Жителі черкаського будинку по бульв. Шевченка, 352, вийшли на мітинг перед початком сесії Черкаської міської ради, що проходить зараз у приміщенні облради, протестуючи проти новобудови у їхньому дворі, передає кореспондент УНН-Центр.

“Одразу після свята, 9 березня, у дворі з'явилася будівельна техніка і почалися роботи. Мало того, що наш двір не мав ні дитячого майданчика, ні якоїсь зеленої зони, то тепер у нас і такого двору не буде. Ми хочемо, щоб забудовник знав: ніякого будівництва у нашому дворі не буде, ми цього не допустимо”, - розповіла одна з мітингувальниць.

До людей перед початком сесії підійшов міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. За його словами, власник фірми-забудовника запевнив, що там не буде нової будівлі, а буде реконструкція існуючих. Він пообіцяв мітингувальникам, що змусить забудовника вийти до людей, щоб залагодити конфлікт.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Блін 15.03.2016 17:52
Цитую Семен:
то теперь что придется деньги возвращать???

Виходить що так :-x Береш вродє чужі, а тепер як отдавать, то свої, від серця отривать. Шо творять :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Семен 15.03.2016 14:45
то теперь что придется деньги возвращать???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Теодоліт 15.03.2016 14:27
Цитую ВІРА:
Цитую Сидоров:
Бізнес не враховує думку людей.Бо люди , то є така субстанція . якою можна знехтувати.Плутаються, просто, під ногами.

Цей будівельний безлад має прізвища: Савін, Чернуха, Єпік.

Вони ще вкрали у депутат Мушиєка автомобільну стоянку і зараз там замість школи будують житловий квартал. Не розумію чому він мовчить і б'є тривогу? Куди діти тих жильців будуть ходити до школи? В забігаловку - бар "Майамі"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Dirty Harry 15.03.2016 13:53
Цитую О.Б.КУРЕНИЙ:
- Химко! Сходи взнай шо хочуть.
- Хотят шоб не було багатих.


Прям Анехдот, спасибі посміявся. :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Філолог 15.03.2016 13:42
Цитую Сидоров:
Плутаються, просто, під ногами.

Ти один з "найкрутіших" коментаторів "Прочерка". У реченні з чотирьох слів поставити дві зайві коми - це рекорд :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 О.Б.КУРЕНИЙ 15.03.2016 13:23
- Химко! Сходи взнай шо хочуть.
- Хотят шоб не було багатих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 ВІРА 15.03.2016 13:09
Цитую Сидоров:
Бізнес не враховує думку людей.Бо люди , то є така субстанція . якою можна знехтувати.Плутаються, просто, під ногами.

Цей будівельний безлад має прізвища: Савін, Чернуха, Єпік.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Сидоров 15.03.2016 11:55
Бізнес не враховує думку людей.Бо люди , то є така субстанція . якою можна знехтувати.Плутаються, просто, під ногами.