реклама

реклама

Президент України Петро Порошенко звільнив з посади голови Черкаської районної державної адміністрації Костянтина Омаргалієва.

Відповідне розпорядження опубліковане 29 квітня на сайті Глави держави.

Нагадаємо, кандидатура Костянтина Омаргалієва розглядається на посаду заступника голови Черкаської ОДА.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #21 бульба 05.05.2016 07:42
Цитую Язон:
Цитую Цензор:
Потрібно до 9 травня встигнути, щоб ветерани проходили парадом перед торпедовцями не лише з МВК, а й з ОДА.

Так ветераны с радостью! Это ж бабульки за гречку такую нечисть и навыбирали!

Тобто ти у нас херой, патрійот, гордість нації, а от люди які тебе запроданці робили і використали то тупі старики, совки ну і ще бог знає хто. Синдром Наполеоном прогресує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #20 доктор 04.05.2016 08:20
Цитую бульба:
Цитую додаток:
Цитую Карась:
А Валерку Торпеду нужно губернатором поставить.

Як варіант-начальником СБУ, або замість Пустовара.
Впхнути братву до влади в Україні (як альтернативу патріотам) - це план КГБ-ФСБ, який почав втілюватися ще в 90-і. Кримінальне досьє і співробітництво стукачами робить їх керованими.

Зомбоване ти чудо.

Оцінки (як градусник)показ ують ,що у Бульби з температурою не все гаразд
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #19 бульба 02.05.2016 23:12
Цитую додаток:
Цитую Карась:
А Валерку Торпеду нужно губернатором поставить.

Як варіант-начальником СБУ, або замість Пустовара.
Впхнути братву до влади в Україні (як альтернативу патріотам) - це план КГБ-ФСБ, який почав втілюватися ще в 90-і. Кримінальне досьє і співробітництво стукачами робить їх керованими.

Зомбоване ти чудо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #18 Дмитро 02.05.2016 17:59
О тепер Костя //////// начне "дерібан" землі по крупному. Не тільки на просторах Черкаського району, а й області. )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #17 ХМ 02.05.2016 09:35
Цитую Карась:
А Валерку Торпеду нужно губернатором поставить.


он и так губернатор, только теневой и с большими правами...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 додаток 02.05.2016 08:40
Цитую Карась:
А Валерку Торпеду нужно губернатором поставить.

Як варіант-начальником СБУ, або замість Пустовара.
Впхнути братву до влади в Україні (як альтернативу патріотам) - це план КГБ-ФСБ, який почав втілюватися ще в 90-і. Кримінальне досьє і співробітництво стукачами робить їх керованими.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #15 Теперь, это село - 01.05.2016 20:31
областного значения, полностью лежит под братвой и старопердокомун яками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #14 Чарлік 01.05.2016 19:25
Скажу ТАК- Бандитам тюрми...Але зараз до влади прийшли торпедівські бандити.Навіть при Януковичу та Тулубу цього не було...Мер міста Бондаренко-це Торпедівський ставленик.Все що скаже Валерій Іванович ...........,а він же всім відомий кримінальний авторитет на поганяло "Торпеда"-це для Бондаренка закон.Омаргалієв буде заступником губернатора,але це побажання не Ткаченка,а бандита " Торпеди",який хоче мати свою людину в керівництві області.А Ткаченко безперечно боїться ........
Пройшло 23 роки від Незалежності України і лише зараз ТОРПЕДІВЦІ повністю захватили владу в Черкасах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #13 федор принципиальный 01.05.2016 13:45
Кто он по национальности, что не хватает в Черкассах-Украине своих хлопцев ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 Москаль Чарівник 01.05.2016 11:50
А січас пєсня!