реклама

реклама

Жваве обговорення на сьогоднішній сесії Черкаської міськради викликало питання преміювання спеціалістів та керівництва Черкаської міськради, - інформує кореспондент «Прочерку».

Новий проект рішення, винесений на розгляд депутатам, включає преміювання чиновників залежно від посади.

Відтак, у разі прийняття проекту, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко отримуватиме премії у розмірі 700%, секретар міськради та заступники міського голови по 600%, директори департаментів – 500%, заступники директорів департаментів – 400% і т.д.

Своє незадоволення проектом висловив депутат Черкаської міськради Павло Карась. Зокрема, він наголосив на необхідності доопрацювань проекту, а також запропонував розглядати преміювання керівництва міста окремо від керівників управлінь і відділів.

- Ми спостерігаємо таку картину, що згідно з новим проектом, головний спеціаліст відділу буде отримувати лише на 50 грн менше, аніж керівник, відповідальність у якого значно більша. То чи є сенс керівнику працювати на посаді? Йому простіше працювати головним спеціалістом і не мати такої відповідальності… До того ж, преміювати потрібно за конкретно виконану роботу. Ось, наприклад, новий заступник міського голови Сотуленко обіцяв приток інвестицій. Якщо він протягом наступного року це зробить, то в кінці року його преміювати, - запропонував Павло Карась.

Секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький на це відповів:

- У Павла Миколайовича є така річ: отут пам’ятаю, отут не пам’ятаю. Коли ви були заступником міського голови, ви так не говорили.

Директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган наголосила, що у підготовці проекту рішення користувались досвідом інших міст.

За її словами, пропонований обсяг премій для чиновників обґрунтований тим, що вони мають «службові витрати», такі як поїздки у відрядження.

Також депутати вимагали конкретних цифр, які суми заробітної плати отримуватимуть чиновники. Так, Наталія Джуган, сказала, що заробітна плата Олександра Радуцького становить зараз 10 тис. грн., а після прийняття проекту рішення становитиме – 24 тис. грн.

Натомість Павло Карась сказав: «він отримуватиме 36 тисяч».

Заступник начальника управління інспектування та депутат Черкаської міськради Ігор Кіта похвалився своєю зарплатою. Зараз він отримує 4 тисячі гривень, а згідно зі змінами, у разі їх прийняття зарплата чиновника становитиме 7,5 тисяч гривень.

реклама

Коментарі  

 
+3 #15 Соломон 26.10.2016 07:48
На найближчих виборах жодного голосу за Юлькину партію,партія Батьківщина,в особі Бондаренка і К,показала всю ненажерливість і справжнє лице.
От вам і бютівці!
Геть цю братву від корита!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 дура 26.10.2016 00:11
миромлав ти букви знаєш заглянь у декларацію джуганші а тоді пиши усяку маячню
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 федор принципиальный 25.10.2016 21:43
А педагоги и медики,как всегда в ожидании,хотя и они,как и чиновники хотят три раза в день пожевать по человечески.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Сидоров. 25.10.2016 21:31
Тобто зарплата мера зраз 10000 гр, а стане 70000 гр у місяць.Зажрався Толян, зажрався. Пора у відставку за таке.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 народ 25.10.2016 17:22
Не стида не совісті нема у депутатів міськради. А як людям на мінімальну зарплату працювати, дивлячись на вас, знахабнілих роботяг. Ти диви який Карась розумний, Дослівно" Ми спостерігаємо таку картину, що згідно з новим проектом, головний спеціаліст відділу буде отримувати лише на 50 грн менше, аніж керівник, відповідальніст ь у якого значно більша. То чи є сенс керівнику працювати на посаді? Йому простіше працювати головним спеціалістом і не мати такої відповідальност і… До того ж, преміювати потрібно за конкретно виконану роботу." Весь час пробайдикував на керівних посадах, а головні специалісти за нього робили. За що він відповідав. За те, скільки кави випив з 9 до 6 вечора. Позоріще і ганьба. А нам так і треба. Мовчимо, народ, значить усім задоволені.СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!! !!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Той-того 25.10.2016 17:21
Всё, прорвало, быдло есть быдло, я в этом всю жизнь был уверен, не будет из сопливого безпредельщика и ворюги интелегента и порядочного, жлобьё, доведёте до крайней ручки, будем как в девяностые - закапывать, достали уже быдлота.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Трофим песня Дядя Вова 25.10.2016 14:51
Дорога к обеду ложка к ночи дорог унитаз
Хороша в золе картошка а в шампанском - ананас
Только в нашей стране почему-то весь порядок вещей перепутан
И бездонная русская смута стала нормой вполне

Что ни вор, то высокий начальник
Что ни бред, то закон чрезвычайный
Страшно думать, куда нас причалит
На подобной волне

Умываются котята, чистит зубы крокодил
Знает каждый, кто когда-то "Мойдодыра" проходил
А у нас паразиты лютуют, на крови пролетарской шикуют
Пилят, рубят, строгают, шинкуют, хоть святых выноси
И пока нас чума не заела, надо срочно кончать это дело
И заняться задорно и смело гигиеной Руси

Но теперь все не так однозначно
Чем дороже для всех, тем удачней
А с большой всенародной задачи - самый жирный навар!

Вот и прем по ухабам да кочкам
К невозвратной критической точке
Где страну разорвет на кусочки под салют янычар
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #8 Служба безпеки 25.10.2016 14:22
Страх перед електрнонним декларуванням примушує ворюг рвати кигті: ТРЕБА ЛЕГАЛІЗОВУВАТИ КРАДЕНЕ БАБЛО