реклама

реклама

За результатами голосування за кандидатуру голови Черкаської облради, переможцем став Олександр Вельбівець («Солідарність»), який набрав 49 голосів.

Станіслав Овчаренко («Батьківщина») набрав 21 голос, Валентина Коваленко («Черкащани») 8 голосів.

5 голосів виявилися недійсними.

1 не підтримав жодного кандидата.

Про це щойно на сесії Черкаської облради повідомила голова лічильної комісії Валентина Далібожак.

Певна група осіб закричала "Ганьба!", проте депутати прийняли такий результат до відома, схвалили і голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко запросив Вельбівця до складання присяги. Його стали закрикувати представники громадськості криками "Ганьба!".

Ткаченко закликав присутніх поважати вибір черкащан.

реклама

Коментарі  

 
+17 #20 Сашко 21.11.2015 12:36
Цитую Ярослав:
Всьо, у Толі металіста не вийшло, тепер і міськраді його до гори ......поставлять

Тут відбувся не програш Валі а дійсно великий програш Толі, тепер в місті Мирза, команда Одарича поставлять Толю в стойло. Нажаль з Толіка мер ніякий бо з командою де Рулить Мушиєк каши не звариш. А каналізація та ями на догогах політики не розбирають
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #19 Сеня Рудик 21.11.2015 03:04
Його "перемога" викликала скандування ГАНЬБА! Дійсно - ганьба...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 Сеня Рудик 21.11.2015 02:50
А тепер зверніть увагу на проект "Черкащани". Валентину Коваленко використали як локомотив, доїхали і списали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #17 Народники 20.11.2015 22:34
Цитую Zenit:
Одна нормальна кандидатура була, яку люди підтримували - це КОВАЛЕНКО

Які люди?Нечупари і задрипанці чигирнські,чиї соплі Валя протягом року витирала?Довитиралася?Робить треба було,а не про ....... символи писати.Правильно ,що виперли,бо з неї голова,як і поетесса(((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 блазень 20.11.2015 21:38
Лисянка рулить вже і в області :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #15 Zenit 20.11.2015 19:47
Одна нормальна кандидатура була, яку люди підтримували - це КОВАЛЕНКО
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #14 ЖЕК 20.11.2015 19:30
Обласний центр переносять в Лисянку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 scorpions 20.11.2015 18:42
Страну отдают под контроь кредиторам, а лановыми ставят вот таких холодных неинтересных, а ПС подыгрывает всему этому балагану, вместо трезвой оценки кадров представляющих Черкащину
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 пенсіонер 20.11.2015 18:40
уточніть хто скандує в залі:громада(як е її визначення,легі тимність ,кворум)чи певна група осіб(яка,чия,...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 ВНЗ 20.11.2015 18:05
Цитую Сашко:
Просто Валі Коваленко подобалося 90% за інтенсивність,а тут разовий проект ВО Черкащани так "прокатав"! Нічого, потрібно повертатися в школу,хоча дуже не хочеться!

Прям прикипіла до трибуни, тільки відійде, як знову мчить за трибуну.