Святкування Дня міста не залишає байдужими кожного, і навіть представників влади. Про це повідомляє «ВІККА».

На імпровізованому майданчику за облдержадміністрацією очільник області Юрій Ткаченко, міський голова Анатолій Бондаренко, а також секретар міськради Олександр Радуцький спробували себе в аргентинському танці – чакарері.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #14 Номерний, ти щирий 19.09.2016 09:49
Цитую 777:
Брєд соб...чий!!!!! Але мєр, реально, моднеє губєра! Керує і тута! Та, і взагалі,- у Бондарєнка "Лекс", на номєрах 0001, поболєє, чєм у Юри (1050), а значить і яй...а у нього покручє !!! ЮО, бєрєгі свой тыл!

Зразу видно - ти свій тил нє убєрьог ;-) Але тобі ж це не в тягость, бо любиш "модного мера" :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Шторм 19.09.2016 09:44
Идиоты, что от них можно ещё ожидать, народ не идёт даже смотреть их как клоунов,сами себе веселятся, сами себе дифирамбы поют, плохо только что за наш счёт. Братва 90-х, сейчас их надеюсь не долгое время, сейчас они власти нужны, недалёкие, туповатые, с кашицей мажорства внутри.Веселитесь пока, пока народ спит, под ваши сказочки. Вас не изменить, и конец этому пиру глупости и невежества обязательно будет, как в 90-х.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Пенсіонер 18.09.2016 21:43
Цитую Не нахвалюй!:
Цитую Пенсіонер:
це справжній мер, народний!

"Народний, хороводний"? ;-) Чи я в слові "хор" одну літеру неправильно написав? ;-) А в слові "мер" ти сам всі літери правильно пишеш?
Набридли вже зі своїм *изанням Тохи - тільки гірше йому робите!

Так, мер народний, бо саме його вибрали люди на відмінну від інших чиновників. І як показав зовсім короткий час, вибір люди зробили правильний. Але такому невігласу під ніком "Не нахвалюй" це не зрозуміти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Цезарь Нерон 18.09.2016 08:57
Браво братки мої!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 На одному гектарі? 18.09.2016 08:12
Радуцького танцювать поставили поруч з Ткаченком? Вітаю іміджмейкерів Радіка - вони тут виявилися значно хитрішими за губерових 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 777 18.09.2016 02:51
Брєд соб...чий!!!!! Але мєр, реально, моднеє губєра! Керує і тута! Та, і взагалі,- у Бондарєнка "Лекс", на номєрах 0001, поболєє, чєм у Юри (1050), а значить і яй...а у нього покручє !!! ЮО, бєрєгі свой тыл!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Не нахвалюй! 17.09.2016 23:16
Цитую Пенсіонер:
це справжній мер, народний!

"Народний, хороводний"? ;-) Чи я в слові "хор" одну літеру неправильно написав? ;-) А в слові "мер" ти сам всі літери правильно пишеш?
Набридли вже зі своїм *изанням Тохи - тільки гірше йому робите!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Версаче 17.09.2016 21:18
Санька верен традициям 90-х, как в Ярославну в джинсах, так не изменяет своим традициям. Даже в церковь в джинах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 Влада 17.09.2016 20:17
"Запалили" хорошо еще вчера когда был фуршет в Дружбе Народов.
Когда местные элиты вышли на крыльцо дворца культуры и на все горло кричали "паЭхали на Манхетен!!") Некоторые не смущаясь посылали друг друга "на*уй".
Наверняка сели "трезвыми" за руль и уехали покорят танцпол.
Мерзко, и этих людей уполномочили управлять городом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 INVENTIA 17.09.2016 20:15
Сам пью сам гуляю, сказал когда-то Янукович