Вандали посилено ріжуть кабель компанії McLaut в житлових будинках. Ріжуть свідомо, щоб завдати максимальної шкоди. Вирізають 10-20 сантиметрів кабелю, щоб відновлення зайняло як найбільше часу і завдало споживачам послуги максимальний дискомфорт.

14956567_1123921824343874_4440706597661957213_n

Про це в «Фейсбуці» інформує власник компанії Віталій Лаут.

«Ми докладаємо максимум зусиль, для найшвидшого відновлення зіпсованих кабелів, і будемо намагатися відновити послугу всім постраждалим абонентам ще сьогодні. Прошу всіх, кому не байдуже, в міру можливості повідомляти нам або викликати поліцію, якщо Ви бачите вандалів, що псують кабель. Компанія McLaut обов'язково віддячить людині, яка допоможе впіймати зловмисника. Заздалегідь дякую за допомогу і розуміння», – написа Лаут.

«Руставі 13, Тараскова 2, Громова 29/2, Корольова 16/1, Громова 29/1, Руставі 25. Кожні півгодини додається ще одна адреса з пошкодженими кабелями, - інформують в компанії.

14947610_1123921821010541_2437957046508480742_n

реклама

Коментарі  

 
+4 #10 Користувач 05.11.2016 10:48
ООООО, дочекався, тепер і зним роблять так, як він свого часу робив!!!! всі отримують по заслузі!!!! Мабуть забув, як різав Кабеля Мегастайлу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 федор принципиальный 04.11.2016 20:39
Лаут-фамилия известная,стоит вспомнить и папу....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 ХМ 04.11.2016 18:49
Цитую Учень:
Піймати і пальці на руках обрубати по самі лікті! Якщо вже і "насолив пан" то чому повинні страждати користувачі які платять за це гроші.



конуренты, похоже
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 блазень 04.11.2016 16:40
Мабуть хтось новий заходить на ринок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 СКУПОЙ 04.11.2016 16:06
Сколько проводов навешано, а режут только Лаута. Значит "заслужил". Скупой платит ДВАЖДЫ. Вохнаграждения не будет, не ждите. Лаут пользуется столбами и стенами НА ХАЛЯВУ. Вот и все обЬяснения
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Учень 04.11.2016 15:30
Піймати і пальці на руках обрубати по самі лікті! Якщо вже і "насолив пан" то чому повинні страждати користувачі які платять за це гроші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Бонд 04.11.2016 15:07
Может "новий" провайдер так борется з конкурентами? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Семен 04.11.2016 14:52
А кто дал Лауту разрешения сверлить в стенах перекрытия дыры, тем самым разрушая дома?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #2 ::: 04.11.2016 14:48
Цитую Сармат:
Комусь ти , Лауте, насолив. Хтось тобі "щиро дякує".

Банальні наркомани потрудились
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Сармат 04.11.2016 14:13
Комусь ти , Лауте, насолив. Хтось тобі "щиро дякує".