реклама

реклама

Народний депутат від Черкащини Владислав Голуб просить уряд звернути увагу на діяльність Державної архітектурно-будівельної інспекції в Черкаській області. Про це він заявив сьогодні під час години запитань до уряду.


«На жаль, я вимушений знову… звертатися з приводу діяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції в Черкаській області. Бо, наприклад, соціально відповідальний бізнес, який знаходиться в Черкаській області за власний кошт, абсолютно не використовуючи кошти державного бюджету, переводить опалення Центральної районної лікарні, наприклад, в місті Золотоноша на альтернативні джерела опалення. А зараз Державна архітектурно-будівельна інспекція приходить і виставляє якісь там порушення. Так у мене питання: ми займаємося енергоефективністю чи ми займаємося якимись корупційними схемами, які, я можу здогадуватися звідки ноги ростуть. Але я хотів би, щоб ви ще раз звернули увагу на діяльність цього органу», – сказав нардеп.

«Це питання було на минулому запитанні до уряду щодо роботи Державної архітектурно-будівельної інспекції. А відбулись якісь там зміни в кращий бік чи ні? Ту людину, про яку ви сказали, вона не призначена, її там немає і це нормально. (Шум у залі) Ну, да, це було би справедливо. Ну, розберемося ще з цим проектом і з цим об'єктом. А, що там робить голова обласної державної адміністрації? Він куди дивиться? Геннадій Григорович, розберіться, будь ласка, і до кінця дня проінформуйте народного депутата, якщо потрібно приймати кадрові рішення – приймайте», – сказав прем’єр-Міністр Володимир Гройсман, звертаючись до віце-прем’єра Геннадія Зубка, якому нардеп і адресував запитання.

Матеріал підготовлено за стенограмою з сайту ВРУ.

реклама

Коментарі  

 
+2 #14 5 копійок 30.05.2016 09:30
Один з них дивиться на Вірменію, а другий на Ізра...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Верник 23.05.2016 09:20
у бік Кединої Гори...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #12 Киоск 22.05.2016 15:22
Цитую RSS:
Гройсман, на Черкащині кожен знає: Голубу повірить - себе обдурить! Голуб завжди плутає "свою лічную шерсть с государствєнной ".
І якщо він свої каряві котли-коптілки називає подвигом "соціально відповідального бізнесу", то хай їх і нюхають "соціально відповідальні бізнесмени"!

Голуб, помічник Радуцький, мер Бондаренко, кандидат у Президенти Тимошенко, прєзідент в ізгнанії Олійник. Братва рветься до влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #11 RSS 21.05.2016 21:14
Гройсман, на Черкащині кожен знає: Голубу повірить - себе обдурить! Голуб завжди плутає "свою лічную шерсть с государствєнной ".
І якщо він свої каряві котли-коптілки називає подвигом "соціально відповідального бізнесу", то хай їх і нюхають "соціально відповідальні бізнесмени"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #10 Золотонісець 21.05.2016 16:17
"А зараз Державна архітектурно-будівельна інспекція приходить і виставляє якісь там порушення." - сказав нардеп Голуб. Ви б спочатку розібрались,пан е Голуб(освіта нібито дозволяє )а потім...а то якось наче поперед батька в пекло..
Нічого що в цій котельні працівник ледве не до смерті отруївся чадним газом ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #9 Золотонісець 21.05.2016 16:12
взагалі то мова іде про піролізні котли , які "кришує" Голуб з Лісовим.Ці котли встановили в районі без проектно-дозвільної документаціїї.Вони не введені в експлуатацію, так як того вимагають норми. Голові адміністрації а тим більше нардепу треба показувати приклад законопослушнос ті, а вони показують, що їм закон "до одного місця ". Ніхто не проти енергоефективно сті, але по закону.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 Гризла 20.05.2016 23:18
Вiн просто гарний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 Черкащанин 20.05.2016 22:49
Ні питання не зрозумів, ні відповіді. :eek:
Вумні, аж страшно(с) :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 ВІРА 20.05.2016 20:35
В Черкасах взагалі відсутня ДАБІ. А могла бути з 1 вересня 2015 року.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 антон 20.05.2016 20:12
Пан голова обл адмімістраціі Золотоніський мер виришили ліквідувати Золотоніську лікарню за допомогою судів і так назвоного ВОДОКАНАЛУ. І виставили штрафи Золотоніський лікарні в 750000 грн і150000грн .Забирають кошти у нездолених іхворих.