реклама

реклама

Будівництва новобудови за адресою бульвар Шевченка, 352 не буде. Таке рішення депутати ухвалили під час сесії міськради, скасувавши дозвіл виконкому на це будівництво. Про це повідомляє кореспондент «Прочерку».


Депутати вислухали представника громади, що виступає проти будівництва та прийняли рішення скасувати надання дозволу черкаським виконкомом.

У той же час міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зобов’язав підготувати подібний документ про скасування будівництва за адресою бульвар Шевченка, 150.

Люди подякували і розійшлися.

Детальніше - ВІДЕО.

реклама

Коментарі  

 
+4 #14 UA 16.03.2016 16:16
Цитую черкащанка:
Цитую ВІРА:
Респект меру!

Цитую ВІРА:
Респект меру!


Если бы так за театром смогли отменить ;-) но там большие деньги


Так меру домик за театром и принадлежит, а Жора тока строит 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 смс 16.03.2016 09:37
Цитую ок:
Цитую смс:
А як же залізо-бетонні аргументи головного архітектора міста, містобудівного "фахівця"А.Савіна?


а міській раді аргументів не треба - вони просто "тупо" руки піднімають - інтрига в одному - вистачить чи ні голосів))) і відповідальност і жодної(ну не притягають у нас депутатів за голосування)
це рішення приймалось лише для того щоб вгамувати громадськість - бо ті хто його приймав на 99% впевненіщо його скасує суд.


Для тих,хто не "поняв"поясню :це питання -сарказм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 федор принципиальный 15.03.2016 20:50
А попытка строительства дома на месте "Звездочки" по бульвару Шевченко ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 ок 15.03.2016 19:17
Цитую смс:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 2016 15.03.2016 18:18
Меру+,але ще не вечір. Департамент архітектури вже готує ВЕЛИКИЙ ДЕРИБАН прибережної території по вул. Героїв Дніпра в тому числі під приватну житлову забудову на пляжі. Каза...пропихує багатоповерхови й будинок на березі біля церкви по вул. Смірнова.
Скоро варто чекати рибаків в камуфляжах під радою (без вудочок).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Блін 15.03.2016 17:35
Цитую черкащанка:
Цитую ВІРА:
Респект меру!

Цитую ВІРА:
Респект меру!


Если бы так за театром смогли отменить ;-) но там большие деньги

Там вже повертать нічого. Дам давно вже потратили, те що отримали :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 стабилизец 15.03.2016 16:47
Цитую черкащанка:
Цитую ВІРА:
Респект меру!

Цитую ВІРА:
Респект меру!


Если бы так за театром смогли отменить ;-) но там большие деньги

отменить вполне могли, потому как отчуждение и застройка сквера явно не законная, и даже уголовное дело хде то валяется :D . прохлопали неповоротливые чуркащане - оченно трц хотели.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 черкащанка 15.03.2016 15:44
Цитую ВІРА:
Респект меру!

Цитую ВІРА:
Респект меру!


Если бы так за театром смогли отменить ;-) но там большие деньги
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 ВІРА 15.03.2016 15:00
Цитую Процес:
Да застройщик просто через суд отменит решение сессии... ведь оснований для отказа в строительстве действительно законных то нет!!!!

Основания есть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Сидоров 15.03.2016 14:53
Та невже людей послухали, Щось велике в лісі здохло. Але щоб на було як завжди.Мається на увазі , при зміні влади в місті , або зміні умов при існуючій владі, знову почнуть будувати.