реклама

реклама

У Черкасах видали книгу-фотоальбом "Рік поступу. Черкащина крокує вперед". На 188 сторінках книги міститься 504 фотокартки голови обласної адміністрації Сергія Тулуба. Лише на обкладинці їх – 30. Фотокарток президента Віктора Януковича – 14.

Фотоальбом випущено коштом благодійного фонду "За майбутнє Черкащини" у видавництві приватного підприємця Юлії Чабаненко.

Тираж на книзі не зазначений. Проте говорять, що було видано 200 примірників. Їх роздали по районних адміністраціях.

Книга-фотоальбом складається з 15 розділів, таких як "Духовність", "Спортивне життя області", "Медична галузь області", тощо. Окремий розділ присвячений діяльності Партії Регіонів на Черкащині. Він називається "Команда однодумців".

"Переконаний – фотоальбом "Рік поступу. Черкащина крокує вперед" стане літописом подій у фотосвітлинах, які назавжди закарбували події року", - зазначено у вступному слові губернатора Сергія Тулуба. Про це повідомляє "Газета по-українськи".



Нагадаємо, що до своєї річниці перебування на посаді у квітні Сергій Тулуб видав глянцевий журнал "Черкащина". На 50 сторінках (разом з обкладинкою) там розмістилось 56 фотографій Тулуба. Сергій Борисович у першому номері журналу був увіковічений в усіх можливих суспільно-економічних ракурсах: з дітками, ветеранами, медиками, спортсменами, бабусями, пекарями, лікарями, фермерами, торговельниками, журналістами, директорами, робітниками, аграріями, науковцями, студентами, урядовцями...І без будь-кого…


Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_u-knizi-nadrukuvali-504-fotografiji-cherkaskogo-gubernatora-sergiya-tuluba/405863">Gazeta.ua</a>

реклама

Коментарі  

 
+2 #16 sergo 22.11.2011 22:18
это что реклама цирка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 ком 24.10.2011 21:24
[quote name="ЧИТАЧ"]Боже,боже, Наталіє ПИСАРЕВА, та скільки ж можна піаритися, на висмоктаних з пальця "новинах" ??? :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Мамалига Володимир 24.10.2011 20:18
Гроші треба направити на підтримку психіатрії в області. А то вже їх стає більшість, і у осінньо-зимовий період вони стають агресивними і особливо жадібними...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Горпина 24.10.2011 16:10
Цитую Ой:
"Горпина", ви часом у радниках Тулуба не ходите?


Вы считаете, что "Прочерк", кроме "заинтересованны х" никто не читает? :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 ЧИТАЧ 24.10.2011 15:36
Боже,боже,та скільки ж можна піаритися, знаючи, що в цей час помирають важко хворі діти і яким, кошти викинуті на самолюбування, подовжили б життя.А всім же воздасться за труди їхні...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Ой 24.10.2011 09:51
"Горпина", ви часом у радниках Тулуба не ходите?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #10 123 22.10.2011 17:15
Люди, вы что все с ума сошли? Тулуб на уши всю область поставил, всех заставил работать, а народ то привык бездельничать, распускать глупые сплетни и воровать, вот и начали вопить!Книжка на самом деле хорошая, есть очень много фактов потверждающих выполненые обещания.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Горпина 22.10.2011 17:14
Интересненько, а кто ещё из всех живых губеров может похвастаться документальным и фото потверждением своей деятельности? Непривычно,что Губернатор работает?, привыкли все ведь только сказки рассказывать и воровать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 Горпина 22.10.2011 14:23
Супер, давно пора было начать выдавать подобные вещи,
вон Даценко, только будку и смог за 15 лет построить (и то не без подсказки С.Б.) и сколько шуму поднял и сколько фоток сделал!

А Губернатор не на словах, а действительно очень много сделал и продолжает делать добро для нас. Книгу - в каждый дом!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 123 22.10.2011 14:18
а где можно купить это издание?