Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко очолив регіональне відділення Асоціації міст України.

«За» відповідне рішення проголосувало 15 з 20 присутніх делегатів загальних зборів, повноважних представників органів місцевого самоврядування – членів Черкаського відділення Асоціації міст України.

Заступниками Анатолія Бондаренка обрано міських голів Кам’янки Володимира Тірона та Сміли – Олексія Цибка.

Серед інших питань, що розглядалися – обрання 12 повноважних представників делегатів загальних зборів Асоціації міст України. Збори АМУ, де обиратимуть голову Всеукраїнської Асоціації, відбудуться 22 січня 2016 року в м. Київ.

Про це інформує прес-служба міськради.

реклама

Коментарі  

 
+1 #16 бульба 04.03.2016 02:00
До чого тут регіонали. Просто влади нема. По держорганам лазять шобли що живуть за рахунок забезпечення бедламу кормлячись від опонентів того чи іншого керівника. Бедлам махновщина і феодальний устрій України. От і все!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 Черкаське Дніпро 13.01.2016 21:12
quote name="простоФіля"]А я вибрав би Войцехівського.І є за що.У Бондаренка ще нема у що вчитись.
І що вирішує ця посада? Войцехівський, та й інші мери, не думаю, що будуть бігати за порадами до такого горе-керівника. Єдине, що непокоїть, це те, що Бондаренко іноді буде представляти обласних очільників міст на республіканськи х форумах. Краще поверніть Одарича!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #14 Черкаське Дніпро 13.01.2016 16:42
Цитую Банду Геть!:
Піапщики Войцехівського мабуть думають що люди не знають підкаблучника Р//////////////ї.Так що нічог не втратив ніхто. Але на жаль ніхто й не здобув .

Нам би такого підкаблучника в Черкаси...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #13 # 13.01.2016 15:25
Смішно. Що це "Черкаське регіональне відділення Асоціації" може вирішувать?
І який з Толіка "начхальник" меру Умані, Канева чи тієї ж Золотоноші?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #12 сармат 13.01.2016 14:31
І що, з новою посадою менше снігу в місті стало? Чи він від сонцесяйного очільника тепер активніше танути почне?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Золо.ск 13.01.2016 13:51
Цитую Банду Геть!:
Піапщики Войцехівського мабуть думають що люди не знають підкаблучника Р//////////////ї.Так що нічог не втратив ніхто. Але на жаль ніхто й не здобув .

"ПіаПщики" Войцехівського - це 80 відсотків жителів міста, які обрали його на наступний термін. І байки про міфічних підкаблучників ім нецікаві. А ви, так званий "Банду Геть", випадково не від того, хто 25-го жовтня набрав 0,9 відсотків голосів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 Цікавий 13.01.2016 13:14
Цитую простоФіля:
А я вибрав би Войцехівського.І є за що.У Бондаренка ще нема у що вчитись.

Цікаво, чи розглядалися інші кандидатури? Наприклад, того самого Войцехівського...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #9 Черкащанин 13.01.2016 13:11
Складається враження, що поки такі як Бондаренко під маскою опозиційності борються за посади, Войцехівський не висовується і ні з ким не воює, а крок за кроком Золотоношу перетворює в справжнє європейське місто.
Здається, що золотонісці це оцінили на останніх виборах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-38 #8 Банду Геть! 13.01.2016 12:39
Піапщики Войцехівського мабуть думають що люди не знають підкаблучника Р//////////////ї.Так що нічог не втратив ніхто. Але на жаль ніхто й не здобув .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Статистика 13.01.2016 11:56
Цитую бублик:
Цитую Семен:
Одарыча и здесь поперли)))))

Одарич був Всеукраїнського , а в даному випадку це вождь серед Катеринополя, Лисянки, Монастирища, хоча дійсно Войцехівський, було б і справедлівіше і обєктивніше. Навіть тут не сенькі шапка

В області всього 5 міст, а то все селиища міського типу. І якщо 5 проти, то це як раз прогосолували мери міст області. А Бондаренка обрали головою регіонального віддлення селищ міського типу?