Секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький оприлюднив свою електронну декларацію за 2015 рік.

Згідно з документом, у минулому році річна зарплата чиновника склала 110 тис. грн. Також Радуцький отримав дохід від надання майна в оренду – 18 тис. грн. А пенсія Олександра Романовича склала 28 тис. грн.

Дружина секретаря міськради Наталія Крись заробила 18 300 грн – дохід від заробітної плати, та 15 800 грн – матеріальна допомога.

Задекларував Олександр Радуцький і готівкові кошти – 380 тис. доларів.

Має Радуцький і кредит у розмірі майже 50 тис. грн.

У володінні чиновника автомобіль Kia Carens, який він придбав у рік випуску – 2014 року за 354 тис. грн. Дружина Радуцького пані Наталія має Ford B-max 2013 року випуску, придбаний у 2014 році за 211 тис. грн.

Kia-Carens

Kia-Carens

Ford-B-Max

Ford-B-Max

У розпорядженні Олександра Радуцького та його родини також більше десяти об’єктів нерухомості.

4 земельні ділянки у Черкасах площею понад 2000 кв. м повністю належать Олександру Романовичу. Ще одна ділянка площею 1200 кв. м перебуває e спільній власності зі Світланою Радуцькою.

Секретар міськради також є власником квартири у Черкасах, споруди торгівельного призначення і нежитлового приміщення. Дружина пана Радуцького має спільну власність на квартиру та будинок.

Зараз же, згідно декларації, чиновник зайнятий будівництвом – він має недобудований житловий будинок у Черкасах, площею 200 кв. м.

реклама

Коментарі  

 
0 #67 RATM 04.11.2016 17:40
Есть Апдейт

https://www.youtube.com/watch?v=b1TJKPWR3KY

Очень жиденько. Не надо быть Станиславским
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #66 Себастиан Перейра 02.11.2016 08:32
Имея такой капитал можна конечно целыми днями самому выкрикивать
"Слава Украине!", "Героям слава!", "Слава нации!", "Путин х...о!",
а если самому в падло то сколько же это можно нанять крикунов
на майдан, если платить им по 5 долларов в день!? Имея наличкой
400 тис долларов можно почти на месяц обеспечить себя крикунами
в 5 тыс голово-ртов каждый день, которые будут выкрикивать
патриотические лозунги и скакать...Для Вас жителей Черкасс
есть еще один повод гордится своим городом и смотреть на всякие
России и прочие Европы как на говно - ведь украинское
руководство самое богатое, не что всякие нищеброды из европ.
Чималенько жовтих українців-кавказцiв й близькосхідного походження
відверто паразитують на праці білих українців! Шибко, однако!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #65 RATM 31.10.2016 15:38
Цитую Михайло:
Давайте друзья.чтобы наш пар не вылетел в свисток,подумае м над тем,как безкровно убрать эту мразь от власти.Как мы знаем из уроков истории,что добровольно она её(власть) не отдаст.

В декларации за 2014г. он этих денег не показал. Значит он их "заработал" в 2015г. Этот факт сам по себе основание для возбуждения уголовного дела т.к. Rat в это время был чиновником.
Но реакции "правоохранитель ной" системы не будет т.к. у самих рыло в пуху. Так что безкровно никак не получится
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #64 777 31.10.2016 15:36
Цитую Юлия:
Пока МСЭК возглавляет господин Лепский, вся политэлита города и области будут глубокими инвалидами. Вот кого бы потрясти.

Ооо, он умеет правильно ответить. И к документам не подкопаться. Одарич уже инициировал расследование: почему 80% горисполкома инвалиды. Ничем не закончилось. А другие увидели, что виновных не наказали и себе оформили инвалидность.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #63 777 31.10.2016 15:32
Цитую АТО:
Ділянки його в заповідній Соснівці,рвуть Черкаси по живому.Казнокради -інвадіди.Є надія,що антикорупційне бюро виведе всіх лже інвалідів на чисту воду.

Немає надії. Антикорупційне бюро як показує час, сама корупційна організація Потім треба створювати бюро, яке буде розслідувати корупцію антикорупційног о бюро. І так безкінечно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #62 Михайло 31.10.2016 12:28
Давайте друзья.чтобы наш пар не вылетел в свисток,подумае м над тем,как безкровно убрать эту мразь от власти.Как мы знаем из уроков истории,что добровольно она её(власть) не отдаст.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #61 Адвокат 31.10.2016 12:20
Цитую Kolos:
Дивні якісь пости у Майбороди.... Замість того щоби дати оцінку казнокрадам,вон а переводить стрілки. Люба-революціонер,ау ...

Любов Майборода ПУБЛІЧНО дала оцінку одному зі стовпів стовпам мафії, не побЦитую Любов Майборода:
Цитую Юлия:
Пока МСЭК возглавляет господин Лепский, вся политэлита города и области будут глубокими инвалидами. Вот кого бы потрясти.

Два роки Лепський судився зі мною "за образу честі і гідності" після виступу на сесії облради з приводу присвоєння протягом року 37 чиновникам міськвиконкому ІІ групи інвалідності. Багатьох нинішніх можновладців "ощасливив" МСЕК під його керівництвом. Як на мене, перебування Лепського на посаді - індикатор глибокої корумпованості Черкащини.

Пані Люба, знову публічні звинувачення? два роки суду Вас нічому не навчили? :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #60 Макар 31.10.2016 12:06
Цитую федор принципиальный:
Мужики,вся эта наша писанина и возмущения им до сраци,нет у нашего государства желания даже спросить откуда это все,а уж отобрать в пользу бедного населения на увелечения минималки или пенсии в голове даже мысли такой нет,интересно,к ак отреагирует ЗАПАД-АМЕРИКА на весь этот блуд.

Я скажу,как отреагируют наши холопы на следующих ,дай бог досрочных парламентских выборах-как продавались за гречку,так и будут продаваться,вот что меня больше всего интересует.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #59 В. Белий 31.10.2016 10:09
Цитую федор принципиальный:
Поговаривают,чт о шурик в декларации забыл вписать еще"Мазду"-шурик,подтверди или опровергни,пенс ионер-инвалид ты наш родной...


а две Акуры продал видать, на которых с электоратом в юбках зажигал))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #58 В. Белий 31.10.2016 10:08
Цитую Kolos:
Дивні якісь пости у Майбороди.... Замість того щоби дати оцінку казнокрадам,вон а переводить стрілки. Люба-революціонер,ау ...


вони всі революціонери такі...