Наталія Таран: «Адвокат намагався звільнити свого підзахисного, застосовуючи фізичні методи»

Наталія Таран: «Адвокат намагався звільнити свого підзахисного, застосовуючи фізичні методи»

 Транспортуючи підзахисного, працівники міліції знаходилися при виконанні своїх службових обов’язків. А адвокат Дмитро Карпенко намагався звільнити свого підзахисного, застосовуючи «фізичні методи». Про це «Прочерку» повідомила начальник відділу зв’язків із громадськістю УМВС України в Черкаській області Наталія Таран.

   Нагадаємо, як повідомляла прес-служба Ради опозиційних сил Черкащини, 17 серпня слідчий УБОЗу і співробітники спецпідрозділу «Сокіл» просто в дворі Соснівського районного суду Черкас накинулися на адвоката Дмитра Карпенка, збили його з ніг і почали жорстоко бити. Після цього чоловіка затягнули у міліцейський «Фольксваген-транспортер», де продовжували бити. Після усього в напівсвідомому стані його, зрештою, виштовхали за ворота УБОЗу. Адвокату довелося звертатися до лікарів. У 3-ій міській лікарні медики констатували у Дмитра Карпенка закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, численні забої м’яких тканин тулуба та кінцівок, забій нирок, численні рвано-різані рани на руках (від наручників). У той же вечір до прокуратури області надійшла заява про розправу над адвокатом від свідків, наступного дня (18 серпня) - від самого адвоката.

Однак сьогодні, 19 серпня, перший заступник прокурора області Володимир Вегера заявив журналістам, що жодних заяв від постраждалого і свідків не надходило, але є заява від співробітників УБОЗу, на яких напав адвокат.

Як повідомила «Прочерку» Наталія Таран, наразі справу розглядає прокуратура.

– Усі рівні перед Законом! – уточнила начальник відділу зв’язків із громадськістю обласної міліції.

реклама

Коментарі  

 
-4 #19 Знающий 23.08.2011 15:01
Мелиционеры чистой воды не виновны :lol: :lol: :lol: Прямо как в камеди с Рафиком!!! Вот ссылка http://video.mail.ru/mail/hdnata/37/13.html Смотрите!!! (Прошу модэраторов не считать ссылку спамом)!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 UZR 23.08.2011 12:51
Цитую Sirko:
А класно пообіцяла пані Таран Чупакабрі "сісти з заказухою в калюжу", та ще й додала, що це гарантує. Якщо так міліцейська верхівка, досвідчена і загартована, на звичайний стьоб реагує, то можна лише уявити, як міліцейський зеленець відповідає на те, що його застали при перевищенні службових повноважень і порушенні закону! Ще треба якісь докази, що міліція діє агресивно і неадекватно? Певне, зараз все відомство вичисляє нещасну Чупакабру, щоб "наказать падлу".

Ну да :-* , у них другой работы нет 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 UZR 22.08.2011 11:37
Цитую Сведущий:
РЖИНЕМАГИ СМОТРИ НЕ ***, есть видеозапись происходящего!

Если бы была видеозапись, то она давно уже была бы в интернете, а так, это пустой звук!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 UZR 22.08.2011 11:36
Адвокат не нападал, он "всего лишь" с родственниками своего подзащитного под колеса машины ложился, не давая таким образом возможности транспортироват ь арестованного. Что скажу, это методы тракториста, а не адвоката.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 чупакабра 22.08.2011 08:24
Цитую мадам Таран:
Шановна Чупакабра!
Это ты чуток недорабатываешь , пишешь гнусь заказную, не стыдно!? И не надо меня жалеть, пожалей себя, в очередной раз с заказухой сядешь в лужу, я тебе это обещаю. Если я говорю, что напал - значить знаю и имеють "это тебе чем доказать", железно. А служба у меня как служба. Так что умойся, Чупакабра,хвати т мутировать, а то хвост облезет совсем.

Заказуха гаварыш?В лужу гаварыш?Ну,ну..Та ты уже в луже по самые ушъя..К Геббельсу уважаемая,к Геббельсу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Вита and Ко 20.08.2011 17:20
Цитую креш:
Адвокат напал на конвой и жестоко бил своим лицом об милицейские берцы! Общество защиты животных, защитите родную милицию от кровожадных адвокатов!
Таким адвокатам не место в нормальном полицейском государстве. ( В следующий раз он сломает почками казенную дубинку ).

Браво! Классный комент!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Sirko 20.08.2011 16:29
А класно пообіцяла пані Таран Чупакабрі "сісти з заказухою в калюжу", та ще й додала, що це гарантує. Якщо так міліцейська верхівка, досвідчена і загартована, на звичайний стьоб реагує, то можна лише уявити, як міліцейський зеленець відповідає на те, що його застали при перевищенні службових повноважень і порушенні закону! Ще треба якісь докази, що міліція діє агресивно і неадекватно? Певне, зараз все відомство вичисляє нещасну Чупакабру, щоб "наказать падлу".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 ой. я лусну 20.08.2011 16:25
Колись Василь Симоненко напав на черкаських мэнтів, своїми нирками їх бив....
Черкаська міліція це просто люди які не знайшли себе в житті, моральні у***, сам стикався з методами допиту, протигазом, напільником по зубам, током, наручниками до батереї і ногами по голові....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Оксана Колісник 20.08.2011 14:43
Ех! Нема Монтян на наших ментів! Хоч би одному, а відкусила б або пальця, або ...пальця! А взагалі-то - свинство. Навіть якби адвокат, як розповідає пані Таран, і пробував безпідставно і якось там фізично звільнити свого підзахисного, то чи реакція УБОЗ чи як їх там була адекватною? Усіх міліцейських учасників подій треба звільнити за профнепридатніс ть з точки зору спеціальної підготовки та стану психіки. Вони здатні до неконтрольовано го насильства і брехні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 креш 20.08.2011 01:00
Адвокат напал на конвой и жестоко бил своим лицом об милицейские берцы! Общество защиты животных, защитите родную милицию от кровожадных адвокатов!
Таким адвокатам не место в нормальном полицейском государстве. ( В следующий раз он сломает почками казенную дубинку ).