Із 10 грудня в КП «Черкасиелектротранс» почнуть надходити нові тролейбуси, повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції новообраний міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, цьогоріч за бюджетні кошти було закуплено 8 тролейбусів виробництва луцького заводу корпорації «Богдан».

За словами пана Бондаренка, в кожному тролейбусі має бути встановлено вай-фай, а за кермом сидітимуть найкращі водії.

– Нові тролейбуси мають стати взірцем для громадського транспорту міста, – наголосив новообраний міський голова. – Я хотів би, щоб нові тролейбуси вийшли передусім на маршрути, що проходять центром міста. Але й у інших мікрорайонах живуть такі самі черкащани. Тож подивимося.

Анатолій Бондаренко каже, що хотів би, аби нові тролейбуси вийшли на маршрути до Нового року.

У наступному році планується придбати не менше нових тролейбусів, ніж було придбано торік. Але, на думку пана Бондаренка, найкращим варіантом було б досягти консенсусу з ПАТ «Азот» щодо умов передачі тролейбусів, придбаних підприємством для міста кілька років тому.

– Наразі порозуміння з «Азотом» є, – повідомив Анатолій Васильович. – Відбувся перший раунд діалогу. Керівник підприємства готовий продати тролейбуси місту за 50 відсотків вартості й у лізинг.

Відповідаючи на запитання «Прочерку», чи планує нова влада проводити в місті транспортну реформу, про яку заявляло попереднє керівництво Черкас, Анатолій Бондаренко відповів, що таку реформу має бути проведено винятково з урахуванням зручності для містян.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 ЗУБ 25.11.2015 09:35
Цікаво, а з Азота по якій вартості будуть продаватись тролейбуси - балансовій чи ронковій (оціночній)?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Oles 24.11.2015 23:00
Бондаренко хоче....– Я хотів би....мало хотіти, треба змогти. Іне Я хотів би , а МИ хотіли би. Так буде правильно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Інтелектуал 24.11.2015 18:25
Це мабуть ті тролейбуси шо толя у програмі обіцяв пустити по Гагаріна?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 мІСТОрія 24.11.2015 17:45
Успокойтесь, люди. Какие троллейбусы Одарича? Какие троллейбусы Бондаренко??
Троллейбусы, дороги, тепло в школах, ухоженные парки, освещение - всё это и многое другое - наша с вами заслуга! Наполняется бюджет налогами предприятий нашего города, акцизом за бензин и алкоголь которые мы покупаем, налогами с доходовфиз.лиц, (тех черкащан, кто официально получает зарплату) а расходуется на первоочередные цели ну и развитие города. Поймите же наконец, мер и депутаты - наемный хозяйственник, организатор (мер) и представительны й орган территориальной общины - нас с вами, жителей города (городской совет).
Мы поручили, дали денег, а они - лишь должны правильно и эффективно ими распоряжаться, а это подразумевает думать о людях, живущих в городе, искать компромисс с крупным и мелким бизнесом, с жителями города, правильно расставлять приоритеты, находить эффективные пути решения задач а не ставить во главу стола амбиции, обиды, бизнес боссов, семьи, приближенных.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 здивований 24.11.2015 17:37
"Черкащанин", Які тролейбуси Одарича? Скільки років стоять ті тролейбуси? Чого при Одаричу вони не їздили? Чого стільки жовчі в людей? Хто б не був мером - дайте йому спокійно робити і через рік буде оцінка. Чого ви так в штики зразу? Отож, хоть у Верх.Раді, хоть на місцевому рівні - якби опозиція і влада працювали на благо народу і менше крали, то всім було б краще. А у нас (в Україні) гризуть одне одного. Працюйте всі на благо міста і менше критики, а більше позитиву!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 Сергей 24.11.2015 15:19
Эти богдани взирцем никогда не будут это хлам. Будем честнв а вот купить азотовские Бкм ща это. Я согласен они качественные и уровнем намного выше а лучше еще нам гармошки купить у нас из мало а ми такие покупаем
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Люка 24.11.2015 14:26
Та уймитесь. Катайтесь на тех что ЗРОБЫВ Одарыч за 10 лет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Черкащанин 24.11.2015 14:00
Яке позорище! як і прогнозувалося, Бондаренко піариться на тролейбусах Одарича! :-x
Толька, швидше б ти згинув з Черкас!