реклама

реклама

Трьох людей, які постраждали від падіння рекламного щита у Черкасах, доправили до третьої міської лікарні. Про це у коментарі “ІнфоМІСТ” повідомив головний лікар Олександр Федорук.

фото – Вконтакті\Подслушано Черкассы

фото – Вконтакті\Подслушано Черкассы

– До лікарні привезли трьох людей, проводимо діагностику, – коментує Олександр Федорук.

За інформацією прес-служби УДСНС у Черкаській області, загалом постраждало семеро людей.

Сьогодні на перехресті вулиць Гоголя – Смілянська впав рекламний бігборд. Як повідомляють очевидці у соціальних мережах, на місце вже приїхало троє автівок “швидкої допомоги”.

Фото forumua.org

Фото forumua.org

Речник обласного управління ДСНС коментує ситуацію

Речник обласного управління ДСНС коментує ситуацію

"Жахлива трагедія. Жахливі наслідки. У свій час я теж боролась з бордами Кудактіна, за що отримала припис прокурора про притягнення мене до відповідальності. Сподіваюсь, на цей раз прокуратура матиме волю внести припис про демонтаж незаконних рекламоносіїв пана Кудактіна, і негайно", - пише колишня очільниця муніципальної інспекції міста Ольга Швець у "Фейсбуці".


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #23 Лелека 07.12.2015 17:43
Дякуємо Одаричу що перетворив місто в гадюшник з незаконними білбордами, мафами, наливайками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 Ezyя 07.12.2015 12:50
Дожилися, ось і маєш. Как говорил один из тренеров, "будем разбиратся".
Жаль тіки тих бідолашних людей що пострадали. А тих П...л (чиї це щити і хто відповідав за їх монтування) потрібно привселюдно судити і посадити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 dz 07.12.2015 12:50
да, подивіться нижче біг борда.. Центр України... А хліб продають з собачих будок, які потикані по всьому кварталу. Черкаська Європа!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #20 Сеня Рудик 07.12.2015 01:31
Цитую Язон:
[quote name="Лилу"]Сергей Кудактин - генеральний деректор РА "Olek's" все вопросы к нему...

Граждане для того и выбирают ВЛАСТЬ, чтобы с НЕЁ спрашивать за соблюдение законов и нормативов, за обеспечение комфорта и безопасности. И для того и делегирует народ ВЛАСТИ полномочия, для того и НАНИМАЕТ чиновников, чтобы ВЛАСТЬ эти вопросы РЕШАЛА.Владу вибирати неможливо. Вона ВЛАДА - вище всіх. ВЛАДА можде вибирати управлінськиф персонал, який керує і має відповідати перед ВЛАДОЮ за все.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Бульба 07.12.2015 00:29
Цитую О.ЧУПРИНА:
Власника без роздумів судити і саждати у в'язницю,а борди взагалі знищити.Об'їхав всю Європу і такого як у нас бідламу ніде не бачив.

Оце так "європеєць" знайшовся, комуно-медведчуківськи й!....
Про те що знімати й саджати - погоджуюсь, правду сказав, діду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 О.ЧУПРИНА 06.12.2015 22:37
Цитую кок:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Власника без роздумів судити і саждати у в'язницю,а борди взагалі знищити.Об'їхав всю Європу і такого як у нас бідламу ніде не бачив.


А где Вы были и по порядку? Дальше Черкасс, Вы, навряд ли где были.. :-) :P

Ну только "кок" или повар может где-то бывать.А по сути,с мерой ответственности за увечия людей согласны или вы причасны к преступлению?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #17 кок 06.12.2015 22:02
Цитую О.ЧУПРИНА:
Власника без роздумів судити і саждати у в'язницю,а борди взагалі знищити.Об'їхав всю Європу і такого як у нас бідламу ніде не бачив.


А где Вы были и по порядку? Дальше Черкасс, Вы, навряд ли где были.. :-) :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #16 Староста 06.12.2015 20:47
Бондаренко обещал левый ларьки своей машиной вывезти теперь и левую рекламу будет обещать своей машиной на тросу демонтировать.....

А в это время после бомбезной рекламы на улице Сурикова осталось две дряхлые единицы техники которые перед зимой снимают еще живой слой асфальта..... Пиар акция прошла можно и забить на работу.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #15 Був там 06.12.2015 19:12
Це все винен Янукович......!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #14 О.ЧУПРИНА 06.12.2015 18:50
Власника без роздумів судити і саждати у в'язницю,а борди взагалі знищити.Об'їхав всю Європу і такого як у нас бідламу ніде не бачив.