реклама

реклама

Значна частина «членів Партії регіонів» ніколи не знала про свій вступ до цієї політичної сили. Таку думку висловив під час сьогоднішньої прес-конференції новообраний голова обласної ради, поки що чинний голова Лисянської райдержадміністрації Олександр Вельбівець.


Нагадаємо, Олександра Івановича звинувачують у колишньому членстві в Партії регіонів. Про це заявив, зокрема, депутат облради від «Батьківщини» Михайло Мушієк, який під час п’ятничної сесії навіть пред’явив копію облікової картки «члена Партії регіонів» Олександра Вельбівця.

За словами самого Олександра Івановича, пан Мушієк під час виборів у Лисянському районі був його основним опонентом. Очевидно, через це і упередженість. Натомість Вельбівець присягається, що ніколи не писав заяви до Партії регіонів, не подавав такої заяви і не брав участі ні в яких партійних конференціях, де його могли б прийняти в партію. Більше того, пан Вельбівець розповів, що у 2010 році, коли він був селищним головою Лисянки, його змушували залучити до партії підлеглих службовців. Оскільки він відмовився це робити, проти нього було сфабриковано кримінальну справу про отримання хабара.

– Коли йшла ця «справа», мій батько (а саме батько все життя був для мене прикладом і в житті, і в праці) важко хворів на рак горла та легень. Коли він дізнався, що мені дали п’ять років тюрми, то повністю перестав розмовляти й невдовзі пішов із життя, – згадує Олександр Іванович. – Все це згадувати дуже сумно. Коли моя донька вступала до вишу, я навіть не мав можливості поїхати з нею до столиці, бо перебував під підпискою про невиїзд.

Олександрові Вельбівцю довелося пройти і через приниження, і через паплюження його репутації, і навіть через тримання за ґратами в ІТТ. Лише обласний апеляційний суд, а згодом – Революція Гідності врятували добре ім’я службовця.

– Як бачите, я, мабуть, на Лисянщині маю найбільше підстав ненавидіти Партію регіонів і режим Януковича, – сказав пан Вельбівець.

Після перемоги Революції Гідності його кандидатуру на посаду голови Лисянської райдержадміністрації схвалила народна рада, між іншим, за активної підтримки нинішнього міського голови Черкас, а тоді – депутата облради від «Батьківщини» Анатолія Бондаренка.

– Я працював під керівництвом Анатолія Васильовича і в Лисянській селищній раді, і в Лисянській райдержадміністрації. Потім, правда, наші шляхи розійшлися, але сьогодні, щиро кажучи, мені боляче бачити, що Анатолій Бондаренко дозволяє своїм однопартійцям паплюжити моє ім’я й не говорить жодного слова на мій захист, – зізнався Олександр Вельбівець.

Про себе Олександр Іванович розповів, що має 39 років, після закінчення вишу розпочав трудову діяльність на посаді водія райдержадміністрації, а відтак став працювати на адміністративній роботі. Отримав другу вищу освіту за фахом «державне управління». Дослужився до посади селищного голови Лисянки та голови Лисянської райдержадміністрації. Живе винятково на заробітну плату держслужбовця, вдягається у лисянських магазинах, власної машини не має – є лише успадкований від батька «Москвич», якому 26 років. Одружений, має 20-річну доньку-студентку. Віруючий, щонеділі відвідує православну церкву. Після завершення оформлення документів з працевлаштування планує знімати в Черкасах квартиру.

реклама

Коментарі  

 
0 #28 Sergguill 23.01.2024 23:45
эстакада для осмотра погрузки вагонов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #27 Надія 07.12.2015 13:35
А як же оце?: http://vikka.ua/news/66914-merkhabarnik.htm
(просто у пошуку набрала П.І.Б. та подивилася результати).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #26 бульба 24.11.2015 23:26
Цитую Сашко Пече:
Та ....., чуть не розплакався. Може йому телефон, ще поповнити-прям святой странник.

А в нього є до речі мобільний? Бо знаючи зарплату госслужащего і врахлвуючи доньку студентку то який там мобільник.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #25 бульба 24.11.2015 23:23
Цитую Аналітик:
РАЗ МУШІЄК ПРОТИ - ЗНАЧИТЬ ЛЮДИНА ДОСТОЙНА!!! ЧЕРКАЩИНА - ЗА ВЕЛЬБІВЦЯ!!!!!! :P

:lol: :lol: оце по нашому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 Oles 24.11.2015 23:07
Значна частина «членів Партії регіонів» ніколи не знала про свій вступ до цієї політичної сили....сказав вельбівець. Маячня сивої кобили. Без мене мене женили , виходить?Він що , вважає людей л..хами, і отримує задоволення від того що людей дурить?Був у ПР , значить дорога до влади закрита.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #23 Металліка 24.11.2015 17:26
Цитую Черкащанин:
Цитую Лисянська Правда:
Ось інфо за 2013 рік http://pocherk.in.ua/189-v-lisyanc-zyavilasya-tushka.html
Коменти теж варто почитати. Можливо, правоохоронцям у відповідь на звернення новоспеченого голови ОДА варто допитати журналіста цього видання. А Лисянська громада допоможе у пошуках правди. Це ж треба так боятися свого ригівського минулого, щоб так затято відбріхуватися! !!

Оце якраз гарний комент на підтвердження того, що Вельбівець був чимось неугодний Тулубу, бо пародія на "Прочерк" - сайт "Почерк" був створений саме з подачі Тулуба як зливний бачок фейкової гидоти. З чим погоджуюсь - так це з тим, що правоохоронним органам пора знайти "журналістів" цього "видання" і припинити його нікчемну періодичну "діяльність"!

Інтернет - портал "Почерк" запустив Анатолій Бондаренко, щоб себе піарити і "мочалити" Сергія Одарича! Завдання виконано: Одарич в утілі, а Толя рулить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 Долучаємось! 24.11.2015 10:39
Цитую Олег Стогнієнко:
Мушієк - права рука зрадника України Володимира Олійника. Створене олійниківське кодло продовжує справу свого вчителя і натхненника :roll: . Окрім красти бюджетні шроші і міняти лексусм, ці БЕГЕМОТИ ні на що не здатні. Чи є в Черкасах чоловіки, які поставлять цих нахаб на місце??? Долучайтесь до акції "Черкаси - без олійниці!!"

Перше звернення до пахана кодла:
https://www.youtube.com/watch?v=OUreNSvBs4I
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #21 Черкащанин 24.11.2015 10:35
Цитую Лисянська Правда:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Злюка 24.11.2015 10:34
Цитую Оптиміст:
Фігура набагато сильніша за попередню.

это по каким таким параметрам определили уважаемый, ну кроме физиологических ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Москвич - ф..гня. 24.11.2015 10:20
С такой биографией в город только на осле вьезжать надо!