реклама

реклама

«Останнім часом містяни багато говорили про «Фейсвол». Мовляв, шкода, що прибрали, треба відновлювати, адже проект цікавий. Тому до міської влади надійшла пропозиція поєднати ідею «Фейсволу» та стели «Я люблю Черкаси», розмістивши на літерах нові світлини жителів. Тим самим, ми точно зможемо реалізувати оригінальний задум», - пише в «Фейсбуці» секретар міськради Олександр Радуцький.

13963099_904680226304004_2174666844380306503_o

Нагадаємо, на іміджеву стелу «Я люблю Черкаси» витратять із міського бюджету 300 тисяч гривень. Однак це рішення не остаточне.

Після такої ідеї влади була оприлюднена петиція проти встановлення стели, яку Радуцький назвав провокацією.

Нижче можна також переглянути архівне відео:

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 Черкащанка 18.08.2016 17:31
Цитую Оверко:
Ату її, сяку, перетаку владу. Ну нічого ж в місті не робить, тільки розкрадає бюджетні гроші! ;-)
А самим скинутися на щось що на ВАШУ думку найпотрібніше для міста хоч по 2 грн слабо?

О-О! Это уже интересно! А зачем тогда бюджетные денежки? Чтобы их дерибанить? В Чапаевке скинулись на декоммунизацию, хотя менять таблички должна власть на местах за бюджетные деньги. По ТВ показали сюжет, как люди скидываются по 400-500 грн. на дорогу в своём селе. Мы скидываемся на АТО, на лечение ребят. На больных детей, на церковь. А на какие мы жить будем? На оставшиеся? А как вы думаете, сколько их останется, если мы будем на всё скидываться?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Оверко 18.08.2016 16:19
Ату її, сяку, перетаку владу. Ну нічого ж в місті не робить, тільки розкрадає бюджетні гроші! ;-)
А самим скинутися на щось що на ВАШУ думку найпотрібніше для міста хоч по 2 грн слабо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 ужас 18.08.2016 16:08
жахлива ідея
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Солдат 18.08.2016 15:17
"2016"...до переліченого "топу" не вистачає тільки твого бронзового обеліска :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 2016 18.08.2016 13:09
Топ " шедевральних родзинок" (як на мене-дизайнерських маразмів) центра Черкас :
1-Фейсвол-надгробний знак на "братській могилі Черкас"(не витрамав натиску бажаючих -розсипався).
2-Вказівник відстані до Ізраїля біля міської ради-дуже актуально для нашої влади.
3-Яйця Тулуба на Соборній площі
4-Рогаті вуличні ліхтарі Водоканалу в сквері біля "Юності".
5.Дитячий майданчик РОШЕН в сквері біля "Юності"(не вдале розміщення,але не для Волошина )
6.Фагот
7. Зупинки громадського транспорту типу "баня"
PS;з відео так і не зрозумів,хто в місті головний дізайньор
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Черкащанка 18.08.2016 12:35
Як гарно "чiрiкае" Сергiй Отрешко! I так же гарно вiн менi особисто у червнi пообiцяв, що на протязi максимум 1 мiсяця почнуть ремонтувати дорогу по вулицi Толстого,17 (бiля гуртожитку), яка в такому жахливому станi, що навiть в гарну погоду стоять та смердять калюжi та через багнюку неможливо перейти вулицю. i що ви думаете? Минуло 2 мiсяцi, а нiхто i нiчого там не робить! От би пан Отрешко з такою ж завзятiстю ремонтував дороги, як фантазуе про стели!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Факт 18.08.2016 11:10
Краще б ті гроші віддали на лікування поранених в АТО. Стели вони люблять. Краще б любили живих людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 очі бачуть 18.08.2016 10:38
і на кожну літеру ще по 40 тисяч витратити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 ЛюблюЧеркаси,а не чинуш 18.08.2016 10:22
Найстрашніше в Черкасах те, що політика "схрестила" Радуцького і Бондаренка.
Заїжджий більше по металу спеціаліст, а бригадний - той по всьому, що погано лежить або добре стоїть