Сьогодні всі 8 нових тролейбусів Богдан Т-701.17 успішно вийшли на лінію в місті Черкаси. Про це у «Фейсбуці» повідомляє представник громадської ради при КП «Черкасиелектротранс» Валерій Мироненко.

«Так як і обіцяли, 4 тролейбуси працюють по маршруту № 7А, і 4 тролейбуси по маршруту №10. За ранковий час експлуатації ніяких зауважень зі сторони водіїв і пасажирів не виявлено. Пасажири задоволені і не приховують свого здивування і позитивних емоцій і вражень. Водії маршрутних транспортних засобі із заздрістю виглядають із своїх обмерзших вікон, щоб побачити ці нові ластівки тролейбусного управління!!! Вітаємо всіх черкащан із цією довгоочікуваною подією і бажаємо Вам в новому році лише приємних і позитивних новин вражень. Із Різдвом Христовим!» – пише Валерій Мироненко.

Фото: Максим Коцюба.

Керівник тролейбусного парку міста радіє події

Керівник тролейбусного парку міста радіє події

Депутат-свободівець Андрій Куча радіє новим тролейбусам

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 АС 15.01.2016 11:05
Из 8 новых уже три стоят поломанные.Халатное руководство троллейбусного парка скрывает от народа этот факт,как и то что они не могут оперативно и быстро их отремонтировать .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Транспортна реформа 07.01.2016 22:49
Цитую Транспортна реформа:
Цитую Ольга:
А чому ж жодного тролейбуса не пустили по маршруту району Вокзалів, де їздять дуже багато людей, чому ніхто про це не подумав.? Прохання дуже багатьох мешканців цього району і громадян, які їздять на роботу в район вокзалів теж пустити в цьому напрямку тролейбус

Потрібна цілістна ТРАНСПОРТНА РЕФОРМА, З ЄДИНИМ КВИТКОМ ТА НАХОДЖЕННЯМ ПРИБУТКІВ ДО МІСЬКОЇ СКАРБНИЦІ.
За ТРАНСПОРТНУ РЕФОРМУ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 федор принципиальный 07.01.2016 16:21
Цитую визор:
Спасибо! Хорошая новость в городе за последнее время :-) Главное, власти, не останавливайтес ь на достигнутом и народ всегда будет за вас!

Новость хорошая,но единственная и троллейбусов не 68,88,а только 8,а разговоров было несколько лет и все для того,чтобы одарыч отсидел в кресле мэра 10 лет- УРА !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 стабилизец 07.01.2016 08:05
Цитую Ольга:
А чому ж жодного тролейбуса не пустили по маршруту району Вокзалів, де їздять дуже багато людей, чому ніхто про це не подумав.? Прохання дуже багатьох мешканців цього району і громадян, які їздять на роботу в район вокзалів теж пустити в цьому напрямку тролейбус

патамушта низзя, чтобы предприятие стало прибыльным. покатаются эти единички порожняком, не считая пенсионеров, да и приватизируются за копейки. о том, что куча - брат дисканта, уже, наверное, общеизвестно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Павло Зібров 06.01.2016 19:28
Обіцяти нові тролейбуси почали в 2012. Пройшло чотири роки і вони вже тут. Потрібно щоб завтра почали обіцяти нові і так приблизно за 30 років ми оновимо трол.парк!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Транспортна реформа 06.01.2016 15:22
Цитую Ольга:
А чому ж жодного тролейбуса не пустили по маршруту району Вокзалів, де їздять дуже багато людей, чому ніхто про це не подумав.? Прохання дуже багатьох мешканців цього району і громадян, які їздять на роботу в район вокзалів теж пустити в цьому напрямку тролейбус

Потрібна цілістна ТРАНСПОРТНА РЕФОРМА, З ЄДИНИМ КВИТКОМ ТА НАХОДЖЕННЯМ ПРИБУТКІВ ДО МІСЬКОЇ СКАРБНИЦІ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Черкащанин 06.01.2016 15:13
Спасибі Одаричу за тролейбуси, про які ВІН домовився! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Анатолій 06.01.2016 15:00
Ну,так,старі машини зняли,а нові пустили.Пасажир,що хоче їхати тролейбусом,як стояв до цього пів-години на зупинці,так стоятимеш і далі.Що змінилося окрім зовнішнього вигляду?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Реаліст Комаров 06.01.2016 14:12
Коли час пік, на задні двері краще не заходити- не розминутись. Тролейбус вузький і високий. Львівські Лази однозначно кращі, можливо дорожчі. Дуже багато сидінь проти руху, що небажано людям з поганим вестибулярним апаратом. Загалом нічого особливого- просто нові машини, а нових Шкод із Чехії ми не бачили, та і нових російських з суперекономічни м двигуном теж. Отже, порівнювати немає з чим. А якість зібрання перевірить час і черкаські дороги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #4 хочу бачити! 06.01.2016 13:25
супер! А Бондаренко буде в них їздити, чи він лише для показухи це робив?