обличчям, не обтяженим iнтелектом!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #25 Виктор 14.11.2015 10:25
.............................! уж лучше за бондаренка он тоже плохой но он меньшее зло