реклама

реклама

Директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Роман Карманнік на сьогоднішній нараді розповів, як йде процес об’єднання громад на Черкащині.


Так, Звенигородським, Городищенським, Канівським, Лисянським, Монастирищенським, Смілянським, Тальнівським, Уманським, Христинівським, Чигиринським, Чорнобаївским, Шполянським районами Черкащини об’єднавчі процеси не розпочато.

– Однак не можна сказати, що в цих районах повністю відсутній діалог з громадами, – зазначив він. – Між іншим, в рамках заохочення, одним з аргументів може бути питання фінансової підтримки з боку держави. Якщо за минулий рік взяти загальний обсяг роздаткового ресурсу по основним джерелам, який залучено в область, то з розрахунку на душу населення це виходить на рівні 85 гривень. А якщо взяти по трьох вже об’єднаних територіальних громадах суму коштів на душу населення, враховуючи субвенції та проекти фонду регіонального розвитку, то виходить близько 950 гривень. Тобто різниця в більш ніж десять разів. Плюс до того власні закони. Звісно, всіх проблем це не вирішує… До речі, при обговорення цих проблем в районах раніше нам ставили питання «Навіщо об’єднуватися?», а тепер це змінюється на запитання «А як функціонуватимуть заклади охорони здоров’я освіти?»

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко зазначив, що просив би представників всіх департаментів, які мають відношення до об’єднання територіальних громад, виїхати на місця і за результатами зустрічей з громадами надати департаменту регіонального розвитку інформацію про проблемні питання, які існують в районах.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 вась-вась-вась! 04.04.2016 16:52
Цитую Вася:
Декомунізація, децентралізація , дедебілізація, і ще багато багато різних цікавих моментів і слів приготували для нас керманичі, чекаємо нових де...

Бійся девасилізації :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 ЛОР 04.04.2016 16:33
Цитую Вася:
Декомунізація, децентралізація , дедебілізація, і ще багато багато різних цікавих моментів і слів приготували для нас керманичі, чекаємо нових де...

"Вася" - це нік чи діагноз? Чогось у сєпарушних на весну завжди загострення відбувається - навіть при слові децентралізація ватному вчувається "декомунізація" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Вася 04.04.2016 15:23
Декомунізація, децентралізація , дедебілізація, і ще багато багато різних цікавих моментів і слів приготували для нас керманичі, чекаємо нових де...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Марина 04.04.2016 14:38
Сколько лет ты ткаченко "руководишь" областью,что до сих пор не знаешь какие проблемы у людей? А впрочем,что удивляться -какой хазяин,такие у него и шестёрки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Об чем шепчешь, старушка? 04.04.2016 13:54
Тетка с овощным ником, а ты в натУре возомнила, что рашизм победит? Ты действительно до сих пор не заметила, как вместо лозунга про рашу, якобы "вставшую с колен", стал актуален лозунг про Путлерстан, рухнувший на пятую точку уже абсолютно во всех аферах, куда влез твой кремлевский недомерок?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 бульба 03.04.2016 10:15
Цитую Антирашист:
Цитую бульба:
з нас знущаються і рахують повними телепнями.

З тебе, сєпарок, і знущаться не треба - ти сам над собою знущаєшся, коли пижишся і намагаєшся розмовляти українською :lol: Рашистське слово "счітают" перекладається як "рахують" тільки у випадку математиків, а коли мова про таких як ти телепнів, то телепнями їх ВВАЖАЮТЬ, а не рахують ;-)

Ви хоч і тупе зазомбоване створіння але уяснили правильно. Якраз математичний вираз люди для тебе і твоїх запроданців хазяйнів яким ти щоденно за кинутий до ніг сухарики діферамби співаєш. Нема вже душі, честі і гіднсоті є тупо всіх посчитать. Але не довго вам осталось. Сядите всі і активні і пасивні такі як ти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Антирашист 30.03.2016 11:07
Цитую бульба:
з нас знущаються і рахують повними телепнями.

З тебе, сєпарок, і знущаться не треба - ти сам над собою знущаєшся, коли пижишся і намагаєшся розмовляти українською :lol: Рашистське слово "счітают" перекладається як "рахують" тільки у випадку математиків, а коли мова про таких як ти телепнів, то телепнями їх ВВАЖАЮТЬ, а не рахують ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Бу-га-га 30.03.2016 09:39
Казаряна послав бабки вишибати...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 бульба 29.03.2016 07:53
Добровільне об'єднання і Ткаченко відправляє відповідальних. За що вони можуть відповідати при добровільності? За силу добровільності? За швидкість добровільності? Люди задумайтесь як з нас знущаються і рахують повними телепнями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Ольга 28.03.2016 23:02
Таких только посылать и нужно подальше посылать.
И самому за ними впрыпрыжку.